Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wnętrzarska rewolucja Magdy J.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piekna faktura, nie wiedzialam, ze sklejka moze byc taka atrakcyjna :jawdrop:

 

quitin czaiłam się na takie rozwiązanie już od jakiegoś czasu, ale niewielu stolarzy chce się bawić z tym materiałem:( A jak widać efekt jest super :)

 

sklejka jest piękna. zresztą cały projekt jest urzekający :)

 

Dzięki Moniko :hug:

 

Na fb wrzuciłam zdjęcia, które dziś zrobiłam aparatem :yes:

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj tutaj trafiłam ... a zaraz potem również na fb... i na stronę moodproject :)

Jestem pod ogromnym wrażeniem i po prostu brak mi słów! Powoli myślę o łazience i kuchni w moim jeszcze nie zbudowanym domu, więc pozwól, że na razie posiedzę sobie tutaj cichutko w kąciku i będę się powoli inspirować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzień dobry, dobry wieczór :D Witam witam nowe twarze :)

 

Słuchajcie, tak mnie pochłonęły pewne sprawy, że praktycznie już nie wchodzę na forum, ale też widzę, że strasznie tu cicho.

W sumie nie mam co Wam pokazywać. Chciałam Wam pokazać efekt finalny mieszkania we Wrocku, ale wszystko wlecze się niemiłosiernie. Dzisiaj miała być skończona kuchnia, ale dojechały nie te fronty co trzeba i znowu czekamy. Wrzucam kilka zdjęć, ale może dopiero na początku czerwca uda się zamknąć temat kuchni w tym mieszkaniu.

 

W międzyczasie coś tam jeszcze stworzyłam. Jak ktoś ciekawy to zapraszam na FB;)

 

 

http://m.ocdn.eu/_m/c5c32084398e95b4404aeb372d945892,21,19,0.jpg

 

http://m.ocdn.eu/_m/ad3aded59f899f302ed591073b55c83e,21,19,0.jpg

 

http://m.ocdn.eu/_m/7448e499d430b9ec415e080cbb8a0509,21,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, bardzo sympatyczna kuchnia się szykuje:yes:. Już świetnie wygląda. Uchwyty listwowe super. Ile maja centymetrów 12, 15, stalowe, matowe, szczotkowane? Ponieważ krążę koło tematu podłączenia okapu... czy ta górna szafeczka będzie maskować rury? Jaki okap planujesz ? Magda, napisz co to za lampka?

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, bardzo sympatyczna kuchnia się szykuje:yes:. Już świetnie wygląda. Uchwyty listwowe super. Ile maja centymetrów 12, 15, stalowe, matowe, szczotkowane? Ponieważ krążę koło tematu podłączenia okapu... czy ta górna szafeczka będzie maskować rury? Jaki okap planujesz ? Magda, napisz co to za lampka?

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

 

Cześć Kasiu,

przepraszam, że się nie odzywam, ale do końca miesiąca mam pełne ręce roboty. Coś tu wrzucam, a potem nie mam czasu, żeby odpowiedzieć :(

 

Uchwyty to aluminium anodowane, długość chyba 15 cm.

Górna szafka, którą stolarz zabrał będzie skrywała okap i te wszystkie rury do pionów wentylacyjnych.

Lampka to jielde, chyba Loft, ale ta mniejsza.

 

Nad swoje lustro możesz też sobie kupić taką, ale model Signal. Odezwę się jeszcze do Ciebie tą lampką nad lustrem.:yes:

 

Prosto, skromnie i elegancko :) jak to w Magdy projektach :hug:

 

:hug:

 

a mnie cieszy logo na zdjęciach:D:D:D

 

No musiałam :cool:;)

 

Magda, ślicznie, drewno w połączeniu z białym jest świetne

czekam na ciąg dalszy :D

 

Dziękuję mamiku :) A co u Ciebie? Jak tam? Znalazłaś kogoś do wykończeniówki? :rolleyes:

 

Edit: Może uda się tę kuchnię skończyć do końca tego miesiąca to zrobię lepsze zdjęcia.

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...