Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziewczynki kochane da się przykleić panele jako podłogę pływającą za pomocą korka z płytkami, robi się wtedy tzw montaz kombinowany, ostatnia warstwa paneli położona na kleju bardzo elastycznym , ja używam sika bond t8, wtedy podłoga jest przykejona ale jest na tyle elastyczna że reszta tej podłogi pływa, dajemy korek i mamy dylatację korkową, jest to trudny montaż ale się da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki kochane da się przykleić panele jako podłogę pływającą za pomocą korka z płytkami, robi się wtedy tzw montaz kombinowany, ostatnia warstwa paneli położona na kleju bardzo elastycznym

 

Reni, my nie mielismy klejonej podlogi. Calosc paneli byla tradycyjnie polozona na podkladzie. Pokoje nasze nie byly co prawda jakies wielkie - najwiekszy mial z 25 m2 - no i nie mielismy podlogowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, my nie mielismy klejonej podlogi. Calosc paneli byla tradycyjnie polozona na podkladzie. Pokoje nasze nie byly co prawda jakies wielkie - najwiekszy mial z 25 m2 - no i nie mielismy podlogowki.

 

hmm bo teraz ja nie kumam, noo ok masz panele na podkładzie, jak większość z nas, ale ja pisałam że mimo tego iż panele są ułożone na podkładzie i pływająco to istnieje możliwość przyklejenia ostatniego rzędu paneli aby tam wkleić korek łączący właśnie pływajace panele z płytkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bo teraz ja nie kumam, noo ok masz panele na podkładzie, jak większość z nas

 

Pewnie masz racje ;)

 

pisałam że mimo tego iż panele są ułożone na podkładzie i pływająco to istnieje możliwość przyklejenia ostatniego rzędu paneli aby tam wkleić korek łączący właśnie pływajace panele z płytkami.

 

Reni, nie chodzilo mi o to, ze nie mozna, tylko, ze my nie mamy nic klejonego.. tzn panele nie sa klejone. Zostaly poloznone normalnie tak, jakby sie mialo zalozyc listwe, czy co tam sie robi przy laczeniu z plytkami. Szpara nie byla za duza, taka, zeby optycznie pasowala do grubosci fugi. Potem w ta szpare zostal zaaplikowany sylikon.

W weekend porobie fotki i pokaze.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania chyba zapracowana i domek dopieszcza ;)

Ma pytanko do gospodyni i julianny...czy nasze spotkanko udało by sie zoorganizować w dniach piątek -sobota jakoś...?? chciala bym jeszcze do mojej siostrzenicy do Karkowa skoczyc w niedziele przed wyjazdem bo już dziure mam w brzuchu od smsków "kiedy przyjedziesz ciociu" :cool:

ale oczywiście sie dostosuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę !!!

 

Udalo mi sie porobic fotki, niestety tylko telefonem.

Mam jednak nadzieje, ze na cos sie przydadza ;)

 

http://s13.postimage.org/8eauuock7/pic1.jpg

photo upload

 

http://s13.postimage.org/5mrl42e1j/pic2.jpg

temporary image hosting

 

http://s10.postimage.org/r8i78jstl/pic3.jpg

anonymous picture upload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiku - wielkie dzieki ! Wygląda to naprawdę bardzo estetycznie. U mnie dylatacje ,ze względu na powierzchnie paneli, aż 1m5 centymetrowe więc niestety to rozwiązanie odpada :( Ale ten cieniusieńki paseczek wygląda super :yes:

Jeszcze raz dziękuję za fatygę. Mam nadzieję, że to info przyda się komuś innemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam korek pomiędzy deską a gresem - ale u mnie dylatacje mają 1 cm - korek jest estetyczny, mniej widoczny niż listwy i delikatnie "wyrównał" mi poziom podłóg bo gres ma 1 cm a deska 1,5 cm. Wizualnie nie widać różnicy tych 0,5 cm - delikatnie pod noga i owszem.

 

Aniu - pisałam kilka dni temu i wcięło mój post :-( No więc pisze ponownie - łazienka - BAJECZNA!!! Bardzo mi się podoba - jest taka dopracowania i przemyślana. Kuchnia wyszła ślicznie - jest taka elegancka i funkcjonalna. Czekam niecierpliwie na szkło (sama zastanawiam się co dać u siebie między szafkami, na razie mam zachlapaną ścianę :-( ) Twój domek jest bardzo ładny. A co do kartonów..., nadal mam nie wszystkie rozpakowane - ale gości szeroko witam bom towarzyski zwierz. Nie przejmuj się niczym, wszak KIEDYŚ tam sie rozpakujesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wszystko w porządku? Ja dopiero dzisiaj złapałam kontakt z rzeczywistością ;).

 

Ania chyba zapracowana i domek dopieszcza ;)

Ma pytanko do gospodyni i julianny...czy nasze spotkanko udało by sie zoorganizować w dniach piątek -sobota jakoś...?? chciala bym jeszcze do mojej siostrzenicy do Karkowa skoczyc w niedziele przed wyjazdem bo już dziure mam w brzuchu od smsków "kiedy przyjedziesz ciociu" :cool:

ale oczywiście sie dostosuję...

Jak rozumiem pytasz o przyszły weekend (bo teraz lekko zwątpiłam)? Dla mnie sobota jest ok :). W piątek nie będę miała z kim zostawić Julianny :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu przyjeżdżacie dzisiaj? Bo ja się też trochę pogubiłam... Ale jestem w domu i czekam :)

Ostatnio nie czułam się najlepiej i rzadko korzystałam z komputera - stąd tak duże zaległości i u siebie i w Waszych wątkach. Przepraszam.

 

I bardzo dziękuję za informacje i zdjęcia łączeń paneli z płytkami - mnie też się przyda.

 

Channel bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu w celu sprostowania bo przeze mnie te zmiany...rozmawiałysmy o przyszłym weekendzie - sobota - niedziela( 29-30)---Aniu czy tobie to pasuje bo cie ie było i jakoś i tak nie sprecyzowałayśmy chyba. Ja jestem dopiero w kolejny weekend. Czyli jesli kochana moja pasuje Ci to jestesmy z Jullianką w następną sobote ( bo wyczytałam ze jej bardziej pasuje )...napisz prosze czy jest ok bo mam wyrzuty ze coś zamieszalam za bardzo :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pasuje piątek albo niedziela oraz wtorek, bo wtedy jestem w domu sama z Magdą i zwykle nie mam w planie innych zajęć. Jeśli jednak to sobota bardziej Wam pasuje, to może być i sobota wstępnie. W sobotę po prostu mam męża w domu trochę dłużej - i jest to jedyny dzień, kiedy możemy coś razem załatwić, dlatego na wszelkie spotkania wolę dni, kiedy jestem sama i na pewno nic innego mi nie wypadnie.

Jednak nie mówię nie także na sobotę :) Kwestia potwierdzenia w czwartek np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...