Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

Aniu sprobuj poprosić \Pestke o wizkę , albo Juliannę - one często są u Basi na wątku o tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?176270-komentarze-Guthouse

 

a ja bym poszla w białe takie jak będziesz mieć rolety rzymskie( one są przeżroczyste?????)

 

Nie są przezroczyste właśnie. Muszą pełnić rolę osłaniającą przed gapiami i przed słońcem.

Za rok wymienię materiał ;) Pas ma być minimalnie tylko różny niż ta biel. To ma być identyczne zestawienie kolorów jak tu:

DSC00261.JPG

Biała roleta i ostatni pas w szarości takiej, jak ściana, na której wisi szafka. Materiał ma ten sam odcień przypadkiem. I co? Dalej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dziękuję, jak się pojawi jakiś nowy pomysł proszę wpisywać :) Na chwilę obecną mam już kierunek. Jesteście niezawodne Baby! :D

 

Ja te rolety i panele traktuję trochę "testowo". Jak wyjdą fajnie, to super. Jak nie, to mogę zmienić. Koszt o dziwo wyszedł przyzwoity (po szyciu firanki szt. JEDEN do mieszkania spodziewałam się wyższej ceny). Wymiana samego materiału to już nie będzie wielka sprawa.

 

Strasznie chciałabym móc to zobaczyć na wizce, ale nie mam sumienia męczyć Pestki, bo Ona zapracowana jest...

 

Kurdę z bokami też fajnie! Tylko okno się węższe wydaje wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu niestety nie potrafie doradzic bo nie mam takiej wyobrazni jak dziewczyny :( Musze jednak cos napisac :yes: Zobaczylam pierwsze zdjecie i pomyslalm-byłam pewna ze Ania juz mieszka u siebie a ona nie ma jeszcze podlogi w salonie :rolleyes: Patrze na te fotke i dumam-ale przeceiz ostatnio kąpała w gornej łazience córke -hmmmmm widocznie wprowadziła sie do prowizorki;) Dopiero po dłuższej konsternacji zaczełam przewijać dalej i zobaczyłam kolejne fotki-nieźle mi sie mózg lansuje :rotfl:

Kolejna rzecz-czy Ty czasem dawno temu nie pokazywałas na forum swojego innego mieszkania/domu? Coś mi sie kojarzy ta sofa .Miałam chyba nawet zapisane tę fotke (nie moge teraz znależć) Sufit w pomieszczeniu był podwieszany i było tam ukryte fajne podświetlenie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus myślisz, że zbyt klasyczna byłaby? Nawet z tak jaśniutkim szarym? Czyli pas dołem mi zostaje póki co.

Kakusku dobrze kojarzysz :) Meble są z mieszkania. Ze względów finansowych musieliśmy je ze sobą przeprowadzić i mające tego świadomość zdecydowałam się w domu wprowadzić ciemny kolor drewna, czego nie żałuję. Nie miałam sufitu podwieszanego, bo do dziś nie przepadam, ale miałam listwę przy suficie, za którą chowało się oświetlenie. Masz niewiarygodną pamięć! :)

 

Bardzo, bardzo Wam dziękuję tym, które wyraziły swoją opinię i tym, które może jeszcze to zrobią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko w sensie całe białe? Bez szarości nawet w samych roletach? Już się trochę przyzwyczaiłam do tych szarych pasów ;)

Głównie dlatego, że jedna z nich będzie wisiała na szarej ścianie, dwie na białej. Dzięki obu materiałom mogłoby być ciekawie. Biały odznaczałby się na szarej ścianie, a szary dołem na białej.

No i... z zewnątrz przy rozwiniętych roletach nie wyglądałoby to jak okno zakryte prześcieradłem ;)

Edytowane przez AniaS79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu, wpadłam na chwilkę :).

Aniu, ja bym zrobiła całe białe. Z pasami (a już szczególnie na dwóch kolorach ścian) wyjdzie Ci poszatkowana całość - na szarej jakby roleta była krótsza a na białej będzie się rzucał w oczy pas. Jak będą jednolite nie ujmie im to urody :).

 

A może zawieś sobie prześcieradło z dołem pomalowanym na szaro na wysokość rolety i zobaczysz jak Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...