Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

Dzień dobry. Właśnie przejrzałam cały dziennik. Ja mieszkam w ciut większej wersji Z8 a mianowicie Z91. Dziennik prowadziłam na stronie z500

http://z500.pl/plac-budowy/Z91/1025/tablica/budowa-bartka-i-eweli.html

Wszystkie te wybory są już za mną, No prawie. Ogrodzenie jeszcze czeka na swoją kolej. Ale jako fanka listw przysufitowych i przypodłogowych z przyjemnością patrzę jak Wam idzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Makowapanienko gratuluję z całego serca :hug:

 

Pięknie wyglądają Wasze wnętrza, kawał dobrej roboty za Wami :)

My dopiero przed malowaniem, ale podtrzymałaś mnie na duchu, bo właśnie kupiłam farby beckersa na cały dom :)

 

Należy Wam się odpoczynek, miłego leniuchowania i nabierania sił do tych najprzyjemniejszych części urządzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Właśnie przejrzałam cały dziennik. Ja mieszkam w ciut większej wersji Z8 a mianowicie Z91. Dziennik prowadziłam na stronie z500

http://z500.pl/plac-budowy/Z91/1025/tablica/budowa-bartka-i-eweli.html

Wszystkie te wybory są już za mną, No prawie. Ogrodzenie jeszcze czeka na swoją kolej. Ale jako fanka listw przysufitowych i przypodłogowych z przyjemnością patrzę jak Wam idzie.

pozdrawiam

 

Przeoczyłam Twój wpis, ewole :)

Rzeczywiście, masz piękne listwy sufitowe! Dom tez piękny, taki elegancki z zewnątrz, na wzór amerykański. Kiedyś śledziłam dzienniki budowy na stronie z500, ale te o "moim" domu.

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz poszaleliście - przecież niemal ukończony domek macie, teraz zasłużony odpoczynek :yes:

 

Co do farb mam takie same odczucia - Beckers i Magnat rewelacja. Potem też fajnie się myją.

 

Ten Magnat w łazience wyglada pod światło jak jakaś powłoka z plastiku, albo metalu, znaczy mam na myśli, że to nie wygląda na farbe i to w bardzo pozywtym sensie.

Taaak, odpocząć chcę. Mam milion siniaków na nogach od drabiny i potwornie nadwyrężyłam stawy w obu dłoniach od trzymania wałka.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowapanienko gratuluję z całego serca :hug:

 

Pięknie wyglądają Wasze wnętrza, kawał dobrej roboty za Wami :)

My dopiero przed malowaniem, ale podtrzymałaś mnie na duchu, bo właśnie kupiłam farby beckersa na cały dom :)

 

Należy Wam się odpoczynek, miłego leniuchowania i nabierania sił do tych najprzyjemniejszych części urządzania :)

 

Kochana, gratuluj sobie wyboru farb już teraz. Zobaczysz, jak cudownie się nią maluje.:yes:

 

Teraz bym chciała już jechać po meble kuchenne, ale znowu nie ma kiedy, echhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Masz bardzo pięknie! Właściwie wszystko mi się podoba - płytki ścienne, kolor kuchni...zresztą mam teraz ten sam w sypialni :) podłogi, drzwi...no jednym słowem nie mogę się doczekać tego etapu u mnie... I podziw za samodzielne prace!

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa:rolleyes:. Warto czekać na takie chwile na budowie, gdy są już drzwi, panele - wynagradzają te miesiące, lata czekania na zakończenie prac, czego i Tobie życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...