Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też się dołączam do podróży, chętnie zwiedzę i Olsztyn i bieszczady. A jeszcze może na każdej stacji mała kawusia u dosiadających się?:)

 

Mówisz i masz ;-)

 

http://imageshack.us/a/img209/3350/cappuccino1300x300.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

AnetaS, jak najbardziej ;-) wystartujemy z Bieszczad po drodze Białystok, Olsztyn, Szczecin, Wrocław i lądujemy na Górnym Śląsku.(chyba że kogoś ominęłam do niech dołącza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja przez to pakowanie walizek takiego "niusa" dopiero teraz doczytałam.

Gratuluje!!!!!

 

A pociag byłby wesoły jak bysmy tak się dosiadały...

A co do odwiedzin to... w Warszawie jestem za tydzień w niedziele, we Wrocławiu za 3 tygodnie , w Bieszczady nie tym razem, ale może wkrótce bo mam tam 3 kumpele ze studiów :)

A Białystok zapraszam do siebie skoro pociąg nas łaczy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny najazd się szykuje. Madzia niezły wehikuł wygrzebała :D.

To ja po drodze wskoczę, bo też kawałek mam, a zawszę tę godzinkę podróży lepiej w miłym towarzystwie spędzić :D.

Ania może w tłumie nie zauważy, że już byłam i z pięknego kubka z Marylin Monroe piłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj! Witam Was wszystkie razem i z osobna :D Wy nawet nie wiecie jak ja bym się ucieszyła z takiego najazdu :D W kwietniu też zapraszam - do bawienia ;)

 

Mam kochane, choć strasznie złośliwe rodzeństwo :D, które się okrutnie nabija, że przesiaduję na forach (kiedyś na ślubnym, teraz tutaj). Ale niech się śmieje, ja swoje wiem. Ze ślubnego mam cudownych znajomych w różnych częściach Polski, odwiedzamy się wzajemnie do dzisiaj, a dwie są już jak rodzina :)

Myślę, że i stąd (nawet jeśli kiedyś zniknę) pozostaną wspaniali znajomi a może i przyjaciele.

 

Ostatnio jeżdżę regularnie właściwie głównie w okolice Rybika/Rydułtów/Wodzisławia, bo tam planujemy narodziny kolejnego szkraba. Trochę daleko, ale lekarza znam od dawna i ufam, a to ważna sprawa.

 

Ze spraw, które nas tu powinny ;) interesować najbardziej: mam szufelkę od odkurzacza centralnego w kuchni oraz zamontowane gniazda (które mi się nie podobają..). W piątek WRESZCIE montaż reszty drzwi, ale nie cieszę się na zapas, bo firma zdecydowanie z grona tych, które lepiej omijać z daleka,,,

 

Dziewczynki ktoś kiedyś wstawiał na forum link do firmy produkującej i sprzedającej białe listwy MDF, jako godnej polecenia. Pamięta któraś co to za stronka? Muszę dziś zamówić, a znalazłam na razie z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio jeżdżę regularnie właściwie głównie w okolice Rybika/Rydułtów/Wodzisławia, bo tam planujemy narodziny kolejnego szkraba. Trochę daleko, ale lekarza znam od dawna i ufam, a to ważna sprawa.

 

 

No proszę, nic się nie przyzna :)

To proszę kiedyś więcej czasu sobie zarezerwować, dać wcześniej znać i jakąś dobrą kawkę możemy wypić w Rybniku/Rydułtowach/Wodzisławiu - mnie to wszystko jedno gdzie:)

 

Ja miałam bardzo dobrego lekarza - przyjmuje prywatnie w Rybniku, kiedyś pracował w szpitalu w Wodzisławiu. Polecał mi ten szpital na poród, ale wybraliśmy Rybnik. I nie narzekamy :) Młody chyba też nie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...