Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lucka Sherlock ;)

 

Ewciu, Iwonko, bardzo, ale to baaaaardzo Wam dziękuję za wizytę. Wiecie, że Wy i Ngel tydzień wcześniej byłyście pierwszymi "domowymi" gośćmi? :)

Jestem zachwycona prezentami (którymi nie omieszkam się pochwalić niebawem :)). Magda wprost oszalała na punkcie swojego CUDNEGO nowego serwisu oraz... podkowy, którą dostaliśmy od Ivy :) Nie wiem zatem kiedy będę w stanie znaleźć dla niej godne miejsce (a mam już pomysł co z nią zrobić :)), bo najpierw będę musiała jakoś odebrać łobuzowi ten "bucik konika" ;)

 

Czuję niedosyt i mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.

 

PS. Przepraszam najmocniej za moje niepohamowane gadulstwo (jedna z największych moich wad niestety...) oraz... za brak papieru toaletowego w dolnej łazience, który zauważyłam dopiero, gdy znalazł się po Waszym wyjściu w wiadrze pełnym wody... Nie zauważyłam, że mi wpadł, gdy myłam podłogę. Co za wtopa... :(

No cóż... perfekcyjna pani domu to ze mnie nie będzie :/

Edytowane przez AniaS79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni Ty akurat daleko nie masz :D

 

Zdjęcia prezentów będą jak z pracy wrócę. Reszty zdjęć nie będzie, bo (choć Dziewczyny nie napisały) moi Goście sami potwierdzą, że NAPRAWDĘ nie ma jeszcze co fotografować. Cała reszta pomieszczeń jest kompletnie niewykończona. Ale tak zupełnie nie. Niestety.

 

I witam wszystkich, których nie przywitałam w poprzednim poście :D Żeby nie było, że jestem niegościnna ;) Co prawda zdarza mi się nie dać Gościom papieru, ale ogólnie chętnie witam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przesadzają, bo są po prostu dobrze wychowane i miłe :)

 

Dziękuję za gratulacje, świętować szczęśliwe (mam nadzieję) rozwiązanie będziemy na przełomie marca i kwietnia mniej więcej ;)

W związku z tym czekam na pojawienie się syndromu wicia gniazda, bo w obecnej chwili ogarnia mnie takie niechciejstwo, że wstyd się przyznać po prostu. Może, moooooże się wybiorę dzisiaj wreszcie do salonu dekoracji okien, bo się w słoneczny dzień nie da w tym salonie wytrzymać. Może coś poradzą, bo pojęcia nie mam jak rozwiązać okno tarasowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, gratulować?

 

no przyznaj się!!!:p

 

PS. czy tylko mi nie gra to Ani: "nie ma co pokazywać", w połączeniu z zachwytami wszystkich gości:P

 

EDIT

nie wiem dlaczego mi się wcześniej nie wyświetliła Twoja odpowiedź, a więc....GRATULUJĘ!

Edytowane przez Domi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...