Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

A gdyby tak szybę zrobić po całości? również na górze nad górnymi szafkami i wyrównać się? :cool:

 

:lol2: chyba zaczaiłam o co kaman.

Po całości nie mogę, bo:

1. KOSZT... Uparłam się na opti white, żeby nie mieć zielonego.. Sam ten kawałek + trochę wyżej przy okapie wyceniona na 1200 zł netto...

2. Jeśli zrobię na równo z prawą belką, to nie wyjdzie równo z blatem i tak w kółko... Szlag by trafił!

 

Rób równo szkło z podciągiem, na te 3 cm nikt nie zwróci uwagi :)

Z jakim podciągiem, bo się pogubiłam? :) Szyba miała się kończyć równo z szafką. O to chodzi czy jakiś inny plan masz?

 

Venusku no ja też cierpiałam na podobną chorobę;)wszystko pochowane, poprzelewane do dozowników...przeszło wraz z przyjściem na swiat dzieci;)

Mówicie, że mi przejdzie? :D

Teraz w dolnej łazience, z której korzystamy z racji nieskończonej górnej mam szampon na półce + szafkę wózeczek ze starego mieszkania prowizorka i mnie trafia ilekroć tam wchodzę...

Przed wizytą Julianny16 i Ivy pochowam wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol2:

 

Luzik kochana, za rok napiszesz to co ja, a teraz ciesz się przelewaniem - ja też się cieszyłam, a teraz cieszę się jeszcze bardziej :)

 

Aneta :hug:

 

Aniu z tym szkłem to wyrównaj z belką. Bo rozumiem, że blat jest 3 cm dalej niż kończy się belka tak? :)

 

Lub !

 

Zrób szkło do końca szafki górnej i wywiń 6 cm opaskę po całości na ścianę (blatową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu z tym szkłem to wyrównaj z belką. Bo rozumiem, że blat jest 3 cm dalej niż kończy się belka tak? :)

Zrób szkło do końca szafki górnej i wywiń 6 cm opaskę po całości na ścianę (blatową).

Tak, belka jest ok 3 cm wcześniej niż początek grubego blatu. Tylko, że to nic nie zmienia (w stosunku do szkła równo z krawędzią szafki - na jedno wychodzi), bo i tak zostanie mi te cholerne 3 cm gołej ściany - dlatego o cokole myślałam.

 

A o tej opasce (określiłam cokołem), co piszesz, to ja właśnie tak myślałam - tylko może się niejasno wyraziłam :) wciąż będzie 3 cm do niczego, ale przynajmniej ściana nie będzie się brudzić na tym mini odcinku. I zasłonię cukiernicą ;) albo solą, stacją pogodową lub ekspresem do kawy - czym kurna kolwiek ;)

 

Modena witaj :) Dziękuję :D

Tak, na grzejniku można wieszać ręczniki, ale "szału nie ma".

Możesz powiesić tak, jak na fotce + "piętro wyżej", ale na dole już nie, bo tam są na środku zawory. No nie ma się co oszukiwać, grzejnik ma funkcję głównie dekoracyjną. Grzeje i owszem, ale u mnie jako dodatkowy do podłogówki, bo nie ma rewelacji jeśli chodzi o moc grzewczą. No i nie ma możliwości montowania grzałki elektrycznej, ale nam akurat na tym nie zależało.

DSC00292.JPG

Ręcznik tymczasowy ;)

Edytowane przez AniaS79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :bye:

 

Widzę, że ominął mnie wielki dzień - przeprowadzka.

GRATULUJĘ!!!

Wspaniale czytać, że dobrze Wam się mieszka, że warto było mimo drobnych górek po drodze :)

 

 

Cholerka, łazienkę to Ty masz chyba wielkości mojego salonu :jawdrop:

Tęczy zazdroszczę - szkoda, że u nas nigdy nic podobnego się nie zdarzy (brak okna), w ogóle wszystko wygląda bardzo przyjemnie, spójnie... Good job! Serio! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu witam się u Ciebie!

Podglądałam z ukrycia, ale jak zobaczyłam Waszą łazienkę to nie mogłam się nie odezwać i jawnie pozachwycać:jawdrop::jawdrop

Świetnie dobrane kolory, w sumie nie pomyślałabym, że szary tak dobrze zgra się z kolorem drewna,a tu szok- pięknie:yes::yes:

Jak by to powiedziała moja mama- wyszedł Wam salon łazienkowy a nie normalna łazienka:yes:

Czekam na więcej:popcorn::popcorn:

Pozdrawiam -Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym przelewaniem ,ja w swojej szarej łazience wprawdzie wymyśliłam sekretny schowek przy prysznicu,ale przy wannie nie mam.

Aniu kuchnię,masz bardzo łądną i funkcjonalną przede wszystkim,gdzie reszta domu ?bo aż się chce dalej oglądać.

 

Aniu a jaką masz wysokość tych szuflad w łazience,zmobilizowałaś mnie do działania,już bym ustawiała przeróżne kosmetyki i przelewała jak Venus:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz własną, prywatną tęczę każdego dnia :wiggle:

Czy ja dobrze kojarzę, że tę mozaikę w łazience masz ciętą z płytek?

Napisz mi proszę kto, gdzie i za ile takie cuda robi :). Ja miałabym mieć aż 10 m mozaiki :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz własną, prywatną tęczę każdego dnia :wiggle:

Czy ja dobrze kojarzę, że tę mozaikę w łazience masz ciętą z płytek?

Napisz mi proszę kto, gdzie i za ile takie cuda robi :). Ja miałabym mieć aż 10 m mozaiki :(.

 

 

Ja mam ponad 20 ;) Kupiona gotowa ale szlifowana pod katem 45.

W małoplskim jest firma trudniąca się tym. W Liszkach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki :) Podziękowawszy za zachwyty nad łazienką. Jest to podwójnie miłe, bo resztą domu jeszcze długo nie będę się mogła pochwalić. Nie ma na razie czym niestety. Salon jest tymczasowo zaaranżowany z uwzględnieniem starych mebli i nawet jakoś to wygląda, ale mimo wszystko uważam, że się nie nadaje do pokazywania wszem i wobec ;)

Trzy z pięciu pozostałych pomieszczeń są przecudnie zawalone kartonami, których ciągle nie mogę rozładować - bo nie ma do czego. Jakaś niemoc nas ogarnęła... No, ale może się niebawem ruszy.

 

Internet hula! :D Jestem szczęśliwa :D

 

Dropp no łazienka mała nie jest muszę przyznać. Można się gonić na golasa wokół prysznica ;)

 

Ewciu cięłam w Liszkach właśnie. Ściślej mówiąc płytki tnie ścierniwo, a woda chłodzi, ale można powiedzieć, że to cięcie wodą :) Nie pamiętam cen za jeden element. Całość (mozaika + szlif + cięcie w trudnych miejscach) wyszła coś ok 1700 zł o ile dobrze pamiętam. Ale tego było naprawdę dużo. Można się targować, pan mnie już rozpoznaje bezbłędnie przez telefon :D Można się powołać na jedną taką z Jaworzna :D Powinien skojarzyć i może jakiś przyjemny rabacik da :D

Tną ładnie, ale ze szlifami trzeba ich przypilnować, bo bywa, że wychodzi niedbale: z jednej na 1mm, z drugiej na 0,2 mm (byłam u panów osobiście i używszy całego uroku osobistego ;) najpiękniej jak potrafiłam poprosiłam, by się postarali -> podziałało :D). No i mozaika - mimo, że równo przycięta, była w paru miejscach krzywo ponaklejana na papier.

Byłam przy całym procesie cięcia i klejenia. I wygląda to tak, że potem miła pani bierze sobie szablon (cięty z metalu), nakłada szablon na papier i układa każdą kostkę mozaiki posmarowaną klejem na ten papier dopasowując do metalowych oczek. Albo mieli już sfatygowany szablon, albo pani się nie postarała... W efekcie w niektórych miejscach mam fugę na 1,5 mm, a w innych jest niemal na zero. Nie widać tego na szczęście, ale ja o tym wiem ;)

Służę namiarami w niedzielę :)

 

Basi zmierzę szuflady, jak tylko wrócę do domu. Wczoraj wróciłam tak padnięta, że zasnęłam w ubraniu o 20:40....

 

I zdjęcie baterii też zrobię. Chyba Lea (?) prosiła :)

 

Czy ktoś z Was ma może zamontowaną na posesji bramę wjazdową dwuskrzydłową i na niej siłowniki? Bo właśnie się zastanawiamy jakie zainstalować...

Edytowane przez AniaS79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...