Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :D

Jak dobrze ,że upierałaś się przy tej szerokości kominka ...wygląda pięknie !

A jaki portal planujesz i gdzie takowy nabyć jeżeli to nie tajemnica ?

Przy okazji zrobiłaś za mnie robotę i znalazłaś idealny kolor farby Dulux Beżowy pled ...idealny do boazerii angielskiej <3

Inspiracje salonowe cudowne ,też kocham ciężkie zasłony, moja mama jest krawcową i spełnia moje zachcianki ;-) więc pewno takie zagoszczą w moim salonie.

Niebieski piękny ,ale nie u mnie... u mnie właśnie szałwia ;-)

Pozdrawiam!

Edytowane przez dana1s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Jak dobrze ,że upierałaś się przy tej szerokości kominka ...wygląda pięknie !

A jaki portal planujesz i gdzie takowy nabyć jeżeli to nie tajemnica ?

Przy okazji zrobiłaś za mnie robotę i znalazłaś idealny kolor farby Dulux Beżowy pled ...idealny do boazerii angielskiej <3

Inspiracje salonowe cudowne ,też kocham ciężkie zasłony, moja mama jest krawcową i spełnia moje zachcianki ;-) więc pewno takie zagoszczą w moim salonie.

Niebieski piękny ,ale nie u mnie... u mnie właśnie szałwia ;-)

Pozdrawiam!

 

Już kilka osób pochwaliło mój upór w sprawie kominka. Ja również jestem zadowolona z mojego wyboru :)

Zazdroszczę mamy krawcowej. Moja mama sporo umie w tej kwestii, ale niestety mieszka daleko .

Ta farba Beżowy Pled jest zimnym kolorem i początkowo wydawał mi się za zimny, ale po kilku dniach stwierdziłam, że jest idealny. Wygląda bardzo dobrze w słonecznym pokoju, Do pokoju od strony pólnocno-wschodniej nie dałabym go, ale moje osobiste preferencje.

Portal jeszcze nie kupiony, bo ciągle się waham, ale dam znać, gdzie kupiłam.

 

Pozdrawiam również :D

Edytowane przez makowa_panienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na momencik wpadam, by powiedzieć, że inspiracje do zasłon cudne i jestem pewna, że u Ciebie będzie to prześlicznie wyglądało :) Nie mogę się doczekać efektu końcowego :)

 

Witak Iscra!

Dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że to będzie dobrze wyglądało, bo ogólnie to wydaje mi się, że u innych wszystko wygląda lepiej, a u mnie tak nijako i bez sensu :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:D

Właśnie oglądam Twoje listwy okazuje się ,że to jeden z trzech modeli jaki mam w zakładkach ;-)

Powiedz ,czy 8 cm nie jest za mało? Zastanawiałam się nad 10 cm ,ale boję się że na taki mały domek jak z7, może być zbyt przytłaczająca taka listwa...

Podzielisz się swoimi spostrzeżeniami :D

Portale kominkowe oglądałam z białego piaskowca i chyba na coś takiego się zdecyduję :) Ceny od 2500 do 7000 :-o

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko jak blisko już jesteś końca, gratuluję :)

Zasłony śliczne, w tej kolorystyce i wzorach nie wyglądają na ciężkie i przytłaczające :)

Czekamy na zdjęcia po montażu listew, od razu nadadzą pomieszczeniom charakteru.

Na Wielkanoc zdążycie z przeprowadzką, czy już nie masz ciśnienia i wykańczacie ze spokojem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:D

Właśnie oglądam Twoje listwy okazuje się ,że to jeden z trzech modeli jaki mam w zakładkach ;-)

Powiedz ,czy 8 cm nie jest za mało? Zastanawiałam się nad 10 cm ,ale boję się że na taki mały domek jak z7, może być zbyt przytłaczająca taka listwa...

Podzielisz się swoimi spostrzeżeniami :D

Portale kominkowe oglądałam z białego piaskowca i chyba na coś takiego się zdecyduję :) Ceny od 2500 do 7000 :-o

Pozdrawiam!

 

Pierwsze wrażenie jest takie, że listwy są masywne. Te 8 cm wydaje się wystarczające. Nie przyłożyłam ich jeszcze do sufitu, bo nie sięgam, ale i tak moje mieszkanie jest niższe niż dom, więc na efekt muszę poczekać do weekendu. Zauważ też, że te moje mają zaokrąglenie, znaczy wklęsłe są i chyba jest to na plus, bo nie przytłoczą wnętrza.

 

A mój portal kominkowy będzie drewniany.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko jak blisko już jesteś końca, gratuluję :)

Zasłony śliczne, w tej kolorystyce i wzorach nie wyglądają na ciężkie i przytłaczające :)

Czekamy na zdjęcia po montażu listew, od razu nadadzą pomieszczeniom charakteru.

Na Wielkanoc zdążycie z przeprowadzką, czy już nie masz ciśnienia i wykańczacie ze spokojem?

 

To fakt, że już bliżej niż dalej. W weekend chcemy zacząć montować listwy.

Przeprowadzka nie będzie na Wielkanoc, bo nam nie zależy - nie lubię tych świąt, zwłaszcza jak są w najokropniejszym miesiącu w roku, czyli w marcu. Brr. Myślę, że przeprowadzimy się w maju, idealnie na wiosnę :) Niedługo nam się to wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź,poczekam na info do weekenu :D

A drewniany nie będzie narażony na nagrzewanie? Mój kominek jak się w nim pali tak rozgrzewa obudowę ,że nie można się dotknąć ...ale u mnie to taki trochę piec kaflowy ;-)

 

W UK większość portali jest drewniana. Z tego co wiem, to chodzi o to, by portal nie dotykał wkładu kominkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach nieobecności zaległości na FM są w zasadzie nie do nadrobienia :o

Tak na szybko zerknęłam do Ciebie - o farbach chciałam, ten Magnat wybrałaś ceramiczny??

 

Noo, zwłaszcza u Ciebie jest ruch ja w Rzymie i po kilku dniach jest 5 stron do czytania :)

 

I tak, mój Magnat niebieski do łazienki jest ceramiczny. Taka puszka:

 

magnat_ceramic_c35_2_test.jpg

 

Jak nim paciałam po ścianie z testera, to była to bardzo przyjemna czynność - ma fajną konsystencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, zwłaszcza u Ciebie jest ruch ja w Rzymie i po kilku dniach jest 5 stron do czytania :)

 

I tak, mój Magnat niebieski do łazienki jest ceramiczny. Taka puszka:

 

[ATTACH=CONFIG]347222[/ATTACH]

 

Jak nim paciałam po ścianie z testera, to była to bardzo przyjemna czynność - ma fajną konsystencję.

 

No właśnie chciałam powiedzieć, że ten ceramiczny jest zaje... fajny.

Fajnie się maluje a potem super zmywa, to dobra farba,

"będzie Pani zadowolona" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...