Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Julisiowo – jak zaprojektować marzenia? – zapraszam :)


Recommended Posts

Ewo, rzuciłam jeszcze okiem na schematy tych deszczownic natynkowych i wynika z nich, że wysokośc całej kolumny deszczownicy się jakoś reguluje.

Zobacz, bo może wasz zestaw ma taką możliwość i w górnej łazience można zupełnie bezinwazyjnie obniżyć sam talerz.

 

http://www.marantess.pl/img/towary/1/2012_11/46456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zmierzyłam u siebie.. wyjście ze ściany mam też na 210cm i mam właśnie takie proste ramię, że nie zakręca w dół... mężo ma jakieś 180cm i dla niego jest idealnie - sam pod siebie wysokości ustawiał :lol2:

 

tez zmierzyłam teraz , i tez cos ok tego. Ramie lekko zakręca :rolleyes: Moze trzeba wstawić tam jeszcze raz bez butów i będzie ok ??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewo:)

 

napisz mi proszę, w jakim kolorze RAL jest czarna wisząca szafka w Twojej kuchni?

 

Pozdrowienia:)

 

Marta, a tablicówka nie ma jakiegoś jednego koloru jeśli chodzi o czerń? Bo to o ile pamiętam tablicówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kołowrotek w pracy i smutek, bo odeszła na zawsze kolejna osoba, którą bardzo ceniłam :(. Nawet nie zorientowałam się kiedy minął tydzień. Zajrzałam na FM wczoraj w nocy i czytając Wasze posty po raz kolejny poczułam moc tego forum :hug: Wasze wsparcie jest niesamowite. Przytępił się już mój zmysł " poszukiwacza rozwiązań" i dziękuję Wam za wiatr w żagle :). Ivy, Mmelisa, Andariel, Karolina, Chloe, Anitka 89, Szocik, Juskra, Mi_mała, Arnika, Agatah, AnikoPL, Moniss, Casuall Jesteście wspaniałe!

Dzięki Wam obędzie się bez kucia :hug:

 

Gdy montowali nam baterię w górnym prysznicu, to oczywiście pierwsza myśl by zakryć za duże otwory dotyczyła większych rozetek. Fachowiec szybko ostudził nasz zapał twierdząc, że te które mamy są największe na rynku. Przyjęliśmy to za pewnik. Nie mam ostatnio czasu na siedzenie w sieci i szukanie, a tym bardziej na jeżdżenie po sklepach. Pojadę dzisiaj na budowę, zmierzę rozetki i poszukam w sieci :yes:

Edit:

znalazłam rysunek z wymiarami. Wynika z niego, że rozetka ma 7 cm. To chyba faktycznie dużo. Ile mają Wasze?

http://photos04.istore.pl/41051/photos/big/28618190.jpg

Źródło

 

 

W najgorszym przypadku zafuguję otwory (silikon jest bardziej kłopotliwy w przyszłości) i tak zostanie.

Rurka prysznica nie jest regulowana. Nie da się jej obniżyć. Rozeznam możliwość spawania, ale jeśli uda się nam rozwiązać problem oświetlenia, to nie będzie to konieczne.

 

Tubka w prysznicu chyba jednak zostanie - bardziej w powodów estetycznych niż potrzeby jej używania. Przesuniemy ją trochę. Problem polega na tym, że tubki z philipsa są bardzo ciężkie. W miejscach gdzie są wypuszczone kable mamy wzmocnienia pod lampy. Kiedy przesuniemy lampę to będzie musiała się trzymać tylko na k-g, a to mało pewne. Zajrzę do Ivy zapytać o ciężar jej tubek :).

Te 3 punkty świetlne nad częścią kąpielową (wanna + prysznic) powinny być tego samego rodzaju, bo jak widzicie w łazience są jeszcze inne lampy i wprowadzanie kolejnej oprawy nie będzie dobrym rozwiązaniem. Nad lustrem też mam nietypową lampę + kinkiet harmonijkowy.

 

W dolnej łazience, wygląda na to, że dzięki Casuall wpadłam na bezinwazyjne dla ściany rozwiązanie. Dziękuję Casuall :hug:

Niestety będzie inwazyjne dla kieszeni, ale naprawa z kuciem też nie byłaby za darmo, a pewność łączonych rurek mniejsza.

Zainspirowana sugestią Casuall znalazłam ramiona, które nie tylko nie obniżają deszczownicy, ale nawet ją podnoszą :). W opisie jednej z nich dostaje się nawet deweloperom, którzy montują wyjścia na wysokości 210 cm :lol2:

Wklejam, bo może komuś się jeszcze to przyda :). Zakładam, że wejście deszczownic jest uniwersalne i będzie zawsze pasowało?

 

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/2836f0b2ec29a0af70dc390fe56a706c.jpg

 

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/cf62a0337fa8c1c4d3d1919226b6704c.jpg

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/ee4815f80ae6f3290cb9b5bcb37f552d.jpg

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/c2ffd940b9fc704dba4749db9d715424.jpg - ta ma w opisie nawiązanie do developera ;)

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/2d60611f39ef1bbbf6b61c234dfa3549.jpg

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/47fe8d218aacf20782eca404fdfd48e1.jpg

 

Ta jest ruchoma

http://www.wyposazam.pl/userdata/gfx/875317240ee0b1acecdb26be320a49a0.jpg

Źródło

 

 

 

Barbe-cue :)

Super ta pierwsza lampa :yes:

Mam nadzieję, że sesja do przodu :).

Do miłego Basiu :).

 

 

u mnie na tapecie tez temat oswietlenia, wiec podgladam Twoje tubki...

od swoich chyba powoli odchodzic zaczynam.

Jakoś mi nie leży okap tuba i 8 tubek wokół - na powierzchni 11m2 chyba bedzie to dziwnie wygladało. zaczynam szukac wpuszczanych spotów...

 

Madziu, a Ty masz u siebie sufit powieszany? Bo takie wpuszczane to chyba tego potrzebują?

 

 

 

Julianno ja chyba po raz pierwszy u Ciebie, prawda?

Wspaniały dom, piękny spójny i konsekwentny. Nietuzinkowy. Bardzo serdecznie Wam gratuluję efektu, który wypracowaliście.

Co do niedoróbek to chyba nie ma słów na partaczy, którzy swoją bezmyślnością demolują nasze marzenia. A może to taka lekcja do odrobienia - staram się sobie zawsze to jakoś wytłumaczyć, w końcu na tyle spraw wpływu jednak nie mamy... Czyli głowa do góry:yes:

 

P@nno migotko :welcome:

Dziękuję za miłe słowa. Zazdroszczę Ci współpracy z Madzią :).

Zapraszam częściej :)

 

Piękne wizualizacje. Bardzo podobają mi się od jakiegoś czasu krzesła jakie planujesz w jadalni. Jak one się nazywają bo znalazłam kilka nazw i różne ceny. Chociaż bije się z myślami bo one są na co 2 wizualizacji designerskich wnętrz :p

 

Co to znaczy że łazienki nie pasują do standardów FM?

 

 

AnikoPL :welcome:

Dziękuję za odwiedziny. Widzę, żeś też ziomalka :). Ostatnio na FM powstało dużo fajnych wątków i strasznie żałuję, że nie mogę z braku czasu im wszystkim towarzyszyć.

Oryginały krzeseł pokazała już Pestka.

Ja póki co planuję zakup inspirowanych z najniższej półki cenowej. Jest ich sporo w sieci, a na alleg. są najtańsze. Zupełnie nie przeszkadza mi ich popularność. Dla mnie świadczy o ich uniwersalności :). Wiem, że Kasia ich nie lubi, ale mnie się niezmiennie bardzo podobają. Obecnie mam krzesła na kształt tapiovaary.

Dokładnie te ze zdjęcia (ten stół też mam, ale nie planuję go nigdzie)

104100013_3_644x461_stol-z-krzeslami-skandynawskie-w-stylu-ilmari-tapiovaara-stoly-i-krzesla.jpg?w=705&h=528

Źródło

 

Niestety 2 sztuki z 6 uszkodzono podczas transportu :(. Wszystkie wymagają też odświeżenia. Do nich dokupię 4 czarne z wizualizacji i będę bawić się w przekładanki (albo na przemian, albo w pary, albo w czworaczki :))

 

Co do łazienek - na FM często czytam komentarze odnośnie drobiazgów wykończenia (np. zakończenie płytek położonych do połowy wysokości ściany zlicowane ze ścianą, zgodność fug podłogowych ze ściennymi, itp.). Wcześniej nie dostrzegałam takich niuansów i szczerze pisząc nie ma to dla mnie tak dużego znaczenia, ale rozumiem, że dla kogoś mieć może. Dlatego mam obawy przed pokazaniem tych łazienek po ukończeniu. U mnie poza tego typu ignorancją "standardów" płytki są położone po prostu krzywo, fugi i silikony niedbale (sami je ratujemy). Kilka rzeczy zostało źle wymierzonych już na etapie instalacji - właśnie wspomniane baterie prysznicowe, albo podejście pod kaloryfer. Zarówno baterie, jak i kaloryfery miałam już kupione na etapie wykonywania instalacji i pokazywałam fachowcowi zakładając, że zadba o właściwe wysokości. Tu znowu wracamy do "fachowości", więc szkoda tracić na to czasu.

 

 

Tu mnie zmartwiłaś, bo mam dokładnie na wysokości 210cm wyjście ze ściany i do tej chwili myślałam, że mam ok. :( Też mam 160 wzrostu, więc dla mnie będzie dobrze, ale mąż ok 180 :( A do tego nie mam pojęcia jaki wymiar będzie miało to ramię. U Ciebie zakręca 15cm w dół , to dużo, a może masz możliwość wymienić to ramię

 

Casuall jeszcze raz BARDZO dziękuję za Twojego posta. Powyżej wkleiłam różne ramiona, może któreś wpadnie Ci w oko.

 

Widzę, że pod prysznicem masz wypłytkowane cegiełką do samej góry, ja planuję tylko na wysokość kabiny 200cm i nie wiem czy nie za nisko, jak to będzie w użytkowaniu. Jak uważasz?

 

Tak, mam wypłytkowane do samego sufitu (2,80). Prysznic mam za ścianką (taki box) i tak lepiej wyglądało na wizualizacjach (własnej roboty). Na wizkach wyszła docinka. My nie mamy docinek ale na dole zabrakło 1 cm i musieliśmy położyć listwę aluminiową by to zamaskować.

http://naforum.zapodaj.net/images/860e4b1f57b8.jpg

 

Na razie będzie zasłonka

http://naforum.zapodaj.net/images/3daed3a78ef9.jpg

 

Pod umywalką będzie szafka - biały godmorgon. Na drabinę raczej zabraknie miejsca.

 

 

Pozdrawiam serdecznie i po cichu liczę na resztę łazienki :) szczególnie tej cegiełkowej, bo ja jeszcze przed i każda realizacja jest dla mnie cenna ( gdyby zabrakło płytek to w razie W mogę służyć moim zapasem, ewentualnie wiem w której castoramie jeszcze są i wiem, że mają możliwość przesyłania między sobą towaru).

 

Dziękuję za Twoją propozycję odnośnie płytek :hug: Mam nadzieję, że właśnie dzięki Tobie obędzie się bez kucia, bo podniesione ramię nas uratuje :).

 

Trudno jest robić zdjęcia w tej łazience bo jest wąska. Nigdy nie będę w stanie pokazać jej w takim ujęciu jak na obrazkach powyżej. Poza tym teraz ma na podłodze dosłownie gruz, bo ciągle nie mamy czasu tam posprzątać. Dlatego nie robiłam jej jeszcze zdjęć w całości.

 

Myślę nad kolorem na ścianie. Teraz jest biała. Na wizualizacjach jest szara i chyba tak ją przemalujemy.

 

Mam coś co mogę pokazać z tej łazienki :). Mobilną lampę hand made :D

 

http://naforum.zapodaj.net/images/50e656edf0f0.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/images/c9c92dab7330.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/images/7076b5cad118.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/images/38530b6c4fce.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/images/240086cd1774.jpg

 

 

Julianna czy był u Ciebie problem z cięciem i szlifowaniem płytek cegiełek??u mnie tragedia:'(

 

Chłopak narzekał, że krzywe, ale z cięciem nic nie wspominał. Jeśli pytasz czy brzegi udało się ładnie wyszlifować, to u mnie niestety są poszczerbione. Nie mam zdjęcia pod ręką, ale mogę zrobić jak dzisiaj tam dotrę.

 

Cześć Ewo:)

 

napisz mi proszę, w jakim kolorze RAL jest czarna wisząca szafka w Twojej kuchni?

 

Pozdrowienia:)

 

Nie wybierałam Marto koloru RAL - poprosiłam po prostu o czarne fronty, ale zapytam dla Ciebie :yes:

Kolor Ral był dla mnie ważny w odniesieniu do bieli, bo chciałam by był zgodny z drzwiami i kolorem piekarników.

Planujesz gdzieś u siebie takie fronty?

 

 

Na wszystkie privy postaram się odpowiedzieć dzisiaj :)

 

Z wdzięczności popisałam dla Was słup w kuchni :D

http://naforum.zapodaj.net/images/2fc059aaa8ea.jpg

Edytowane przez julianna16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a tablicówka nie ma jakiegoś jednego koloru jeśli chodzi o czerń? Bo to o ile pamiętam tablicówka.

 

Nie, nie - na frontach nie jest tablicówka. To lakier.

Tablicówki mogą być we wszystkich kolorach jakie zapragniesz :) (łącznie z białą). Czarne też bardzo się od siebie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, mało wiem o farbach, a już o tablicówkach najmniej. Tak jakoś zapamiętałam dyskusję u Ciebie, że będzie całość w tablicówce.

Wielu krzesel nie lubię:) , ale jeśli pasują i podobają się właścicielowi wnętrza, to co innego. Z Thonetów zrezygnowałaś i tego mi szkoda, bo ja je u Ciebie widzę, chociażby dwa z podłokietnikami u szczytów stołu.

Swoją drogą ten stół z krzesłami z Twojego ostatniego postu ma charrrakter.

 

Julianno :hug:dobrze, że ból braku osób bliskich z czsem nieco przycicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo po pierwsze to jesteś chyba rekordzistką na tym forum w pisaniu długich postów a do tego potrafisz pisać tak, że chce się je czytać do końca :)

 

Po drugie cieszę się, że się na coś przydałam, już nie czuję się pasożytem, co to tylko bierze :D

 

Po trzecie u mnie deszczownica narazie zostanie tak jak jest, będzie na 205cm, poużytkujemy, zobaczymy, może będzie dobrze :) Jeśli nie to dobrze wiedzieć, że można ją nawet pod sufit wyciągnąć :)

 

Po czwarte wczoraj przeżywałam horror jeśli chodzi właśnie o te wyszczerbienia w płytkach :( Załamka, majster nie widział w tym nic złego, (podobno jestem pierwszą osobą, która się o to czepia) a ja się popłakałam :( Na szczęście udało się je podszlifować i dziś już jest prawie ;) dobrze :) Za to usłyszałam "dowcip": Nie wpuszcza się na budowę baby i głupiego! Trudno się z tym nie zgodzić, przecież gdyby nie ja-baba to ta łazienka byłaby już dawno skończona :) Się czepiam ;)

 

Po piąte też stoję przed dylematem jaki kolor ścian i jak wykończyć gzymsik ;) Jak Ty to rozwiązałaś? Masz może zamontowane listwy przypodłogowe już? Jeśli tak to z jakiego materiału i czy planujesz listwę przy suficie? Proszę napisz jeszcze jaką masz fugę, jaki kolor i rodzaj, epoksydowa czy cementowa, zwłaszcza pod prysznicem.

 

Wiem co znaczy stracić kogoś bliskiego i wiem,że żadne słowa nie przynoszą pocieszenia. Na to potrzeba czasu. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo, jeżeli to nie problem, to zapytaj o ten czarny,jaki to kolor RAL, będę bardzo wdzięczna:) bardzo mi się podoba ta szafka u Ciebie (zresztą cała kuchnia jest bombowa). Planuję u siebie w kuchni elementy czarne:)

 

Pozdrawiam!

 

PS. świetny stół i krzesła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo po pierwsze to jesteś chyba rekordzistką na tym forum w pisaniu długich postów a do tego potrafisz pisać tak, że chce się je czytać do końca :)

 

Po drugie cieszę się, że się na coś przydałam, już nie czuję się pasożytem, co to tylko bierze :D

 

Po trzecie u mnie deszczownica narazie zostanie tak jak jest, będzie na 205cm, poużytkujemy, zobaczymy, może będzie dobrze :) Jeśli nie to dobrze wiedzieć, że można ją nawet pod sufit wyciągnąć :)

 

Po czwarte wczoraj przeżywałam horror jeśli chodzi właśnie o te wyszczerbienia w płytkach :( Załamka, majster nie widział w tym nic złego, (podobno jestem pierwszą osobą, która się o to czepia) a ja się popłakałam :( Na szczęście udało się je podszlifować i dziś już jest prawie ;) dobrze :) Za to usłyszałam "dowcip": Nie wpuszcza się na budowę baby i głupiego! Trudno się z tym nie zgodzić, przecież gdyby nie ja-baba to ta łazienka byłaby już dawno skończona :) Się czepiam ;)

 

Po piąte też stoję przed dylematem jaki kolor ścian i jak wykończyć gzymsik ;) Jak Ty to rozwiązałaś? Masz może zamontowane listwy przypodłogowe już? Jeśli tak to z jakiego materiału i czy planujesz listwę przy suficie? Proszę napisz jeszcze jaką masz fugę, jaki kolor i rodzaj, epoksydowa czy cementowa, zwłaszcza pod prysznicem.

 

Wiem co znaczy stracić kogoś bliskiego i wiem,że żadne słowa nie przynoszą pocieszenia. Na to potrzeba czasu. :hug:

 

Casuall, a czemu tego pseudo fachowcaa nie pogoniłaś :hug: może ja jestem narwana, ale już by u mnie nie przykleił ani jednego kafelka, gdyby tak się odezwał. Onufry pakuj kufry, panie majster. Rozliczamy się na ten dzień i żegnam. Następną robotę może by szanował i nie obrażał ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Widzę, że pod prysznicem masz wypłytkowane cegiełką do samej góry, ja planuję tylko na wysokość kabiny 200cm i nie wiem czy nie za nisko, jak to będzie w użytkowaniu. Jak uważasz?

...

ja ma tak zrobione jak planujesz

deszczownica wychodzi już ze ściany ponad płykami - i to nas uratowało jak się okazało że trzeba ją w bok przesunąć o 5cm, bo była z boku kabiny a nie na środku :(

 

na pewno widzę jeden plus od razu - bez problemu sięgam by umyć płytki :D a w drugiej łazience mam do sufitu i już muszę drabinkę brać

myślę, że się nie będzie bardzo chlapać i w użytkowaniu nie będzie to kłopotem

 

układ mam jak u Julianny, że jest ścianka postawiona - tylko właśnie ścianka też jest na 200cm, tak jak max płytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu :)

 

 

suuuuuuper te ramiona deszczownic! nawet nie wiedziałam że takie są... extra wyjście z sytuacji :)

a z tego co kojarzę to wyjścia są takie same, standardowe - więc powinno pasować... ale na wszelki wypadek przed zakupem dowiedz się o średnicę

 

docinanie płytek... ehhhh :(

u nas najgorzej jest na krawędziach typu obudowa geberitu i murek pod prysznicem... no jest poszczerbione :( jak się przyjrzy z bliska to widać, miała zakryć fuga ale i tak widać... no niestety, kładliśmy sami a nie mamy super sprzętu do cięcia wodą czy inne cuda... tylko zwykłą szlifierkę i gilotynę... wyszło jak wyszło... na pierwszy rzut oka nie widać, więc nie przejmuję się... coś za coś

 

jesteś dla mnie mistrzynią w doborze lamp!!

ja kurka za nic nie umiem nic wybrać sensownego... a jeszcze w jedynm pomieszczeniu spasować kilka różnych by to grało to już ponad moje siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko,

To jeden z testów farb tablicowych - wszystkie są opisane jako czarne, a sama widzisz jak się różnią. Ja mam Fluggera. Na żywo jest ciemniejszy niż na teście, ale to też kwestia oświetlenia.

 

http://exeo.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2015/01/chalkboard3.jpg

Źródło

 

Planowałam je malować jeszcze na etapie wizualizacji by uzyskać spójność, ale na żywo ładnie się skomponowały i nie ma takiej konieczności :).

 

Krzesła gięte będą u mnie, bo mam ich kilka (kupiłam wtedy gdy o nich rozprawiałyśmy :)), ale muszę jeszcze pomyśleć gdzie będzie im dobrze :).

 

Ewo po pierwsze to jesteś chyba rekordzistką na tym forum w pisaniu długich postów a do tego potrafisz pisać tak, że chce się je czytać do końca :)

 

Ha, ha - to dlatego, że wchodzę rzadko, a chciałabym wszystkim odpowiedzieć i ucieszyć się z odwiedzin :). Wiem, że dla niektórych to męczące, ale cieszę się, że udało Ci się doczytać do końca :D

 

Po drugie cieszę się, że się na coś przydałam, już nie czuję się pasożytem, co to tylko bierze :D

 

Oj bardzo, bardzo się przydałaś :D Myślę, że na FM "branie" nie jest pasożytnictwem, bo sprawia przyjemność dającym :D - jak sama miałaś się okazję właśnie przekonać :)

 

Po trzecie u mnie deszczownica narazie zostanie tak jak jest, będzie na 205cm, poużytkujemy, zobaczymy, może będzie dobrze :) Jeśli nie to dobrze wiedzieć, że można ją nawet pod sufit wyciągnąć :)

 

Myślę, że to Wam wystarczy. Gdyby moja deszczownica była choć te 10 cm wyżej co u Was, to nie kombinowałabym.

Nasze dzieci rokują na wyższe od nas. Mamy też wysokich znajomych, którzy być może kiedyś będą u nas nocować i kolega, który ma ponad 190 musiałby lekko przykucnąć ;).

 

Po czwarte wczoraj przeżywałam horror jeśli chodzi właśnie o te wyszczerbienia w płytkach :( Załamka, majster nie widział w tym nic złego, (podobno jestem pierwszą osobą, która się o to czepia) a ja się popłakałam :( Na szczęście udało się je podszlifować i dziś już jest prawie ;) dobrze :) Za to usłyszałam "dowcip": Nie wpuszcza się na budowę baby i głupiego! Trudno się z tym nie zgodzić, przecież gdyby nie ja-baba to ta łazienka byłaby już dawno skończona :) Się czepiam ;)

 

No widzisz - DA SIĘ :). Cieszę się, że kryzys zażegnany, a żartu nawet szkoda komentować :(.

Moje płytki Ci wysłałam, więc widzisz jak to wygląda. Na szczęście tuż obok są cegły, które będą mam nadzieję odciągać wzrok :lol2:

 

O fugach, listwach i innych gadżetach napisałam na priva :D

 

Ewo, jeżeli to nie problem, to zapytaj o ten czarny,jaki to kolor RAL, będę bardzo wdzięczna:) bardzo mi się podoba ta szafka u Ciebie (zresztą cała kuchnia jest bombowa). Planuję u siebie w kuchni elementy czarne:)

 

Pozdrawiam!

 

PS. świetny stół i krzesła:)

 

Oooo! Muszę się do Ciebie wybrać :). Tymczasem mam już odpowiedź :). Czarne szafki są w lakierze mat RAL 9005

 

Ten stół jest chyba rozkładany (wstyd przyznać, ale nawet nie pamiętam). Leży zapakowany w garażu, bo nie mam dla niego miejsca.

 

Ewo, napisałam do Ciebie, ale masz przepełnioną skrzynkę. Daj znać, jak zwolni się nieco miejsca.

 

Basiu, już posprzątałam nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu :)

 

 

suuuuuuper te ramiona deszczownic! nawet nie wiedziałam że takie są... extra wyjście z sytuacji :)

a z tego co kojarzę to wyjścia są takie same, standardowe - więc powinno pasować... ale na wszelki wypadek przed zakupem dowiedz się o średnicę

 

docinanie płytek... ehhhh :(

u nas najgorzej jest na krawędziach typu obudowa geberitu i murek pod prysznicem... no jest poszczerbione :( jak się przyjrzy z bliska to widać, miała zakryć fuga ale i tak widać... no niestety, kładliśmy sami a nie mamy super sprzętu do cięcia wodą czy inne cuda... tylko zwykłą szlifierkę i gilotynę... wyszło jak wyszło... na pierwszy rzut oka nie widać, więc nie przejmuję się... coś za coś

 

jesteś dla mnie mistrzynią w doborze lamp!!

ja kurka za nic nie umiem nic wybrać sensownego... a jeszcze w jedynm pomieszczeniu spasować kilka różnych by to grało to już ponad moje siły

 

Karolinko :hug:

Jeśli Cię to pocieszy, to u mnie kładli "fachowcy", a i tak mam szczerbate płytki :D. Nic to - to tylko płytki!

Casuall wysłałam na priva. Wstyd mi tutaj wstawiać, bo na zbliżeniu wygląda to naprawdę nieładnie. Z daleka nie widać, więc da się z tym żyć :).

Myślę, że Wasze są prawdopodobnie lepiej przycięte :).

 

A co do lamp, to mnie zabiłaś - ja ich nie czuję :no: Nakupowałam takich, które mi się podobały i jakoś to wychodzi. Kilka będę chciała sprzedać.

Np. na pewno te (mam dwie)

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/13/10/98/5113109856

Źródło

 

Gdyby ktoś chciał, to sprzedam obie w cenie jednej (ceny z linka :D).

 

Jedyne miejsce z którego jestem bardzo zadowolona lampowo to kuchnia. Tam czuję, że trafiłam na 100%. Uwielbiam szczególnie światło bocznych kinkietów.

 

 

Boję się tych na belce w salonie. Mają przyjść w poniedziałek.

 

 

Aaa... z innej beczki. Ile razy widzę ten zestaw, to myślę o Tobie, bo lubisz kolory :D (ja mam szary)

 

product-19783-sada-kuchynskych-nastroju-nest-utensils-barevna.jpeg

product-19784-sada-kuchynskych-nastroju-nest-utensils-barevna.jpeg

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casuall, a czemu tego pseudo fachowcaa nie pogoniłaś :hug: może ja jestem narwana, ale już by u mnie nie przykleił ani jednego kafelka, gdyby tak się odezwał. Onufry pakuj kufry, panie majster. Rozliczamy się na ten dzień i żegnam. Następną robotę może by szanował i nie obrażał ludzi.

 

To pomocnik taki żartowniś, ale po mnie to spływa jak po kaczce :) Cóż taka kultura :(

 

Z tym pożegnaniem to nie taka prosta sprawa, majstrów jak na lekarstwo u nas, terminy odległe, a jak się sprężymy to do środy będę miała łazienkę do użytku, inaczej odwlecze się w nieskończoność, oprócz wtopy z narożnikami w sumie nie ma się póki co do czego przyczepić ( był problem z kabiną jeszcze, ale rozwiązany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oooo! Muszę się do Ciebie wybrać :). Tymczasem mam już odpowiedź :). Czarne szafki są w lakierze mat RAL 9005

 

Ten stół jest chyba rozkładany (wstyd przyznać, ale nawet nie pamiętam). Leży zapakowany w garażu, bo nie mam dla niego miejsca.

 

 

Julisiu, bardzo Ci dziękuję :hug:, w takim razie u mnie na pewno będzie ten sam RAL, właśnie sobie przypomniałam jak podałaś ten numer, że widziałam grzejnik pomalowany tym kolorem RAL i też mi się bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...