Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Kochana, piękne zmiany u Ciebie :D Kominek śliczny, bardzo mi się podoba, a uchwyty szuflad są mega superaśne :D

Gratuluję też plonów, nie ma jak niepryskany pomidor z własnego ogrodu, prawda? Ja, gdy zrywam swoje najpierw je obwąchuję, uwielbiam tezn zapach, ach :)

 

Własne pomidory to niebo w gębie :p. Takie pomidory to dla mnie smak dzieciństwa. Ech, wspomnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie!

Bardzo klimatyczna i urocza ta Wasza sypialnia, Makowa Panienko!

A szuflady pod schodami bajeczne, świetny pomysł na wykorzystanie wolnego miejsca.

Ogólnie - PIĘKNIE!!! :bye:

 

Dziękuję Iwonko :) Sypialnia, to taka troche francuska mi wychodzi, a miala być angielska :p

Szuflady kocham niezmiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Makowapanienko fajny pomysł na taras, i gratuluję wylewki, my na razie mamy w tym miejscu stosik żwiru i czekamy na przypływ gotówki, a pomysłów kilka.

Miałam robić w kształcie litery L, ale teraz jak patrzę u Ciebie zastanawiam się, czy nie zrobić prostego, taniej wyjdzie. Ile mniej więcej Cię wyszło to, co na razie zrobiliście z tym tarasem i jaki jest jego rozmiar? Poliwęglan średnio mi się podoba, ale patent na te zasłony rewelacyjny, wart odgapienia :D na zimę można zdjąć i nie zabiera światła dziennego, no i wygląda bardzo ładnie :) Barierki te same planuję i na werandę i na taras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...