Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

Śliczna kuchnia :hug: piekarnik się cudnie prezentuje wśród szafek :lol2:

Ja też popełniłam kolorystyczną gafę, uświadomiła mnie koleżanka. Baterię kupiłam w Ikei retro srebrną, piekarnik ten sam, co Ty masz, więc uchwyty dobiorę do niego ( stare złoto). Niestety do Ikei jadę 16 czerwca, do tego czasu musiałabym funkcjonować bez baterii w kuchni i mam wielki dylemat.

Czy tak zostawić, czy czekać i wymienić ( ale tylko na czarną, może mniej by się gryzła, niż ta srebrna), nie wiem co robić...

 

Nie mogę się doczekać Twojego salonu z portalem :lol2:

 

A jak u Ciebie ze spaniem? bo ja już nie mogę spać z tej ekscytacji :)

 

A wiesz, że mi srebrna bateria nie gryzie się z uchwytami w kolorze starego złota :p Baterię traktuję jak toster lub ekspres do kawy, które tez mają srebrne wstawki. Poza tym to domownikom ma się przede wszystkim podobać :D

 

Salon wypięknieje szybko, bo już mam farbę do portalu, więc to kwestia kilku dni. Sama jestem ciekawa efektu końcowego.

 

Odnośnie spania: nie mogę spac również! Zamykam oczy i wirują mi przed oczami szafki kuchenne oraz obmyślam co tu jeszcze trzeba pilnie ogarnąć przed przeprowadzka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jej, niedługo przeprowadzka... :) Cieszę się strasznie :) Kuchnia wygląda świetnie, a piekarnik to w ogóle klasa. U mnie w mieszkaniu kolorystyka kuchni będzie taka sama :lol2: Tylko odrobinkę inna stylem, nie tak klasycznie :)

 

Bardzo mi miło, że tak sie cieszysz moja przeprowadzką :hug:

Skoro wybrałas kolory podobnie do mnie, to na pewno będzie pięknie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mamy podobny a nawet blizniaczy układ szafek w kuchni! :p

no wypisz wymaluj prawie identyczne hihi

 

dajcie znać jak sobie poradziliście z parapetem, u nas też trzeba będzie sztukować, a mamyokno150cm szerokie

 

oraz też nie mogę spać :p w poniedziałek zaczynamy montaż kuchni a jeszcze nie mamy płytek na podłodze

 

cieszę się i wzruszam,że już się przeprowadzacie :)

za 3tygodnie przy dobrych wiatrach powinniśmy też się już pakować do DOMU :):):)

Edytowane przez malydomekpodlodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć, bo tylko trochę mnie nie było a tutaj tyle się dzieje ...kuchnia przepiękna, schody mimo, że nie przepadam prezentują się wspaniale .

Dla mnie Twój dom to ideał !

Mam teraz ten sam sedes i też pierwsze zepsuła się spłuczka jednak znów kupię ten sam komplet do łazienki ;)

Życzę powodzenia, a paznokcie odrosną:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mamy podobny a nawet blizniaczy układ szafek w kuchni! :p

no wypisz wymaluj prawie identyczne hihi

 

dajcie znać jak sobie poradziliście z parapetem, u nas też trzeba będzie sztukować, a mamyokno150cm szerokie

 

oraz też nie mogę spać :p w poniedziałek zaczynamy montaż kuchni a jeszcze nie mamy płytek na podłodze

 

cieszę się i wzruszam,że już się przeprowadzacie :)

za 3tygodnie przy dobrych wiatrach powinniśmy też się już pakować do DOMU :):):)

 

Przy małych domkach kuchnie są dość podobne, więc i projekty mogą się powtarzać. Ważne, aby właścicielom się podobało :)

Na pewno zdam relację z przedłużania parapetu.

 

I miło mi, że tak kibicujesz naszej przeprowadzce. Skoro Twoja niedługa, nie pozostaję dłużna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to wszystko przyjemne, nieprawdaż Makowa Panienko?

Nawet połamane paznokcie tak bardzo nie wadzą.. :D

 

Taaakkkkk !

Szczerze powiem, że te paznokcie w sumie mam w nosie, jakkolwiek to brzmi ;) Nawet nie przejmuję się tym, że chodzę prawie bez makijazu przy ludziach i to praktycznie ciągle w jednym t-shirt'cie, bo nie mam czasu zastanawiac się co ubrać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć, bo tylko trochę mnie nie było a tutaj tyle się dzieje ...kuchnia przepiękna, schody mimo, że nie przepadam prezentują się wspaniale .

Dla mnie Twój dom to ideał !

Mam teraz ten sam sedes i też pierwsze zepsuła się spłuczka jednak znów kupię ten sam komplet do łazienki ;)

Życzę powodzenia, a paznokcie odrosną:D

 

Ideał:eek:? Normalnie nie wiem co napisac po takim komplemencie :hug: To niesamowite, że komuś tak bardzo się podoba mój dom. :rolleyes:

 

Zmartwiłaś mnie tym sedesem :( Zobaczymy, jak to u nas wyjdzie.

 

Dziękuję Dana za dobre słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne schody :wave:

 

 

jak Ty zdążasz pranie zrobić :jawdrop: ja właśnie nie mam na to ani sekundy, już M stoi nade mną, że jedziemy do domku na 8 zero zero...

 

Paznokcie też zmasakrowałam na myciu okien, ale w sobotę na kartonach, bo na kartonach, ale SZAMPAN

 

:wave:

 

Pranie robię teraz codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Dziś ściągm zasłony i firany i tez ida do pralki.

 

Moje paznokcie też dostały najbardziej w kośc przy myciu okien, choć ja i tak wszystko sprzątam w rękawiczkach.

 

My tez lecimy dziś na wies, ale po 11-ej, bo najpierw jadę z mężem do jego mamy z okazji Dnia Matki.

 

I my tez pijemy szampana w sobotę na kartonach! Na pewno pomyślę o Tobie! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody cudne,kuchnia śliczna.Jedyne czego mogłabym sie przyczepić to szafki z szybkami dałabym też po drugiej stronie okapu.Ale ja po prostu jestem sfiksowana na punkcie symetrii i pewnie dlatego;) Poza tym jest pięknie,podziwiam Cię za konsekwencje w urządzaniu domku.Gdybym miała możliwość budowy po raz drugi chyba byłby właśnie taki styl,choć u siebie czuję się wspaniale:wiggle:Trzymam kciuki w sobotę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody świetne..

A do temperatur się przyzwyczaisz, tez tak mieliśmy - teraz jak rano jest było 10-15 to w krótkim rekawie wychodzimy..

A jeden r-shirt, paznokcie i makijaż? Nie ma sie co przejmować ;)

A co do "zapachów" z odpływów to zobacz czy czasem woda w syfonach z prysznica nie wyschła.. zwłaszcza w odpływach liniowych gdzie syfonu są bardzo płaskie to częsty przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie zaglądałem tu ostatnio bo mam dużo na głowie (różne ekipy się przewijają, ściganie tynkarza, natłok spraw zawodowych) i nie było czasu a tu widzę, że już ostatnie chwile i będziesz w nowym domu. Patrzę z zachwytem na Twoje schody - są po prostu śliczne. Trzymam kciuki za sprawną przeprowadzkę. Wielkie Gratulacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody cudne,kuchnia śliczna.Jedyne czego mogłabym sie przyczepić to szafki z szybkami dałabym też po drugiej stronie okapu.Ale ja po prostu jestem sfiksowana na punkcie symetrii i pewnie dlatego;) Poza tym jest pięknie,podziwiam Cię za konsekwencje w urządzaniu domku.Gdybym miała możliwość budowy po raz drugi chyba byłby właśnie taki styl,choć u siebie czuję się wspaniale:wiggle:Trzymam kciuki w sobotę:)

 

Najważniejsze, aby czuć się dobrze w swoim domu :)

A wiesz, że dla mnie szafka z szybkami jest symetrycznie, bo na środku jest, znaczy jako środkowa szafka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody świetne..

A do temperatur się przyzwyczaisz, tez tak mieliśmy - teraz jak rano jest było 10-15 to w krótkim rekawie wychodzimy..

A jeden r-shirt, paznokcie i makijaż? Nie ma sie co przejmować ;)

A co do "zapachów" z odpływów to zobacz czy czasem woda w syfonach z prysznica nie wyschła.. zwłaszcza w odpływach liniowych gdzie syfonu są bardzo płaskie to częsty przypadek

 

Woda w syfonach jest, pilnuję tego starannie. Problem jest ponoc z jakąś kratką pod sedesem. Nie wiem, zobaczę co przyniosą kolejne dni. Najpierw myslalam, że to wina pełnego szamba, ale jest puste teraz a smrodek był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie zaglądałem tu ostatnio bo mam dużo na głowie (różne ekipy się przewijają, ściganie tynkarza, natłok spraw zawodowych) i nie było czasu a tu widzę, że już ostatnie chwile i będziesz w nowym domu. Patrzę z zachwytem na Twoje schody - są po prostu śliczne. Trzymam kciuki za sprawną przeprowadzkę. Wielkie Gratulacje. Pozdrawiam

 

Witaj więc ponownie po dłuższej przerwie!

Dzieje się u nas, to fakt :) Ciesze się, że i Tobie podoba się u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...