Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

malutka łazienka - ładna i praktyczna


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Działasz coś w temacie? Praktycznie, bo teoretycznie wiesz już chyba sporo :)

A ja mam pytanie o kuchnię. Chyba u Szocika przeczytałam ,że będziesz miała bez okna. Ja tak mam teraz i myślę to zmieniać (szukam pomysłów). Masz jakiś pomysł na nią? Będziesz ją łączyła w jakiś sposób z salonem? Może masz jakiś swój wątek kuchenny to proszę daj namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia - działała będę bliżej września / pażdziernika :) takze jeszcze troszke czasu mam :)

 

a co do kuchni to powstała bez okna ponieważ z 2 pokojowego mieszkania zrobilismy 3 i dlatego wolalam w kuchni nie miec okna jak w pokoju. Moja kuchnia bedzie otwarta na salon wiec mam nadzieje ze choc troszke swiatła dojdzie, choc ono bedzie dosc daleko.

 

Narazie jeszcze watku z moja kuchnia nie zakladalam, choc projekt mam juz gotowy :) Bedzie to IKEA STAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia - działała będę bliżej września / pażdziernika :) takze jeszcze troszke czasu mam :)

 

a co do kuchni to powstała bez okna ponieważ z 2 pokojowego mieszkania zrobilismy 3 i dlatego wolalam w kuchni nie miec okna jak w pokoju. Moja kuchnia bedzie otwarta na salon wiec mam nadzieje ze choc troszke swiatła dojdzie, choc ono bedzie dosc daleko.

 

Narazie jeszcze watku z moja kuchnia nie zakladalam, choc projekt mam juz gotowy :) Bedzie to IKEA STAT :)

 

U mnie kuchnia też jest daleko od okna. Czekam z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

mam ogromny dylemat :rolleyes:

 

małżonek przyniósł mi wczoraj 2 metry plytek z ktorych stwierdzil ze zrobimy plat pod umywalke.

 

ja planowalam zrobic taki z drewnopopodobnych plytek ale jasnych.

 

Przypomne ze moja koncepcja byla - biale na scianie, szare na podlodze plus ten blat z jasnego "drewna"

 

A pluteczki ktore przyniósł to MY WAY paradyz, rovere giallo. Mi sie wydaje ze one sa poprostu za ciemne :(

 

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/6176/paradyz-rovere-by-my-way-giallo-taco-9-8-x-9-8-cm.jpg

 

ja bardziej myslalam nad takimi

 

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/6098/paradyz-rovere-naturale-by-my-way-taco-satyna-9-8x9-8.jpg

 

 

a co w myslicie?

 

zaznacze ze płytki trafiły nam sie za darmo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Madzia czyżby aż tak zachwycił Cię widok Twojego M, że przepadłaś w tych wnętrzach? My tu czekamy na relację z tej wizyty ;)

Drobiażdżek cudny :) Jak na mój gust płyteczki ciemniejsze wprowadzą ożywienie klimatu w łazience (ale to moje skromne zdanie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze na fotkach to nawet fajnie kolor wyszedl.

 

no tak ale ja nadal planuje biale plytki na snianach a szare na posadzce. Jak zrobie taki drewnopodony blat pod umywalke to jaka dac fuge by to sie ładnie komponowalo? maz radzi by jak najbedziej zblizona do tych plytek i jak najciensza.

 

co myslicie? doradzcie cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...