Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MakowaPanienko Twój domek taki oświetlony w ciemności aż zaprasza, żeby do niego wejść i się ogrzać. Takie mnie pierwsze wrażenie natchnęło :)

Bardzo ładnie wygląda. Ja z przodu zrobiłam tylko jeden punkt świetlny nad wejściem i już wiem - patrząc na Twoje zdjęcia, że będę tego żałować, ale mam jeszcze lampiony na świeczki do powieszenia jakby co :)

Czekamy na relację z montażu kominka:lol2:

 

O łał, jaka fajna opinia :rolleyes:

Dom jest tak oświetlony, bo nie ma żadnego innego źródła światła w okolicy. Chcieliśmy, aby lampki nie tyle zaznaczyły bryłę domu, ale by oświetliły podwórko. Na ganku będzie jeszcze lampa wisząca włączana niezależnie od podbitki.

Na kominek czekam z niecierpliwością :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek wygląda bardzo urokliwie w tych ciemnościach:yes:U mnie od razu nie zrobiliśmy oświetlenia w podbitce i tak schodzi,ale maż obiecał ,że w tym roku na pewno zrobi:yes:Na razie są 2 kinkiety w podcieniu.Czekam z niecierpliwością na obudowę kominka i życzę z całego serca Świąt Wielkanocnych w nowym domku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek wygląda bardzo urokliwie w tych ciemnościach:yes:U mnie od razu nie zrobiliśmy oświetlenia w podbitce i tak schodzi,ale maż obiecał ,że w tym roku na pewno zrobi:yes:Na razie są 2 kinkiety w podcieniu.Czekam z niecierpliwością na obudowę kominka i życzę z całego serca Świąt Wielkanocnych w nowym domku:)

 

Dziękuję Ana za miłe słowa. Oby życzenia się sprawdziły :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!!!!:wave: :wave:

Super, że doczekałaś się kominka, widzę, że z Ciebie taka sentymentalistka, jak i ze mnie :)

Dołączam do Ciebie mentalnie przed te palące się polana, wpraszam się na parującą herbatkę ;)

 

Nostalgia to moje drugie imię ;)

Przychodź na herbatę, a i pewnie coś słodkiego się znajdzie. :stirthepot:

Ty też się doczekasz swojego kominka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię czytać Twoje opisy, przepojone takim entuzjazmem, radością ze spełniania się kolejnych etapów marzenia zwanego własnym domem :hug:

 

 

Ech Pusia, Ty to zawsze tak napiszesz, że nie wiem co odpisać :hug:

Ale nadmienię, że należe do osób, które cieszą się z małych rzeczy, jak np. z pysznej kawki wypitej w południe; widoku cudownego, stalowego nieba z pędzącymi chmurami itp. W sumie dużych radości w moim życiu jakiś nieurodzaj, tym bardziej każdy etap w domu cieszy mnie przeogromnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Pusia, Ty to zawsze tak napiszesz, że nie wiem co odpisać :hug:

Ale nadmienię, że należe do osób, które cieszą się z małych rzeczy, jak np. z pysznej kawki wypitej w południe; widoku cudownego, stalowego nieba z pędzącymi chmurami itp. W sumie dużych radości w moim życiu jakiś nieurodzaj, tym bardziej każdy etap w domu cieszy mnie przeogromnie :lol2:

 

Bo mam dokładnie tak samo i bardzo Ciebie rozumiem :hug:

 

"...Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie osób umiejących cieszyć się małymi rzeczami:yes: Swój swojego zawsze znajdzie;) Ale wydaje mi się,że oprócz naszych codziennych kłopotów i trosk wszystkie jesteśmy szczęśliwe,może właśnie z tego powodu:yes: Pierwszy ogień we własnym kominku, chyba każdego napawa nostalgią .To już jest naprawdę Twój dom:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znam tą myśl Makowa Panienko i chętnie ją czasem cytuję:)

 

Domek prezentuje się bardzo ładnie, łazieneczki też super!

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 

Pozdrawiam :)

 

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i oby to wielkie szczęście dolazło do Ciebie i do nas wszystkich :D

 

Cieszę się, że podoba Ci się moja cytryna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa_panienko, w kominku S.s0yczało też mokre drewno ;( Nie pal takim. Musi poleżakować w przewiewnej, ale osłoniętej od deszczu drewutni, co najmniej 2 lata. Palenie mokrym drewnem szkodzi i wkładowi i kominowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...