Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak cudnie:D

Kolory ścian , drzwi i kuchnia ...podoba mi się wszystko bez wyjątku.

Stworzyłaś przepiękny dom, podziwiam !

 

Kuchnia idealna, gdyby nie to że mam już fronty, a kuchnię będę miała murowaną wybrałabym ten sam model :D

W ogóle czuję, że mój dom będzie bardzo podobny do Twojego:wiggle:

Ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cudnie:D

Kolory ścian , drzwi i kuchnia ...podoba mi się wszystko bez wyjątku.

Stworzyłaś przepiękny dom, podziwiam !

 

Kuchnia idealna, gdyby nie to że mam już fronty, a kuchnię będę miała murowaną wybrałabym ten sam model :D

W ogóle czuję, że mój dom będzie bardzo podobny do Twojego:wiggle:

Ach...

 

Cieszę się, że Ci się podoba :)

Murowana kuchnia? To dopiero coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowa Panienko, kuchnia będzie piękna z tymi mebelkami!

Jeszcze jej nie widziałam, a już mi się podoba moje wyobrażenie o niej.

Ściskam Cię!!! :bye:

 

Trochę stresuję, czy aby na pewno mam wszystkie elementy, bo jak nie, to nam opóźni prace, bo trzeba będzie znowu jechać do sklepu. Ale ogólnie strasznie jestem podekscytowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miała rewelacyjną kuchnię! Ten model frontów z Ikei bardzo mi się podoba i jakbym miała wybierać, to właśnie ten :)

Już niedługo zamieszkasz w swojej zetce, musi to być dla Ciebie bardzo ekscytujące. Nie stresuj się, tylko ciesz :)

 

Trochę żałuję, że nie ma już w sprzedaży tych frontów w listewki, ale te wybrane wyglądają cudownie na żywo na ekspozycjach w sklepie, więc liczę, że i u mnie będzie to jakoś wyglądało :)

Łatwo mówić - nie stresować się - ja pierwszy raz w życiu urządzam się tak naprawdę, bo wcześniej to wynajem tylko. :rolleyes: Normalnie teraz bardziej się stresuję tym wszystkim niż przed własnym ślubem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku jak pięknie :)

 

mam pytanie o płytki w kuchni, kładliście w schodki, masz jakieś inspiracje gotowych kuchni z takim rozwiązaniem?

ja dziś mam decydować jak ma pan wykończyć vivesy i czy kładziemy we wnęce okiennej :)

 

Płytki w schodki to była sugestia płytkarza, nie mam więc żadnych inspiracji na ten temat. O wnęce okiennej też myśleliśmy, ale finalnie podoba nam się tak jak jest, czyli bez płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: gdzie kupowałaś listwy sufitowe i jaki klej do nich? nie za ciekawie mi wyszedł pokój córki, bo po pierwszym malowaniu odkleiłam taśmę, myślałam, że wystarczy. Jak wyschło okazało się, że jest potrzebna jednak druga warstwa farby i musieliśmy naklejać taśmę malarską ponownie, ale nie było już w sklepie tej, którą używaliśmy wcześniej. Kupiliśmy inną, węższą i niestety skończyło się fiaskiem. Po przyglądnięciu się widać niedoskonałości i teraz waham się, czy robić poprawki, czy zamaskować listwami. Muszę przeliczyć, pooglądać i podyskutować z M. Będę wdzięczna za informację :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowapanienko gratuluję zakupów, ja uwielbiam Ikeę, ale Ty pobiłaś w ilości i długości zakupów moje rekordy ;)

Nie mogę się doczekać Twojej kuchni, moja będzie bardzo podobna, własnie się robi u stolarza. Jakie uchwyty wybrałaś?

 

Podczas kupowania kuchni prawie godzinę straciliśmy przy stanowisku doradcy, na którego najpierw czekaliśmy 20 minut, a który potem szczegółowo sprawdzał projekt i drukował listę zakupową. Oczywiście mój projekt był gotowy już id miesięcy. Poruszanie się po zatłoczonym sklepie z wózkiem oraz kompletowanie towaru z regałów też zrobiło swoje.

 

Uchwyty kupiłam czarne do dolnych szafek:

 

faglavik-uchwyt-czarny__0455879_PE603817_S4.JPG

 

Natomiast do górnych szafek będą ceramiczne gałeczki białe w różowe kropki:

 

3a99a0d8a024c020ba8c13a8632e25f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: gdzie kupowałaś listwy sufitowe i jaki klej do nich? nie za ciekawie mi wyszedł pokój córki, bo po pierwszym malowaniu odkleiłam taśmę, myślałam, że wystarczy. Jak wyschło okazało się, że jest potrzebna jednak druga warstwa farby i musieliśmy naklejać taśmę malarską ponownie, ale nie było już w sklepie tej, którą używaliśmy wcześniej. Kupiliśmy inną, węższą i niestety skończyło się fiaskiem. Po przyglądnięciu się widać niedoskonałości i teraz waham się, czy robić poprawki, czy zamaskować listwami. Muszę przeliczyć, pooglądać i podyskutować z M. Będę wdzięczna za informację :hug:

 

Doskonale rozumiem Twoją frustrację. My musimy poprawić farbę przy listwach, bo odeszła po zerwani taśmy.

 

Listwy kupiliśmy TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza wprost bajeczna.

Makowa Panienko, rozumiem Twoje uwielbienie dla "swojego miejsca na ziemi".

Ja, choć mieszkam już 6 lat, wciąż nie mogę się uwolnić od tych pozytywnych emocji, niekontrolowanych zachwytów i fascynacji moim Bukowym Światem. Czeka Cię jeszcze niejedna wspaniała chwila, łap je i przechowuj w pamięci jak najdłużej.

Pozdrawiam Cię cieplutko.. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza wprost bajeczna.

Makowa Panienko, rozumiem Twoje uwielbienie dla "swojego miejsca na ziemi".

Ja, choć mieszkam już 6 lat, wciąż nie mogę się uwolnić od tych pozytywnych emocji, niekontrolowanych zachwytów i fascynacji moim Bukowym Światem. Czeka Cię jeszcze niejedna wspaniała chwila, łap je i przechowuj w pamięci jak najdłużej.

Pozdrawiam Cię cieplutko.. :hug:

 

Pozostaje tylko podpisać się pod tym pięknym komentarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Wam idzie montaż mebelków. Z problemami sobie poradzicie i szybko o nich zapomnisz ciesząc się swoją cudowną kuchnią:D

Uwielbiam Twój gust i dbałość o każdy szczegół:rolleyes:

Tęcza przepiękna...mnie stale zachwyca natura ,ciągle ją podglądam i uwieczniam, a później przeglądam i wzdycham w długie zimowe wieczory .

Czy Ty masz na podłodze w kuchni płytki? A w salonie deski? Czy one są identyczne w kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...