Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pięknie się dzieje u Ciebie :)

ja, kiedy jeszcze nie miałam budowy dysponowałam taką ozdobą portalu kominkowego drewnianego, wówczas byłam daleka jeszcze od możliwości posiadania kominka, później ten portal sprzedałam...

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/381/4428827_DSC00504.JPG

 

jak idzie montaż listew? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się dzieje u Ciebie :)

ja, kiedy jeszcze nie miałam budowy dysponowałam taką ozdobą portalu kominkowego drewnianego, wówczas byłam daleka jeszcze od możliwości posiadania kominka, później ten portal sprzedałam...

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/381/4428827_DSC00504.JPG

 

jak idzie montaż listew? :)

 

Jaki piękny portal! :eek: Cudowny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już nie jest mój :)

Gratuluję wytrwałości z listwami, ponieważ wyszło Wam CUDOWNIE :)

Jak widać nie wszystko jest takie proste, jak się może wydawać na filmikach ( samej mi się też tak wydaje), w praktyce wychodzi inaczej.

Koniec końców efekt spektakularny, domek nabrał charakteru dzięki listwom :lol2:

Cięliście je pod kontem 45 stopni, czy jak? sama chcę robić sztukaterię imitującą panele ścienne w korytarzu i jeszcze nie wgłębiałam się w temat, ale z chęcią skorzystam z rad.

Powiedz mi jeszcze Makowa Panienko czy Ty próbując kolory farb na ścianach kupowałaś ich najmniejsze opakowania, czy to jakiś próbnik się dostaje wielkości np. farbki plakatowej?

Zawsze kupowaliśmy wybrany w sklepie kolor i jak wyszło, tak wyszło, tym razem chciałabym również najpierw popróbować i zastanawiam się powoli, jak się do tego zabrać, z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby Dulux można kupić w takich jakby plastikowych buteleczkach 50ml z pędzelkiem (testery) - o takie coś. Magnat i Beckers mają testery w saszetkach. W OBI można kupic bezproblemu, w Praktikerze też.

 

Tak, listwy cięliśmy pod kątem 45 stopni w skrzynce uciosowej - o takiej

Problem z listwą jest taki, że tniesz owszem, pod kątem, ale trzeba ją tak umieścić względem ścianek korytka, jak będzie zamontowana na suficie. Obejrzyj jakiś filmik i będziesz wiedziała o co chodzi :)

 

I ciesze się, że tak Ci się podobają nasze listwy. Zdjęcia nie oddają tego, jak elegancko pokój wygląda. I w ogóle nie widać, że są styropianowe! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko, przylecialam do komentarzy sie zrehabilitowac, bo jak zwykle wlazlam z butami w Twoj dziennik :oops:

 

Też to ciągle robiłam zanim się przyzwyczaiłam :D

 

Makowa Panienko szalejecie, rozkręciliście się na maksa, super to wszystko wygląda.

Nam niedługo szykuje się precyzyjne przycinanie listew przypodłogowych, fajnie więc poczytać Twoje instrukcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko, przylecialam do komentarzy sie zrehabilitowac, bo jak zwykle wlazlam z butami w Twoj dziennik :oops:

Jeszcze raz, piekne listwy i swietne kolory. Czekam na efekt koncowy z niecierpliwoscia :)

 

Nic się nie stało :) Możesz usunąć tamten post wchodząc w opcję "Edytuj post", która jest pod każdym wpisem.

 

Cieszę się, że tak Ci się podoba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...