Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Balustrada świetna!!

 

Skrzynka tez wymiata :yes:

 

Wariactwo co do kwadratowych odpływów tez rozumiem, my tez wszystko kanciate kupujemy

 

Wylamalismy sie co prawda z brodzikiem dzieci, bo ma odplyw okragly a wanna prostokatny ale za to oba beda biale zeby bylo tak samo :) (brodzik miał srebrny defaultowo ale go podmienilismy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dobre i takie skrawki :lol2:

Mam nadzieję, że dziewczyny podczas wizyty coś napstrykaja i pokażą :p

 

Z rzeczy które mogę pokazać, to na razie tylko to, co nabyłam jakiś czas temu szalejąc na punkcie "kwadratów", jak Narendil ;)

Wyobraź sobie, że mój brodzik ma okrągłą zatyczkę. Dramat :rotfl:

Mów skąd masz swoje kwadraty, to może uda mi się podmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zatem sobota :-) czekam na godzinke i się stawiam w pięknym domku :-)

 

Ania wspominała o godzinie 13.00 :).

 

Aniu, dobre i takie skrawki :lol2:

Mam nadzieję, że dziewczyny podczas wizyty coś napstrykaja i pokażą :p

 

Pod warunkiem, że na ścianach nie będzie tabliczek :lol2:

http://sklep.hjrg.pl/312-2055-large/zakaz-fotografowania-z-opisem.jpg

 

Ja już się nie mogę doczekać jak zobaczę barierki na własne oczy, bo jeśli na zdjęciach wyglądają tak fajnie, to co dopiero na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wariactwa to fakt, na forum nie brakuje i to wszelkie rodzaje! Chyba dlatego każdy się tu dobrze czuje - bo może znaleźć sprzymierzeńca do swoich zwariowanych pomysłów, a w realu to czasem trudno:wiggle:

 

Zgadzam się! Nikt nas nie zrozumie jak tutaj na FM :D

 

O to to!

I mężom lżej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktos pisał o pięknych Aniowych wnętrzach na żywo....jest super:D Ania jak każda z nas ma w swoim domu widzi wiecej brakow czy małych niedoróbek niż nawet wprawne oko jest w stanie zobaczyc...jednak wszystko wygląda super, takie dopracowane :yes: wszystkie linie się zgadzają, fugi idealne, kwadraty tam gdzie trzeba, śliczne szarości na ścianach... i nawet chomiczek malutkiej jest szary :lol2:.....super wszystko na żywo się prezentuje :yes::yes: Jest lepiej niż na fotkach :-))) Dziękuje Aniu i Ewo za miłe spotkanko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Ivy - dziękuję najpiękniej za miłe spotkanie :hug:

 

Podpisuję się absolutnie pod każdym słowem Ngel i Ivy17

Ania w skromności bije rekordy, ale wynegocjowałyśmy, że jak tylko pojawią się lampki, rolety i galeria zdjęć, to będą fotki :D.

 

Dla mnie salon Ani to spełnienie moich marzeń o słonecznym miejscu wypoczynku :yes:. Lubię słonecznie, jasno i ciepło - zachwyt bezwarunkowy :). Ani (Narendil) też by się podobało :). Obie łazienki dopracowane w szczegółach (wiedziałam, że tak będzie - bo mogło być tylko lepiej niż na zdjęciach :yes:), kuchnia i barierka w korytarzu zapiera dech w piersiach :yes:

Miętowy z pokoju Madzi cudny. Naprawdę - to najpiękniejszy zielony jaki mogłam sobie wyobrazić. Łóżeczko pomalowane tak, że z automatu uznałam, że to "gotowe". Płytki, panele, elewacja - wszystko wygląda super :yes:

 

Nie wiem czy Ania wspominała, ale jeśli nie, to chyba się nie obrazi jeśli zdradzę, że ma dwie całkiem spore i mądrze rozplanowane garderoby - dla mnie bomba :).

 

Chciałabym napisać - To co? Następnym razem u mnie? :) Ale zdecydowanie chciałabym się spotkać wcześniej, bo u mnie na ten etap, który Ania uważa za niedoskonały jeszcze "trochę" trzeba poczekać ;).

 

Jeszcze raz dziękuję :hug: :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...