Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ivy info o działaniu wzmagającym przyrost wagi mnie nieco otrzeźwiło :D Tzn. ja się spodziewałam, że to ma dużo cukru, ale jakoś nigdy nie wczytywałam się, że aż tyle :D

 

Dziewczynki, idę dzisiaj po zieloną herbatę :D

 

A tymczasem znalazłam takie coś do salonu i uparcie rozważam myśl zakupu (tak, miała być Azzardo, ale tej nie kupię póki nie zmienię stolika)... Taka lampa ratowałaby mnie przed przeróbką kabli, bo wyszły "ciut" nie nad stolikiem ;)

Najpierw upierałam się, żeby lampa nad stolik kawowy i ta nad stół były z jednej kolekcji, ale w sumie jeśli się nie żrą, to może to olać (?)

Czerń się u mnie pojawi przy kominku i na ścianach (planuję czarne ramy do grafik i zdjęć)....

 

http://www.westwing.pl/images/P/ES12LUX2-104_small.jpg

 

I co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, skojarzyłam, że wśród swoich typów umywalkowych miałaś Artceram i byłaś rozczarowana jakością gdy je zobaczyłaś. Czy w tym sklepie, gdzie je oglądałaś były też inne modele? Za mną chodzi taka jedna (właśnie ponownie wrzuciłam ją u siebie), ale nie jest tania, więc jeśli jej jakość nie zachwyca, to mnie skuteczniej wyleczy :).

Dziękuję za zaproszenie :hug:

I mnie "wędka" też się podoba :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka jest z Westwinga i wciąż nie kupiłam :) A jak się waham, to może niekoniecznie warto, co? :D

 

Ewunia ja mam nadzieję, że ta umywalka będzie zrobiona lepiej, bo powiem Ci, że te Artceram, które ja już miałam kupić były nie tylko trochę gorszej jakości. One były fatalnej jakości :( Gorszej niż umywalki 'no name" (czyt. chińskie) wystawiane na allegro, a miałam okazję widzieć jedne i drugie.... Bardzo, bardzo mnie to zaskoczyło, bo formy ma Artceram piękne, jak na włoską markę przystało. Jakość skrajnie mnie rozczarowała. Ja je przecież pojechałam kupić, a nie oglądać. A tu taki klops...

Oglądałam La Fontana w krakowskim Max-Flizie, ale wcześniej dzwoniłam czy mają na stanie. Jeśli mają, to będziesz mogła zobaczyć nawet, jeśli nie ma ich na ekspozycji, bo pokażą Ci w magazynie.

A i byłam wczoraj u Pana Kwiatkowskiego od kominków po zaległe kratki, bo kominek dziurami straszył :) Nie zastałam szefa, ale równie miłego pracownika. Zapytałam o "zasięg" działalności i powiedzieli, że jak trzeba, to nawet w Kielcach zrobią, więc gdybyś Ty czy Basia potrzebowała ich do swojego kominka, to myślę, że nie będzie przeszkód.

Były nowe, śliczne wkłady na ekspozycji. M.in. mój w wersji narożnej... Ach jaki ładny był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinakolado :)

A szukasz czegoś konkretnego?

Specyfika kupowania na Westwing polega na polowaniu ;). Codziennie rano o godz. 7.00 zaczynają się nowe kampanie (bodajże 6). Klikasz w te, które cię interesują (lampy, ręczniki, dekoracje, meble, obrazy, porcelana, etc.) i przeglądasz. Jeśli coś chwyci za serce to kupujesz. Jeśli się nad czymś za długo zastanawiasz, to inni mogą Cię ubiec, bo towary są limitowane. Kampanie trwają kilka dni (nie pamiętam dobrze, ale chyba 3-4).

Nierzadko jednak nie ma się czym przejmować nawet jeśli inni Cię ubiegną, bo:

1. Kampanie się czasem powtarzają

2. Nierzadko towary można kupić w tej samej lub podobnej cenie bezpośrednio w sklepach, z których pochodzą

 

Zatem kupuje się poprzez przeglądanie tego co akurat jest "na ladzie" i w imię zasady "kto pierwszy ten lepszy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...