Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogród i dom yuki


Recommended Posts

Gratulacje dla małego Bartusia! :wave: My na razie odliczamy do uśmiechów (te pierwsze się już pojawiły, ale bardzo rzadko, a czekam na taką stałą właściwość :p)

 

Ja bym z trawami poczekała do wiosny. I tak wtedy pewnie będziesz miała werwę do prac ogrodowych i może więcej czasu? Przez zimę Twój ogród straszyć nie będzie przecież wyglądem, a na wiosnę masz 100% szans, że nic się trawom nie stanie. Mogą poczekać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witaj Yuka :)

Przydreptałam do Ciebie po przelotnym oglądnięciu dziennika :)

Piekny Twój dom i piękny ogród.

Jest zapewne inspiracją dla wielu osób.

 

Mam zapytanie odnośnie okien. Jaki macie kolor ram?

Czytam jednym okiem będąc w pracy i doczytać się nie mogę..

My własnie zamówliśmy orzech.. Nie wiem czy to do końca w moje kubki smakowe ;)

Wolałam opatrzony złoty dąbek... w związku z tym, że opatrzony... w związku z tym, że nie prezentował się ładnie... padło na orzech.

Czy w Waszym domu też jest orzech? Wyglądają na ciemne te Wasze ramy okienne. Ale są piękne :D

Czekam na odp.

Wolną chwilą postaram sie poczytać, popatrzeć. Bo juz wiem, że jest na co :)

 

Pozdrawiam, e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!

 

 

http://img560.imageshack.us/img560/3750/r4zn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć kochani:hug:

Jak miło, że do mnie zaglądacie:hug::hug::hug:

 

Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne i noworoczne. Dla wszystkich zaglądających życzę spełnienia marzeń i realizacji wszystkich zamierzeń na ten rok:hug:

 

Gosiu, mówisz, ze niedźwiedzie nie zapadły w sen zimowy? To jak ma być zima, skoro one nie śpią?

 

Witaj asti:welcome:

sorki, ze tak późno odpisuję, ale okna mam (chyba;)) orzech. Kurcze, na etapie budowy wydawało mi się, że wszystkie kolory, numerki farb, nazwy materiałów użytych do budowy to tak oczywiste sprawy, tak długo maglowane, ze będę je ZAWSZE pamiętać, a tu patrz, ciężko mi sobie nawet tak ważną rzecz jak kolor okien przypomnieć:o

..... minęło kiiiilka minut......

 

TAK!!!! To orzech:wiggle:

 

 

Pokazać Wam jak rośnie mój szkrab?

Pokażę:)

 

http://i980.photobucket.com/albums/ae286/yuka5/21%20styczen%202014/P1160701_zps8de9daaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...