Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

Zrobiłam wreszcie zdjęcia w wiatrołapie.

 

I bardzo dobrze, że zrobiłaś, bo jest się czym pochwalić - płytki prezentują się elegancko :)

 

jest grzeczna i nic nie niszczy, i nie wchodzi na drzewko.

 

o matko :( zamień się, proszę, chociaż na tydzień :(

 

 

Mistrzem w uszkadzaniu jest np. moja teściowa - co chwilę coś jej z rąk leci ;) Tydzień po położeniu nowej podłogi w kuchni, zrobiła dziurę na samym środku. Dlatego ona płytek do domu nie poleca, bo "łatwo uszkodzić" :rotfl:

 

:rotfl::rotfl::rotfl: zawsze twierdziłam, że dowcipy o teściowych mają uzasadnione podłoże :rotfl:

Choć moja jest akurat spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podłoga w wiatrołapie pięknie wygląda :)

Dobrze, że zostało Ci po kilka płytek, podobno należy mieć mały zapas, żeby móc podmienić w razie uszkodzenia.

 

Dziękuję mother :)

I mądrość przez Ciebie przemawia, bo jakoś nie pomyślałam, że płytki można wydłubać i wymienić, gdy się uszkodzą. Ale ja pierwszy raz w życiu coś płytkuję i w ogóle miałam mało do czynienia z takim materiałem, więc dopiero się uczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że zrobiłaś, bo jest się czym pochwalić - płytki prezentują się elegancko :)

o matko :( zamień się, proszę, chociaż na tydzień :(

 

zawsze twierdziłam, że dowcipy o teściowych mają uzasadnione podłoże :rotfl:

Choć moja jest akurat spoko :)

 

Cieszę się, że Ci się podoba :rolleyes:

 

Odnośnie komentarza o kocie: "zamień się chociaż na tydzień" - to ja przeczytałam najpierw: zmień się chociaż na tydzień - i zdumiałam się bardzo, czym Ci się naraziłam, że mam się zmieniać i na tak krótko w ogóle :D

 

Moja teściowa bardzo się zdziwiła, że w dużej łazience położyliśmy DREWNIANE panele zwłaszcza pod prysznicem i jak my się będziemy kąpać, bo przecież one od wody wstaną. Bardzo była zaskoczona, że to ceramika jest. Zresztą teść też się dziwił. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobrze je wybrałam, bo naprawdę wyglądają jak drewno.

 

Natomiast co do umiejętności niszczycielskich to ja mam spore zdolności. Na przykład potrafię zepsuć okno zimą tak, że nie można go zamknąć.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne płytki, cały efekt chyba w kształcie, w jaki się układają, tylko choinkę przenieść i możesz się przeprowadzać :)

 

Dziękuję małydomku :rolleyes:

A wiesz, że ja początkowo nie chciałam ich tak kłaść, bo wydawało mi się to zbędne. Ale płytkarz powiedział, że cena jest taka sama za takie położenie, więc się zgodziłam i naprawdę wygląda to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
i jak? nowy rok przy kominku? :)

bardzo fajnie wyszła duża łazienka,co to za płytki? bo nie wiem czy już pytałam, nie pamiętam

odkurzacz super pomysł, moja znajoma narzekała,że pół roku po przeprowadzce walczyła jeszcze z pyłem ;)

wyczuwam fludiy przeprowadzki u Ciebie :)

 

Nowy Rok był przy niezamontowany kominku :)

 

Płytki to Mugat firmy Vives oraz na podłodze Ash Grey firmy Domino.

 

Odkurzacz jest rewelacyjny. A do przeprowadzki brakuje nam już tak niewiele ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MakowaPanienko Twój domek taki oświetlony w ciemności aż zaprasza, żeby do niego wejść i się ogrzać. Takie mnie pierwsze wrażenie natchnęło :)

Bardzo ładnie wygląda. Ja z przodu zrobiłam tylko jeden punkt świetlny nad wejściem i już wiem - patrząc na Twoje zdjęcia, że będę tego żałować, ale mam jeszcze lampiony na świeczki do powieszenia jakby co :)

Czekamy na relację z montażu kominka:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...