Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

Więc leż i odpoczywaj, jeśli trzeba :) Dobrze, że możesz w domu :)

A przychodzę z pytaniem o kabinę w białej łazience. Co to za jedna i jak się sprawuje? Czy rozmiar kabiny to 80x80 i R55? Czy uszczelki są szczelne, czy drzwi się "same" schodzą przy zamykaniu, czy też trzeba nimi trochę pomanewrować aby się zetknęły listwami magnetycznymi?

Czy na priv możesz mi wskazać wykonawcę Twoich schodów? Wiem, że nie polecasz, ale to też dla mnie jakaś informacja - kogo unikać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Cześć Dziewczyny. Przepraszam za nieobecność i tutaj i u Was. Dziękuję za życzenia :*

No poukładało się tak, że wyprzedziłam część forumowych Ciężarówek. Nasza Zuzia Calineczka urodziła się 15 lutego, w dniu urodzin swojego taty i przeddzień urodzin mamy :) Dwa miesiące przed terminem, z wagą 1690g i 42 cm. Sporo przeżyliśmy i przed i po Jej narodzinach, więc o aktywności na forum raczej nie mogło być mowy. W międzyczasie starsza córka złamała obojczyk i złapała wirus żołądkowy, zatem "atrakcji" nam nie brakowało...

Od 5 marca jesteśmy w domu w komplecie. Póki co mamy kwarantannę zaleconą przez neonatologów. Żadnych odwiedzin, żadnych wyjść i zakaz posyłania naszej pięciolatki do przedszkola. No jest co robić mówiąc w skrócie ;) Niebawem zaczną się wizyty u lekarzy, z czasem kiepsko.

Nie zdążyliśmy nic w domu popchnąć naprzód. Pokój Zuzi wciąż czeka na urządzenie. Zaskoczyła nas kompletnie :) Od urodzenia ma dziewczyna poczucie humoru ;)

Powiem Wam, że w życiu nie widziałam tak maleńkiego dziecka (poza innymi wcześniakami na oddziale). Jest to o tyle zadziwiające, że ta nasza pchełka nie wygląda jak wcześniak - bardziej jak miniaturka noworodka. Każdy, kto Ją widział reaguje tak samo: "jaka ona maleńka!", bo zdjęcia, mimo, że robione tak, by oddać Jej rozmiary, nie pokazują tego kompletnie :)

 

Oto Zuzia (ubranka mają rozmiar 44 ;)):

IMG_6131.JPG

DSC00672.JPG

 

I z lalą Madzi (lala to typowa Baby Born):

IMG_6126.JPG

I z moją dłonią (małą ;)):

DSC00596.JPG

 

Merenwen pewnie już za późno, ale na wszelki wypadek odpowiem: to Koło Next, 80. Jestem z niej jak najbardziej zadowolona. Niczym wg mnie nie odbiega od Huppe (bardzo podobnej swoją drogą). Z zamykaniem drzwi nie mam problemów żadnych. Podobnie jak z utrzymaniem kabiny bez kamienia.

Schody robił podwykonawca naszej ekipy od wykończeń (poza schodami całą resztę zrobili bez większych zastrzeżeń).

 

Jeśli kogoś pominęłam z odpowiedzią - przypomnijcie się proszę.

 

Pozdrawiam Was gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...