Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik Grzaneczek


Recommended Posts

aksamitka jest ok nie sorkuj mi tutaj:)

 

u nas rodzice też próbują wtrącić swoje trzy grosze (a nawet 6, bo jest ich dwoje) Też trzeba postawić na swoim i się nie dać, ale czasem doceniam ich rady i zastanawiam się że może warto to jeszcze przemyśleć. Powiem jedno dobrze, że ma kto doradzić a czy skorzystamy z tych rad to już nasza sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

witam

tak sobie czytamy dziennik i powiedz gdzie można kupić stal po takiej cenie ?

stal fi12 800 kg 74 szt 1000,00

to wychodzi tona 1200zł to wręcz nie możliwe cena dobra to raczej2,8 tyś za tonę ale jak masz takie ceny to proszę o namiary - jeszcze Beton ławy 16m3 215 zł/m3 to cena końcowa czy + transport + pompa ?

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy uzgodnić z ekipą kiedy zalewanie stropu przewidują. Wiemy, ze maja inną pracę w tym samym czasie, ale nam to odpowiada, takie dwu lub trzy tygodniowe przerwy między poszczególnymi etapami. Możemy wtedy złapać oddech i ogarnąć trochę działkę. Na ten rok mamy marzenia na SSO, czas pokaże czy damy radę. Pozdrawiam wszystkich czytających, tych budujących oraz wszelkich podglądaczy:) Jak u Was postępy prac?, piszcie w komentarzach!

 

u nas właśnie przerwa po zalaniu stropu do 28.05

 

ładnie Wam ten domek rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Troszkę mnie nie było...

Toruńczyk witaj w moim dzienniku, sprawdzę czy czegoś nie przekreciłam i napiszę jak z tą cena stali było. Fajnie że jest ktoś kto się podpiwnicza:)

U nas dopiero w sobotę 02.06 przychodzą robić szałunki, zbrojenie i strop nad parterem, myślałam że zaczną w środę ale niestety dopiero sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie wam rośnie dom :D

od przodu pięknie wygląda :D tył też się zapowiada ciekawie :)

 

 

 

witam

tak sobie czytamy dziennik i powiedz gdzie można kupić stal po takiej cenie ?

stal fi12 800 kg 74 szt 1000,00

to wychodzi tona 1200zł to wręcz nie możliwe cena dobra to raczej2,8 tyś za tonę ale jak masz takie ceny to proszę o namiary - jeszcze Beton ławy 16m3 215 zł/m3 to cena końcowa czy + transport + pompa ?

pozdrawiamy

buduje obok grzaneczki i ja mam cennik ze sławkowa taki:

stal fi12 - tona - 2800zł

stal 10 - 1,5 tony - 4200zł

stal 16 - za metr - 4,50zł

 

a za beton z olkusza to 220zł za m3 już z dowozem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam obsuwę w pisaniu i czytaniu Waszych dzienników, ja znowu pochłonięta sprawami zdrowotnymi, niebudowlanymi tak bardzo że uciekło mi tyle czasu.

Jutro mamy w planach zalewanie stropu, tylko że z nieba leje wiec nie wiem czy się to uda. Ekipa długo się zbierała do nas i tak się poskładało. Postaram się wrzucić jakieś fotki jutro abyście mogli zobaczyć, że pracujemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

 

Piękne postępy na budowie, brawo!!:)

Są takie momenty podczas budowy domu które wydają mi się "magiczne": przysłowiowa pierwsza łopata, pierwsza cegła... nagle widzisz że Twój dom ma "prawie" okna:) i juz za chwilę pierwsze sufity...

 

To wszytsko bardzo cieszy, prawda??

 

Piękny dom Wam rośnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...