Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Makowapanienko fajny pomysł na taras, i gratuluję wylewki, my na razie mamy w tym miejscu stosik żwiru i czekamy na przypływ gotówki, a pomysłów kilka.

Miałam robić w kształcie litery L, ale teraz jak patrzę u Ciebie zastanawiam się, czy nie zrobić prostego, taniej wyjdzie. Ile mniej więcej Cię wyszło to, co na razie zrobiliście z tym tarasem i jaki jest jego rozmiar? Poliwęglan średnio mi się podoba, ale patent na te zasłony rewelacyjny, wart odgapienia :D na zimę można zdjąć i nie zabiera światła dziennego, no i wygląda bardzo ładnie :) Barierki te same planuję i na werandę i na taras :)

 

Szalunki zrobiliśmy sami z resztek desek. Betonu wyszło bodaj 18 m3. Ten dach z plastiku też nie jest jakos specjalnie szałowy wg mnie, ale zwyciężyła praktyczność: takie zadaszenie nie zabiera światła słonecznego. Jak oglądam w sąsiedztwie wiaty samochodowe wykonane tą metodą, to efekt bardzo mi się podoba. Bo wiatę też taka będziemy robić. Ale to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj makowa_panienko,

jestem pod wrazeniem jak konsekwentnie urządzasz swój dom,wnętrza są bardzo klimatyczne,ciepłe i przytulne.

To podstawa wiedzieć czego się chce,umieć wybrać to właściwe i cieszyć się tym, pozdr...

 

Bardzo mi przyjemnie czytac takie opinie :) Przyznam, że nie jest łatwe urządzanie domu, gdy nie ma się jakiś specjalnych zdolności, a jednak jakaś wizja jest. Czasem to dosłownie walka (portalu kominkowego i stołu szukałam miesiącami, a zasłony na podkładzie sama musze szyć), bo niewiele osób wie o co mi chodzi i jaki efekt chce uzyskać. Ale za to na koniec efekt jest super, a ja jestem coraz szczęśliwsza w moim domu!

Pozdrawiam!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety jak mi się wszystko podoba w Twoim domku:) :jawdrop:Też bym tak chciała ale obawiam się, że nie mam aż takiego "zmysłu";) Mąż ostatnio bajeruje mnie na biokominek. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego na poziomie budowy ze względu na miejsce a teraz widzę, że to był błąd bo bardzo chciałabym go mieć. dlatego jest pomysł na bio. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Będę podglądać Twoje poczynania bo faktycznie jest na co popatrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
Witam serdecznie po długiej przerwie. Nie było mnie głównie z powodu zmian w życiu, ale i nie bardzo było o czym pisać. Ale to się zmieni! Dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za ciszę. Będę tu teraz częściej, choć nie tak często jak za czasów budowy. Pozdrawiam moich czytaczy :wiggle: teraz będę chodzić po domach z wizytami, bo u wszystkich na pewno są mega zmiany!:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...