Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wnętrzarska rewolucja Magdy J.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kuchnia piękna :) I tak z ciekawości - na jakie urządzenie jest ta pozioma dziura w dolnych szafkach?

Mój monitor twierdzi, że łóżko jest szare :)

 

Chcemy więcej zdjęć :lol2:

 

W tej dziurze brakuje szuflady. Uszkodziła się i poszła do naprawy.

 

Łózko jest w kolorze kamienny beż, tak bym to określiła. Bardzo ładny jest ten kolor, no ale nie szary. ;)

 

 

ta pierwsza sofa ładna

 

Prawdopodobnie ta zostanie :rolleyes:

 

Magda, jest coraz piękniej. Nie przejmuj się czasowymi obsuwkami. Są niezależne od Ciebie :)

 

Wiem pestko, ale Dziewczyna na pewno się denerwuje. A ja w niektórych sprawach nie umiem jej pomóc. Miałam takiego świetnego fachmana, który robił nam gres w kuchni, na którego liczyłam w sprawie tych drzwi, ale jak dziś do niego zadzwoniłam to okazało się, ze nie ma go w Polsce. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,

strasznie podoba mi się fantastyczna, stonowana kolorystyka całego mieszkania, jest spójnie i pięknie!!!

Kolory w kuchni super, zwłaszcza szarość- ale mam dwa pytania: wyspa będzie tak malutka, czy to tylko jej część na razie?

I czy celowo zostawiłyście między zabudową kuchenną a sufitem parę cm "luzu"?

 

W Moma Studio mają duży wybór sof MTI Furninova,w świetnych cenach i czasie oczekiwania do 5 tygodni - może jeszcze jakieś modele wpadną Wam w oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia superaśnie wyszło. Szary rzeczywiście śliczny i duża szansa, że postawię na niego w szafie sypialnianej:)

Kolor łóżka też przyjemny.

No i inwestorka ma już kwiatki!

Mam tylko pytanie o te przerwy przy suficie oraz czy to kwestia perspektywy czy górne szafki kończą się ciut niżej niż wysoka zabudowa?

a i ja bym troszkę podniosła piekarnik z mikrofalą by tam wstawić szufladkę na blachy, ale to już moje przyzwyczajenie, że te blachy mnie zawsze irytują:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Was się tyle tu pojawiło:eek: :rolleyes::)

 

Niektórych chyba jeszcze nie miałam przyjemności poznać więc się witam :welcome:

 

Zbiorowo bardzo dziękuję i już odpowiadam na pytania

 

Magda,

Może Arek pomoże z drzwiami - zadzwoń do Niego.

 

Myślałam wczoraj o Nim, ale już Dziewczyna zdecydowała się na montera z salonu.

 

kuchnia piękna :) marzenie kolorystyczne :)

a te tubki to petfine? bo one są mniejsze od massive... tak??

 

Karolino, dokładnie tak:yes: Te pet fine są dużo mniejsze i lżejsze od Massive.

 

Magda,

strasznie podoba mi się fantastyczna, stonowana kolorystyka całego mieszkania, jest spójnie i pięknie!!!

Kolory w kuchni super, zwłaszcza szarość- ale mam dwa pytania: wyspa będzie tak malutka, czy to tylko jej część na razie?

I czy celowo zostawiłyście między zabudową kuchenną a sufitem parę cm "luzu"?

 

Sharlotko, to jest tak na razie, bo czekamy na blat, który zamówiłam u Hazelki. Wyspa będzie bardzo duża. Całość będzie miała 250 cm. W zasadzie będzie to wyspo-stoł. Tam gdzie jest szafka, blat będzie się zawijał w "elkę", natomiast na drugim końcu blatu, przy wejściu będą nogi od stołu. Dobrze to napisałam :rolleyes:

 

Nad szafkami przy suficie i nad słupkiem nie będzie tej pustki, będzie zabudowa z k-g. Tam jest trochę nierówno i zdecydowano, że wykończenie nad szafkami będzie po montażu kuchni.

 

Madziu, wprowadzam się tam;)

 

Co to za łóżko? Bardzo mi się podoba - tapicerka wygląda na miękką (szukam takiego ni szarego ni beżu, więc dla mnie idealne). W moim kompie kolor jest bardziej beżowy.

 

Jesteś super zdolna babka!

 

Chloe, Ty to mi słodzisz :);)

 

Łóżko to Furninova Vesta. Nie wiem jaki to nr tkaniny ale wiem, ze to alcantara. Bardzo miła w dotyku.

 

jezusie jak piękna wielka kuchnia, czad

 

No duża wyszła :D I pomyśleć, że deweloper zaplanował ją praktycznie bez okna :eek:

 

Magda, czekałam na Twoja kuchnie, będę miała takie same kolorki tylko u mnie dół biały, a górne szafki szare :) pięknie !! Łóżko naprawdę fajne i czarna ściana extra!!

 

mariomilli, a gdzie masz dziennik :rolleyes:

 

 

Cudnie jest!! zachoruję chyba na winiarkę i cienkie blaty.

Bez drzwi da się tydzień pomieszkać :) gorzej z tym powiązanym z nimi wykończeniem łazienki. Ale myślę, że w euforii zamieszkania w tak cudnie urządzonym mieszkaniu, klientka prawie nie zauważy tej odrobiny więcej pyłu ;)

 

Kroowko, teraz już nie ma wyjścia. Ja uważam, że i tak, przy takiej pracy, kiedy praktycznie nie ma Jej w domu, a nawet na miejscu to świetnie poradziła sobie logistycznie i praktycznie cała wykończeniówka zajęła tylko 3 mies. Ja tylko w niektórych sprawach Ją wyręczyłam.

 

i jeszcze zapytam - jaka to czarna farba w kuchni ?? oraz jakie gniazdka tam wybrałaś na tą scianę ?

 

Ivy, Czarna farba to Para Ceramic nr 2143-41

 

Wszystkie ściany są malowane Parą, tylko o innym przeznaczeniu. Jeśli chcecie jeszcze nr innych kolorów to piszcie.

 

Niestety nie wiem czy jest zakupiony osprzęt. Proponowałam Berkcera, ale nie umiem w tej chwili powiedzieć co tam będzie. Czasami moje pytania do Inwestorki zostają kilka dni bez odpowiedzi i wierzcie mi, ze momentami nie wiem na czym stoję :rolleyes:

 

Madzia superaśnie wyszło. Szary rzeczywiście śliczny i duża szansa, że postawię na niego w szafie sypialnianej:)

Kolor łóżka też przyjemny.

No i inwestorka ma już kwiatki!

Mam tylko pytanie o te przerwy przy suficie oraz czy to kwestia perspektywy czy górne szafki kończą się ciut niżej niż wysoka zabudowa?

a i ja bym troszkę podniosła piekarnik z mikrofalą by tam wstawić szufladkę na blachy, ale to już moje przyzwyczajenie, że te blachy mnie zawsze irytują:p

 

Domi, tam już mama i tato robią porządki. :)

 

Co do wysokości szafek to są na równo, to tylko złudzenie.

Natomiast nie chciałam dawać wyżej piekarnika i mikrofali bo mikrofala byłaby już za wysoko. Poza tym kuchnia jest dość duża jak na jedna osobę, dużo jest szafek, a pod piekarnikiem sa dwie szuflady. Można tam dać blaszki

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Słabo u nich z rabatami na farby. Akurat dobór farb wzięłam na siebie, a Dziewczyna sobie tylko przyjechała je odebrać. Sugerowałam im jakiś rabat, ale usłyszałam "nie za bardzo", "zobaczymy", "raczej na akcesoria malarskie". Może jak Ona przyjechała to może coś wynegocjowała :rolleyes: ale nie pytałam już. :no:

 

No w każdym razie chętni nie byli.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...