Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Echh się rozmarzyłam, tak słodko u Was.... :)

Ciekawe jak Mała będzie reagowała na płacz maleństwa, czy też będzie taka dobra siostrzyczka :p

Hihi, no tego nie wiem :) Ale postaram się, żeby jej maleństwo zanadto nie przeszkadzało.

 

Cioteczki pomóżcie z tymi karniszami białymi, bo się moja słodzizna doczekać zasłonek nie może...

Jak moja prośba nie zadziała, to może te oczęta ;) (zdjęcie z przedszkola najświeższe)

skanowanie0005.jpg

 

Lea Madzia w lipcu skończyła 5 latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czytam i uśmiecham się do monitora, to musi być niesamowite jak dziecko tak swiadomie czeka na rodzenstwo! Pogłaskaj Brzusio:hug:

I spij ile się da , co prawda nie można "naspać się" na zapas ale pewnie wiosną Będziesz cierpieć na deficyt snu:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że pomożemy,skoro tak ładnie córcia prosi :)

Słodka dziewczynka:rolleyes:

a taki może byc czy nie;

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/03/14/04/2703140472

tutaj link http://allegro.pl/karnisz-pojedynczy-drewniany-180cm-bialy-od-1zl-i2703140472.html

wszystkie inne znalazłam zakończoną kulą

Edytowane przez lea**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściskaj Madzię :yes: To fajny wiek, bo będzie Ci już świadomie pomagała, a to o czym piszesz świadczy, że już weszła w rolę :yes:. Piękne imię wybrała. A wiesz, że tak miałam dać na drugie Juliannie? Ładnie się rymowały Julianna, Zuzanna ;). Z przyczyn sentymentalnych daliśmy inne :).

Co do karnisza Aniu , to najwięcej jest z kulkami, ale to chyba nie problem, bo akurat końcówkę można wymienić, albo samemu pokombinować. A tak z ciekawości - dlaczego nie kulka? bo kwadrat, a właściwie sześciokąt? :lol2:

Znalazłam bardziej ascetyczny, ale takiego raczej nie szukasz (?)

http://img.megastore.pl/gallery/359027/5901157530349_PP_karta.FCDF8229-95D8-4771-AC08-D86A116A9A51.jpg

 

I jeszcze inny

http://www.sklep-karnisze.pl/images/towary/big/024408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od Lei całkiem fajny. Gdzie znalazłaś?

 

Ewciu no właśnie będę pilnować, żeby też Madzi obowiązkami nie obciążać, tylko korzystać z tego, co sama będzie chciała robić. Nie chcę, żeby pamiętała z dzieciństwa głównie to, że była starszą siostrą. Na pewno wiesz co mam na myśli :)

 

Z karniszy ja chciałabym najprostszy z możliwych, zakończony walcem/cylindrem czy jak mu tam.

O czymś takim, tylko bez tych świecidełek myślałam, ale nigdzie takiego białego nie widziałam:

http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290526641006/T/340x340/C/FFFFFF/url/karnisz-pojedynczy-vesta.jpg

 

Ale ten ostatni od Ciebie Ewa też ciekawy. Skąd on?

 

A mnie dziś zdenerwowała pani z przedszkola i włączył się instynkt lwicy http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif Powiedziała dzieciom, że mają się uczyć piosenki "Stokrotka", bo które ładnie zaśpiewa, to pojedzie na konkurs. I moje biedne dziecko cały tydzień się uczyło piosenki (już nam "Stokrotka" bokiem wychodziła) i naprawdę ładnie śpiewa. Pani też ją pochwaliła i napomknęła o szkole muzycznej, ale na konkurs nie zapisała :( Madzia wczoraj wróciła smutna i rozczarowana do domu, bo pani nie chce jej wziąć na konkurs, a ona przecież ładnie śpiewa... I że pani zapisała już Natalkę (taka przedszkolna "gwiazda", którą na każdy konkurs zapisują i zawsze ma główne role w przedstawieniach). I nie chodzi mi o to, że po raz kolejny Natalka jedzie, ale o to, że baba OBIECAŁA, że pojedzie ten, kto ładnie zaśpiewa (już pomijam fakt decydowania o tym kto śpiewa ładnie, a kto nie; KAŻDE dziecko stara się jak umie). Jak można obiecać dziecku coś, wiedząc z góry, że nic z tego nie będzie?! Tak się po prostu nie robi... Jestem mega wściekła...

Dobrze, że tam dziś nie poszłam, bo w moim stanie powiedziałabym o kilka słów za dużo i za mocno (a panie lubią sobie potem nastroje na dzieciach odbijać).

 

I potem dziecko przestanie się w ogóle starać, bo wie, że to i tak nie przynosi żadnego efektu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Aniu za miłe odwiedzinki

I GRATULUJĘ obu córek, albo córki i syna - czasami niespodzianki chodzą po ludziach

a z tymi nauczycielami to już tak jest. Czy szkolne, czy przedszkolne, niestety ich predyspozycje pedagogiczne niejednokrotnie pozostawiają wiele do życzenia.

Cóż przygotuj się na jeszcze więcej, w szkole to dopiero jest jazda:mad:

Mój jest już w gimnazjum, więc wiem co mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - i cóż JA moge Ci powiedziec na temat zachowania pan przedszkolanek? Chyba sama wiesz co o tym myślę, po moich ostatnich przejściach przedszkolnych. W takiej sprawie pewnie do dyrekcji bym sie nie wybrała ;) ale pani bym zwróciła uwagę . Na przyszłość niech okreslaja jasno ile dzieci ma szansę jechać. No i to jury powinno decydowac o wygranej a nie 1 pani :no: Nie ładnie :no:

Przytul córcię ode mnie - sliczna z niej dziewczynka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Aniu za miłe odwiedzinki

I GRATULUJĘ obu córek, albo córki i syna - czasami niespodzianki chodzą po ludziach

a z tymi nauczycielami to już tak jest. Czy szkolne, czy przedszkolne, niestety ich predyspozycje pedagogiczne niejednokrotnie pozostawiają wiele do życzenia.

Cóż przygotuj się na jeszcze więcej, w szkole to dopiero jest jazda:mad:

Mój jest już w gimnazjum, więc wiem co mówię

 

Hej, nie można uogólniać!

Ja w swoim życiu spotkałam wielu świetnych pedagogów i takich oczywiście życzę Waszym dzieciom :)

Ale nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy słyszę pretensje wobec ogółu nauczycieli - w każdym zawodzie ludzie są różni: jak jedna księgowa się pomyli to nie oznacza, że żadna nie potrafi liczyć!

Najgorsze jest to, że rodzice często taki sam komunikat przekazują dzieciom - bardzo to wychowawcze!

 

Aniu, prześliczną masz córkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten ostatni od Ciebie Ewa też ciekawy. Skąd on?

 

Aneczko, zawsze podaję źródło, albo pod spodem, albo poprzez link ukryty w zdjęciu (wystarczy kliknąć w zdjęcie) :) - takie "zboczenie" zawodowe oraz respektowanie prawa autorskiego (o czym kiedyś była mowa u Narendil) :).

 

Znalazłam jeszcze coś takiego:

http://profi-styl.pl/uploads/gallery/oryginal/54e78229c1bed09af6f1cdebf952cf3e1cdc0d29.jpg

Kamyczki mogłabyś przykleić sama (są w pasmanteriach takie naklejane na tasiemkach)

 

A może miętowy motylek?

http://www.profi-styl.pl/all/akcesoria/duze/PROFISTYL_Karty_katalogowe-(akcesoria)-29.jpg

 

Uściskaj Madzię i zapowiedz, że kolejnym razem jak przyjadą forumowe ciotki to z radością wysłuchają piosenki, a nawet całego recitalu. Będziemy biły gromkie brawa, że nie wspomnę o nagrodzie :D. A może urządzisz Madzi takie występy - zaproś rodzinkę :).

Nie masz lekko z tymi Paniami z przedszkola. To nie pierwsza sytuacja, gdy nie potrafią się odpowiednio zachować. Wypada się cieszyć, że niebawem Madzia pójdzie do szkoły :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wstrętna baba! Jak tak można. A potem nauczyciele się dziwią ze dzieciom nic się nie chce. Pracuję z dziećmi w klasach I-III (bom nauczycielka), ale tez mam za sobą pracę w przedszkolu. Nigdy tak się nie robi!!! To pani chce się lansować zdolnym dzieckiem. U mnie na konkursy chodzą te dzieci które chcą. Jak jest więcej chętnych a miejsce jedno to losujemy. Dlatego moje dzieciaki wygrywają sporadycznie - ale w roku szkolnym KAŻDE bierze udział w jakimś konkursie.

 

Madzia jest śliczna - jak z obrazka. Oczka ma przepiękne. I ten uśmiech....eh za stara już jestem na dzieci....a szkoda...

 

To karnisze - Bojanek - mam z tej firmy i są ok.

http://imageshack.us/a/img826/2940/biaykarnisz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://imageshack.us/a/img267/5608/karniszbojanek.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie można uogólniać!

Ja w swoim życiu spotkałam wielu świetnych pedagogów i takich oczywiście życzę Waszym dzieciom :)

Ale nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy słyszę pretensje wobec ogółu nauczycieli - w każdym zawodzie ludzie są różni: jak jedna księgowa się pomyli to nie oznacza, że żadna nie potrafi liczyć!

 

Chyba nie dość uważnie przeczytałaś mojego posta

uogólnienie o którym piszesz polega na formułowaniu wniosków na podstawie obserwacji większości przypadków, tymczasem ja napisałam, że pedagodzy niejednokrotnie pozostawiają wiele do życzenia, czyli że zdarza się, że są niekompetentni. To chyba zdecydowana różnica - większość czy niektórzy.

Co więcej znam wielu doskonałych nauczycieli, a niektórzy z nich są moimi przyjaciółmi i uważam ich za najlepszych nauczycieli na świecie.

 

Poza tym oczywiście, że każda grupa zawodowa ma powody zarówno do dumy, jak i wstydu. W każdej grupie zawodowej są tacy ludzie, dla których praca jest pasją i powołaniem, ale są też tacy, którzy zawodowo są kim są tylko przez przypadek i o tym napisałam.

 

I po co pisać o nożu w kieszeni w tak miłym wątku i w takim towarzystwie?

 

Przepraszam Aniu, za tą prywatę w Twoim wątku, ale zostałam się wywołana do tablicy tym komentarzem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana nadrabiam sobie Twój wątek cały dzień na tablecie (i w drodze i na budowie czekając na panów od schodów)

i nie mogłam się doczekać żeby siąść wreszcie spokojnie i napisać

GRATULACJE

i wyściskać Cię z tej okazji bardzo bardzo mocno :hug: :hug: :hug:

 

 

Córa śliczna :rolleyes:

 

Drzwi wyszły obłędnie, cały hol to mistrzostwo świata :yes:

A tak się o wszystko martwiłaś, o oświetlenie o balustradę - a wyszło - BOMBA :)

 

 

Dużo odpoczywaj i śpij jak najwięcej

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...