Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z dobrodziejstwem inwentarza", czyli domek Ani i Piotra :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu jak tylko znajdziesz chwilkę to napisz nam jak się czujecie i jak rośniecie :)

Moja najbliższa koleżanka też urodziła takie maleństwo - już ma ponad rok więc wiem ile to dodatkowych zajęć ile dodatkowych wizyt lekarskich:hug:

Teraz już dawno nadrobił i jest większy i cięższy od mojego Igiego :o

 

:hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

Witam Panie :)

Bardzo Was przepraszam za dłuuugą nieobecność. Przede wszystkim dziękuję za pamięć i miłe słowa pod adresem naszego gniazdka. Niestety w domu nie ruszyło się prawie nic odkąd ostatni raz pisałam, ale uroczyście obiecuję, że rozprawię się przynajmniej z częścią wykończenia do końca 2014 roku :) Mam świadków :D

 

Nie wiem czy dla Migotki to jeszcze istotne, ale odpowiem: ścianka kolankowa przy wannie ma równo 120 cm. Wchodzenie i wychodzenie z wanny nie stanowi problemu dla mojego męża (180cm) ani dla mnie, ale ja jestem wzrostu krasnoludka, więc mnie i 80 cm ścianki kolankowej nie przeszkadzałoby przy wannie ;)

 

Jeśli chodzi o płytki w salonie, kuchni etc. to niestety nie pamiętam kompletnie co to było... Z całą pewnością jest to płytka niemiecka i z dużym prawdopodobieństwem Nordceram. Jeśli jest to ważne dla Ciebie to odszukam w fakturach albo zadzwonię do salonu z prośbą o przejrzenie historii zakupów.

 

Zuzanka nasza rośnie i nadrabia zaległości w stosunku do rówieśników. Rozwija się prawidłowo na szczęście. Jest malutka, ale daje sobie radę :)

Przyznam, że to naprawdę fajne dziecko. Odkąd skończyła 5 miesięcy przesypia całe noce i to pełne 12 godzin bez pobudki, bez jedzenia etc. Tak to można i gromadkę mieć ;)

Jak na 2 dzieci, obowiązki domowe itp. jestem naprawdę wypoczęta. Żal mi tylko, że one tak szybko rosną...

 

A Zuzanka wygląda obecnie tak:

DSC02450.JPG

DSC02190.JPG

 

A to ciekawostka: moje "bliźniaczki", które dzieli 6 lat :)

Zuza%2520vs%2520Madzia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola2657 już wiem na 100%, że te płytki to NordCeram Shift Grau. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry wybór. Na płytkach widać zabrudzenia, ale myje się je bajecznie. Nie są "porowate", więc nie trzeba nic ścierać na kolanach czy na gorąco. Wystarczy lekko przejechać mopem i sprawa załatwiona. Nie zostają na nich żadne smugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziękuję :) chciałam jeszcze zapytać o panele zakupiłam te same verden śnieżne:)ale jeszcze leżą w garażu... czy możesz napisać jak się sprawują?czy są łatwe w utrzymaniu czytości jak się je myje? i czy nie rysują się ?gdzieś przeczytałam że powstają na nich pęcherzyki powietrza i strasznie się rysują...trochę mnie to przeraziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu pomęczę Cię jeszcze troszkę:rolleyes: czy pamiętasz nawy farb w Twoim domku chodzi mi o producentów i numery tych szarości ?i producenta stołu?gdzie zamawiany ?i czy jesteś z niego zadowolona?przeczytałam że rozkłada się do mega rozmiarów ale nigdzie w twoim wątku nie mogłam znaleźć namiarów.Dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kochana dziewczynki rosną jak szalone :) Trochę za szybko czas mija. Szkoda mi każdego dnia.

 

Wyglądają obecnie tak i strasznie się kochają (póki co ;)):

DSC02598.JPG

DSC02588.JPG

IMG_6363.JPG

 

 

Urządzanie domu zeszło na plan dalszy, ale moim starorocznym postanowieniem jest wykończenie go przynajmniej w 70% do końca przyszłego roku. Na styczeń planuję wreszcie położyć listwy, których wciąż nie ma. Na plan pierwszy wysuwa się też wiatrołap, z którym mam nie lada problem. Jest bardzo mały, nieustawny (nie pomyślałam na czas, żeby drzwi wejściowe i te od reszty domu dać równolegle, zatem są po przekątnej i uniemożliwiają wciśnięcie jakiejkolwiek szafy) i ogólnie nie mam na niego pomysłu. Od ponad roku mamy "tymczasowy" wieszak i buty walające się pod nogami. I wózek jeszcze....

Chyba opróżnię go kiedyś i poddam tu pod dyskusję, może ktoś podpowie co z tym fantem zrobić (?).

Na planie dalszym mam zakup drzwi przesuwanych do większej garderoby i urządzenie sypialni. Na samym końcu myślę o pokoju na dole. Gdzieś pomiędzy warto byłoby zaplanować też dodatki, na które pomysł mam, ale czasu już mniej ;)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy mają cierpliwość tu zajrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...