Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Julisiowo – jak zaprojektować marzenia? – zapraszam :)


Recommended Posts

Ewcia, jestem już na bieżąco :) Będzie mi bardzo brakowało codziennej porcji informacji od Ciebie ;) no i zapewne będę bardziej wkurzona do pracy przyjeżdżała - do dziś czytanie Twojego wątku mnie uspokajało i wyciszało :)

 

Bardzo Ci dziękuję za ten wątek i za to, jaką jesteś :) I oczywiście czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zaglądałam ostatnio a tu takie cuda. Podłoga śliczna, bardzo lubię dębową jodełkę. Ciekawe jak będzie się sprawować? U nas zastój, spędziłam z córką tydzień w szpitalu (zapalenie płuc). Nie mam zamiaru już planować. Co i kiedy będzie to będzie. Nawet na Boże Narodzenie zapraszam rodzinę z dużym znakiem zapytania. Kto wie, co następny dzień przyniesie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Na początek chciałam pogratulować pięknego domu, który właśnie się tworzy i wspaniałej Rodzinki.

Ja ze swoją gromadką (mamy trzech Synów- 14 i 10 lat, a trzeci ma dopiero 5 miesięcy) wprowadziliśmy się do naszego nowego domku 31 sierpnia, by starsze dzieci mogły iść do nowej szkoły. Nie wszystko jest jeszcze wykończone i brakuje kilku rzeczy, ale juz mieszkamy i jest wspaniałe. Piszę do Ciebie, bo mamy schody właśnie z dębu bielonego. Schody są dwubiegowe ze spocznikiem, a u góry podłoga dąb aspen (prawie biala)- panele. Wrzucam Ci zdjęcia, może na coś Ci sie przydadzą. Pozdrawiamimage.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej hej :)

 

Ewa podłoga wygląda rewelacyjnie :) nie wiem, co więcej powiedzieć, bo wszystko już dziewczyny napisały ;)

idealnie pasuje do Twojej koncepcji :) no i drewno to drewno :)

pamiętam wizualki i "walkę" o jodełkę ;) dobrze wyszło, BA ! nawet bardzo dobrze :)

 

aaaa i ja trzymam kciuki za wiosnę :) !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Często padają pytania o łączenie z gresem. U nas to soudal - kit do parkietu

...

a powiedz czy na to coś się potem nakłada (lakieruje????) ???

czy tylko wyciskasz ten kit w szczelinę, wygładzasz i koniec?

 

pytam bo mnie też to czeka i nie wiem co kupić - czy korek w "kiełbasie" czy ten kit co Ty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz czy na to coś się potem nakłada (lakieruje????) ???

czy tylko wyciskasz ten kit w szczelinę, wygładzasz i koniec?

 

pytam bo mnie też to czeka i nie wiem co kupić - czy korek w "kiełbasie" czy ten kit co Ty :o

 

ten w kkiełbasie jeśli dobrze pamiętam ma ella&co , możesz podpytać dokładniej. chyba u mnie kiedys było więcej szczegółów ale już nie pamietam gdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...