Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wyzwanie to urządzanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo radosne te inspiracje balkonowe :)

 

 

Najtańsze takie są w Leroy Merlin. Nie mam zielonego pojęcia czym się różnią, poza firmą.

Przymierzam się do nich :) Nie wiem tylko gdzie finalnie zawisną, bo już kilka razy zmieniałam zdanie :lol2: I pomieszczenia mi się pomału kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przydałoby się parę dodatkowych ścian, ale za to jakie przemyślane decyzje będą :) Dzięki za cynk, byłam tam niedawno, ale nie zauważyłam ich. Przez dział lamp póki co przebiegam z zadartą głową i próbuję wyłapać jak najwięcej :) Na pewno je tam wyszukam. Inspiracje inspiracjami, ale będę pewnie szukać czegoś na obraz i podobieństwo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o... piekarnik do zabudowy.

Co możecie polecić w temacie? Z czego jesteście zadowolone/i, które bajery są zbędne itp.

Z technicznych spraw: musi zmieścić się do szafki ikea 60 cm. Fajnie jakby miał elementy inoxu, raczej prosty i funkcjonalny, grill, może jakiś fajny system czyszczenia :) Cena, tak do 2500 zł, chociaż chyba z tańszych też można znaleźć coś fajnego. (Można?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dział lamp póki co przebiegam z zadartą głową i próbuję wyłapać jak najwięcej :) Na pewno je tam wyszukam.

Nie wiem jak w Twoim LM, ale u mnie jest ściana z reflektorkami i tam wiszą :)

Małe, niepozorne ale śliczne i tanie :lol2:

 

Pytanie o... piekarnik do zabudowy.

Co możecie polecić w temacie? Z czego jesteście zadowolone/i, które bajery są zbędne itp.

Z technicznych spraw: musi zmieścić się do szafki ikea 60 cm. Fajnie jakby miał elementy inoxu, raczej prosty i funkcjonalny, grill, może jakiś fajny system czyszczenia :) Cena, tak do 2500 zł, chociaż chyba z tańszych też można znaleźć coś fajnego. (Można?)

 

Uważam, że można.

Ale rozeznania wielkiego nie mam, bo zakochałam się w jednym i na inne już nie patrzę.

Gorenje Simplicity

Chyba nie do końca Twój styl, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerendil, Simplicity bardzo mi się podoba, lubię proste i ładne rzeczy, ale do mojej kuchni wydają się troszeczkę zbyt nowoczesne. Chociaż nad samym Gorenje się zastanawiam, mam pralkę tej firmy i jestem bardzo zadowolona. I jakoś mi się dobrze kojarzy ta nazwa :) Drugi typ to AEG i chyba pomiędzy nimi rozegra się ostateczna walka.

 

Drop_Inn, kiedyś tu wrzucę domki o jakich mówisz, bo mi coś takiego też się bardzo podoba i co nieco w zbiorach się znalazło przy okazji. Szkoda, że w Polsce tak trudno zobaczyc takie miejsca na żywo, przynajmniej ja nie mam szczęścia. Za to w Anglii widziałam trochę ładnych domków i też tak wzdychałam :)

Edytowane przez ajpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie: w kuchni będzie stół, a stół będzie stał przy ścianie. I przydałoby się ten stół jakoś oświetlic. Czy kinkiet na ścianie byłby ok? Na jakiej wysokości go zamontowac? Stół będzie miał wys. ok.75-78 cm.

Ma ktoś takie rozwiązanie?

Dodam, że w okolicy będzie też jakaś półeczka nad tym stołem.

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też stół będzie przy ścianie i nad nim będą 2 zwisy. Kinkiet wydaje się jak najbardziej ok - może jakiś na wysięgniku? Co do wysokości nie pomogę, łatwiej byłoby z jakimś rysunkiem ;) Możesz spróbować rozplanować sobie to wszystko na zwykłej kartce w kratkę. Ja tak zrobiłam z łazienką, bardzo pomogło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...