Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malkul podziękowawszy pięknie :)

 

Rere oj mam na głowie więcej niż kiedykolwiek powiem Ci. Ale jakoś ogarnę :)

 

Anka moim kosztem się będziesz podbudowywać? Oj nieładnie! :D

Powinnam Ci zatem cyknąć zdjęcie garderoby w obecnym stanie...

 

Lea Nie zostałaś, nie zostałaś Łobuzie! A weź sobie przeczytaj mój ostatni post i wzmiankę o Tobie, zdjęciu i baterii... Zapodziałam gdzieś aparat :( Ale znajdę. I pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe??? Dałabym głowę, że zaglądałam do Ciebie wczoraj, a nawet dzisiaj rano i nie było tych postów, które czytam.

Macie też tak czasami? To nie pierwszy wątek, który tak się "wiesza" :(

 

Dziewczynki mam mały problem ...niestety mojemu prawie mężowi wypadl wyjazd służbowy na ten weekend co sie umawiałyśmy ..niestety na drugi koniec polski...jedzie na połów dorszy gdzies nad morze :cool:

I tu mam moje drogie pytanie do Was...czy mozemy przełozyc spotkanko na kolejny tydzień(27- 30), bo jade juz napewno - urlop zaklepany ;)

 

To chyba też do mnie :D.

Ivuś Ty żonką rybaka jesteś :D?

Mnie nawet pasuje, bo w ten mój delegacyjny weekend, to będę miała ogólnie młyn kilka dni przed i po :(. Na razie nie mam nic w grafiku, ale dla bezpieczeństwa może jednak lepiej w weekend 29-30? Dostosuję się do preferencji Gospodyni :).

 

Ewcia zawsze możesz zrobić jedno i drugie ;)

I jak tam pan Kominkowy? :)

 

W zasadzie tak :D. Ale u mnie to jeszcze będą białe płytki na ścianach, więc nieco za gęsto by się zrobiło ;).

 

A Pan kominkowy? Zaniemógł i nie dojechał :(. Fajny w kontakcie. Ma się jeszcze odezwać, ale nie wiem czy go tu ciągnąć taki kawał (choć sam się chwalił, że w moich okolicach to duuużo kominków stawiał), bo chyba znalazłam fachowca :confused: (szczegóły u mnie)

 

 

Naprawdę nie ma się czym chwalić. Już nawet nie o stare meble chodzi, ale o to, że nie mam lamp, szyby na kominku, czegokolwiek w oknach i ściany wciąż puste...

To jakaś sugestia? Mamy kupić z Ivy firaneczki? Dawaj wymiary :D

 

Aniu Kochana, Ty się tym ZUPEŁNIE nie przejmuj, bo ja się zacznę przejmować, że Ci kłopot sprawiamy :hug:. To zupełnie normalne, że żarówka czeka na klosz, a kominek na szybkę. To drobiazgi, które będziecie sukcesywnie uzupełniać. Spokojnie, w miarę możliwości i weny :). Ja też zabiorę ze sobą większość mebli. I nawet nie mam zamiaru ich bardzo szybko wymieniać, bo je lubię (że nie wspomnę, że pod nie projektowaliśmy dom :lol2: - architekt musiał mieć niezły ubaw, albo sądził, że to meble w stylu Ludwik XVI po dziadkach ;))

Twoje słowa, w których cieszyłaś się z zamieszkania są najlepszą oprawą i ozdobą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ivuś Ty żonką rybaka jesteś :D?

Mnie nawet pasuje, bo w ten mój delegacyjny weekend, to będę miała ogólnie młyn kilka dni przed i po :(. Na razie nie mam nic w grafiku, ale dla bezpieczeństwa może jednak lepiej w weekend 29-30? Dostosuję się do preferencji Gospodyni :).

[

na szczescie nie...wymyslili u niego w pracy ze to fajna atrakcja dla klientów...ale ma byc zimno i 16st wiec nie wiem czy taka fajna :cool:

tez jestem do dyspozycji ..jestem do niedzieli wiec weekend mi pasuje o dowolnej porze, najwyżej porzucę roboty w trakcie :rolleyes:

 

 

To jakaś sugestia? Mamy kupić z Ivy firaneczki? Dawaj wymiary :D

 

:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka moim kosztem się będziesz podbudowywać? Oj nieładnie! :D

Powinnam Ci zatem cyknąć zdjęcie garderoby w obecnym stanie...

Cykaj! Tylko znajdź aparat :rotfl:

Ja to wredna zołza czasami jestem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Sąsiadkę :) I dziękuję serdecznie. A gdzie wątek Szanownej Pani? :)

 

 

A wie Sąsiadka jak to jest z budową ... czasu jak na lekarstwo. Jak tylko znajdzie się chwilka wolna, to podziwiam dokonania innych, a o swoim wątku to nawet nie myślę .... no chyba że kiedyś :cool:

Nie wiem czy sprawa łączenia u Ciebie paneli z płytkami jeszcze aktualna, ale jeśli mogę wyrazić opinię, to korek moim zdaniem jest bardzo fajny. Mam już go od roku i widzę, że to była dobra decyzja. Bałam się, że może coś zacznie się z nim dziać w sezonie grzewczym (mam podłogówkę), ale nic się z nim nie stało.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANie wiem czy sprawa łączenia u Ciebie paneli z płytkami jeszcze aktualna, ale jeśli mogę wyrazić opinię, to korek moim zdaniem jest bardzo fajny. Mam już go od roku i widzę, że to była dobra decyzja. Bałam się, że może coś zacznie się z nim dziać w sezonie grzewczym (mam podłogówkę), ale nic się z nim nie stało.

Miłego dnia :)

 

 

No to ja się wtrącę bo chyba jesteś pierwszą osobą, która ma korek między panelami a płytkami. Mówia że korek ok ale do łączen parkiet - płytk a nie panele bo one sa podłoga pływająca i wypchna korek. Mozesz zrobic zdjęcie? Proszę napisz, czy był to korek w płynie czy aseczki ciete z "rulonu" ....

Z góry dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wtrącę bo chyba jesteś pierwszą osobą, która ma korek między panelami a płytkami. Mówia że korek ok ale do łączen parkiet - płytk a nie panele bo one sa podłoga pływająca i wypchna korek. Mozesz zrobic zdjęcie? Proszę napisz, czy był to korek w płynie czy aseczki ciete z "rulonu" ....

Z góry dzieki za odp

 

Sorry, rzeczywiście namieszałam :oops: Ja mam deskę warstwową klejoną do podłoża. Zapomniało mi się, że paneli nie można kleić i są podłogą pływającą. Gdzieś w wątku Ani wyczytałam, że się wahała między korkiem i innymi rozwiązaniami stąd zachwaliłam korek, który mam (był cięty z rulonu).

Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd Mea Culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, jaką nadzieje mi zrobiłaś , buuuuuuuuuuu...................... :(

 

Mi też...

Już zaczęłam płakać, że pan Janek dzisiaj listwy dylatacyjne zamontował.

W takim razie ocieram łzy i wracam do konceptu malowania ich na czarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, jaką nadzieje mi zrobiłaś , buuuuuuuuuuu...................... :(

 

Pinacolada, w mieszkaniu mielismy laczenie paneli (tych na 'klik') z gresem na sylikon. Dobrany byl kolorystycznie to fugi. Mieszkalismy tam 3 lata i rozwiazanie to sprawowalo sie idealnie. Moja siostra u siebie miala tez takie laczenie - wlasnie od niej zgapilismy. Jej mieszkanie bylo wykanczane chyba w 2003 roku i przez tyle czasu to laczenie tez bez zastrzezen.

 

Jesli bylabys zainteresowana to moge pstryknac fotki w weekend, bo sie do nich wybieramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada, w mieszkaniu mielismy laczenie paneli (tych na 'klik') z gresem na sylikon. Dobrany byl kolorystycznie to fugi. Mieszkalismy tam 3 lata i rozwiazanie to sprawowalo sie idealnie. Moja siostra u siebie miala tez takie laczenie - wlasnie od niej zgapilismy. Jej mieszkanie bylo wykanczane chyba w 2003 roku i przez tyle czasu to laczenie tez bez zastrzezen.

 

Jesli bylabys zainteresowana to moge pstryknac fotki w weekend, bo sie do nich wybieramy :)

 

 

 

Bardzo Cię proszę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...