Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No z Olsztyna może byc ciezko przez Wrocław, ale niech strace - pojade na skróty :D

 

Swego czasu kursował pociąg relacji Białystok-Wrocław.

I jeździł właśnie przez Olsztyn :rotfl:

Więc mógłby co nieco wydłużyć trasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaka impreza się u mnie szykuje! :D Spokojnie, znajdzie się miejsce dla wszystkich :D Uprzedźcie mnie tylko dzień wcześniej, żebym miała szansę przygotować zapas papieru toaletowego, gdyby znów zechciał mi wpaść do wiadra ;)

 

I dziękuję serdecznie za gratulacje. Liczę na to, że z Wami przetrwam tu w miarę szybko pozostały okres odliczania :)

 

Ivy to Flugger Dexo. Kolor nie pamiętam jaki, ale jak Ci będzie zależało, to zadzwonię i zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Ona o niczym innym nie mówiła przez ostatnie 2 lata :) Bardzo chciała! Przez ostatni rok kilka razy dziennie słyszałam o tym, że ona chce mieć siostrzyczkę albo braciszka. Myślę, że ta chęć była dodatkowo podsycana przez kolegów i koleżanki z przedszkola, z których większość ma młodsze rodzeństwo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu gratulacje! a jak Madzia, cieszy się że będzie dzidzia http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/baby/smileys-baby-863730.gif

 

chyba sie cieszy bo mówiła że bedzie miala rodzeństwo...i ze dzidzia jest wielkości fasolki teraz i urośnie :D

 

to ja poproszę jeszcze o przystanek w Bieszczadach, wiem, wiem troszkę nie po drodze ale może jednak i po mnie wstąpicie:lol2:

:hug:

 

bardzo chętnie..bieszczady piekne wiec wycieczka nie powinna miec nic przeciwko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...