Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z braku czasu mało zaglądałam, trochę czytałam, nic nie pisałam. Postaram się nadrobić ;-) W czasie przygotowań adwentowych, pamiętałam o Waszej rodzince i maleńkiej Zuzi. Z okazji świąt dużo, dużo zdrowia.

http://img845.imageshack.us/img845/2193/kartawiateczna1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Aniu dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam serdecznie wszystkim podziękować za życzenia i przeprosić, że ode mnie nie popłynęły do Was w terminie. Miałam małe problemy zdrowotne i nawał pracy przed, w i po Świętach.

 

Z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń tych dużych i tych najmniejszych :)

 

 

U nas niewiele się w sumie zmienia, chociaż zawsze coś tam naprzód. Krzesełka są, zrobiłam też wreszcie obrazki do Madzi pokoju, a w kuchni zawisł pewien cytat :)

 

DSC00465.JPG

DSC00464.JPG

 

DSC00519.JPG

DSC00529.JPG

 

Na razie wisi nierówno z linią szafki, bo nie jest zawieszony "na stałe". Powiesiłam go na szybko w wigilię na tym gniazdku w nietypowym miejscu ;)

DSC00536.JPG

DSC00537.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :hug:

Czekałam na Ciebie :)

Ale ładnie się zmienia :). Obrazki u Madzi urocze, lampa ma towarzystwo :). Ale ten kuchenny - wymiata :D. I jak pięknie wpasował się w słup światła - rewelacja :yes:

Stół "gada" z oknami (czyt. nawiązuje kolorem) - cud, miód, malina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...