Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Catti choinka jest nowa i pierwszy raz w tym miejscu ......no i musiała jakoś wyglądać :D Oprócz choinki uszyłam sobie świąteczne poszewki na jaśki do salonu i sypialni, zakupiłam napis na kominek, mężuś zrobił oświetlenie na sypialnianą miniaturową choineczkę i kuchenne okno ....

To chyba wsio z nowości.... reszta zeszłoroczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazałabyś szersze ujęcie... :rolleyes:

z napisem na kominku....

 

Aż proszę bardzo :D

 

IMG_9333.jpg

 

i własnoręcznie uszyte poduchy

 

IMG_9334.jpg

 

IMG_9335.jpg

 

obok tv

 

DSC_0007.jpg

 

i Mikołaj z lekarstwem :p

 

IMG_9336.jpg

 

No i jeszcze święta w sypialni....

 

IMG_9322.jpg

 

IMG_9323.jpg

 

IMG_9325.jpg

 

i w przedpokoju :D

 

IMG_9329.jpg

 

i Mikołajek, którego dostałam od przyjaciół :D

 

DSC_0004.jpg

 

w jadalni .....

 

IMG_9330.jpg

 

DSC_0006.jpg

 

Reszta po staremu :D ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisa, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

 

oglądam te zlepy i wyjść z podziwu nie mogę jak kolor może uratować wnętrze :o

gdybyś nawet wymieniła same meble, a zostawiła ten brzoskwinio-łosoś, to niewiele by to dało :rolleyes:

teraz jest elegancko, jakoś tak przestronniej :)

naprawdę się udało!!!

 

gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam się u Ciebie w tym Nowym Roku.

 

Przeczytałam zaległych kilka stron (bo wcześniej już tu nieraz byłam). No i było co oglądać. Wielki szacun dla dokonanych zmian. Widać wielki skok z jednej epoki estetyczną w drugą, która zachwyca stylem i prostotą, a takie połączenie zawsze jest piękne.

 

Fajnie ogląda się takie zlepy fotek przed i po. Widać wtedy i pracy się zrobiło no i efekt jest jeszcze większy.

Bardzo podoba mi się łóżko w sypialni, szafki przy łóżku no rewelacja. Mam lampę z tej samej serii z ikei tylko kinkiet, który kupiłam też z myślą o przemalowaniu na czarno :)

 

Sufit w salonie podoba mi się chyba najbardziej. Jak patrzę na te szpary między deskami to zaczyna żałować że też nie zrobiliśmy takich u nas - no mam nadzieję ze jak zaczniemy ogrzewać dom to drobnę szparki same się zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne Zoja.....

 

Szpary na suficie same się porobiły, zresztą trochę chciałam, choć jak przykręcaliśmy/przybijaliśmy dechy to były na styk..... po czasie się rozeszły ale nie były na tak zwane pióro więc można się było tego spodziewać :)

 

Trochę rzeczy jeszcze zostało do zrobienia, ale, że zima trwa, to my jak w letargu i zbyt się nie chce, choć czekamy już na listwy co by w końcu założyć nowe drzwi :D

Tak więc jeszcze tej zimy będą fotki z prac we wnętrzu...... chyba...... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...