Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Marina w Chaszczach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moorlea, tak tak - te dekoracje to http://www.dekopaka.pl

 

Najlepiej jednak jak chcesz coś innego, np. masz własną wizję, pomysł to napisz na maila do tej dziewczyny - ona moze Ci zrobic co Ci się marzy :)

Jest bardzo kreatywna..

 

 

Bacardi, wieźba przyjeżdza jutro rano, w przyszłym tyg planuję dachówkę kłaść :)

A "do nas" zapraszamy przy najhliższej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz elektryk, hydraulik, tynkarz - najlepiej wszyscy "dzień po dniu" by poszło szybko ;-)

 

Na elektryka namiary mam,

hydraulika "znam" jednego, tego polecanego na FM, ale nie wiem jak on się ma cenowo do innych. Macie jakies rozeznanie w temacie?

 

Tynki chyba zrobimy gipsowo-wapienne, bo M. coś tam pocyztał i mu wyszło ze takie są fajne a ja sie nie upieram jakoś w kwestii tynków.

Macie namiary na tynkarzy gipsowo-wapiennych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie. Widzę ze frakcja "winchesterowa" jest mocna i wciąz nie wiem czy chcę do niejh wstąpić czy może pójśc drogą orzechową :D

Bacardi - podjade jutro zerknąc na Twoje.

 

Mam jeszcze pytanie - jakie macie rynny? My idziemy w PCV - ekstradach zaproponował nam rynny Bryza ale czy one są ok? A moze polecacie jakies inne PCV-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widziałem już nasze winchesterki i pomimo że jeszcze w większości w folii to bardzo nam się podobają :) Ale ich kolor najpiękniej wygląda w słoneczny dzień... Orzecha szczerze nie pamiętam, ale wiem że podbitkę z bryzy "orzech włoski" sporo osób poleca jako kompatybilną z winchesterem, więc pewnie kolor zbliżony...

 

Jeśli chodzi o rynny, to jak cenowo Wam wychodzi PCV? My za komplet w ocynku powlekanych pod kolor z lindaba zapłaciliśmy poniżej 2tyś (manex), więc warto się zastanowić czy skóra jest warta wyprawki. Jeszcze taniej powinny wyjść bardzo dobre polskie rynny z galeco, u nas jednak kolor nam nie pasował.

Mój sąsiad ma obecnie plastiki i już kiedyś wisiały połamane przez śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wyceny na rynny były takie:

 

PCV Bryza: 1100 zł

PCV Marley 2500 zł

Galeco 2700 zł

 

O bryzie czytałam ze niektóre kolory bledną od słońca,

Mmarley podobno są super, nic i ch nie rusza, ludzie bardzo sobie chwalą po latach użytkownaia.

 

..ciągle nie wiem..

Bacardi, a Ty wyceniałeś sobie PCV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Widziałem wczoraj, że nowa ekipa ładnie goni do przodu, montowali już membranę na dachu :)

 

A co do poprzedniej ekipy, przykra sprawa, choć jak już kiedyś rozmawialiśmy, sam początek już był mocno rozczarowujący i dawał do myślenia... Natomiast jak to mówią, co nie zabije to Cię wzmocni i tego trzeba się trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieje sie, pan :evil: jest naprawdę fajny, bezproblemowy i co ważne - nei zraża sie gadaniem poprzedniego wykonawcy - przeciwnie - zupełnie się tym gadaniem nie przejmuje tylko robi swoje. Wszystkie niedoróby poprzednika juz zrobił, teraz jeszcze 1 szczyt nam został chyba do wymurowania.

Ale też scianki działowe bedzie nam robił.

 

Dachowcy też gonią, wczoraj wieczorem (niedzilea!) zadzwonił by na dziś rynny przywozić..

 

Za tydz mają mi montować okna, więc dzieje się..

 

Ekipę elektryka mamy wybraną, z hydrauliekiem walczymy.

Tynkarze też w gotowości :)

 

Tylko wiosny nam trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...