Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogród i dom yuki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ słodki przystojniak, a salon super się prezentuje no i czekam na foto rolet

 

Dzięki Diana:hug: i witam przy okazji:welcome: bo chyba pierwszy raz u mnie?

Zaczęłąm fotografować rolety i bateria w aparacie mi padła:( Trochę podładuję i pstryknę:yes:

 

Yuczka ślicznie wyglądasz,a Mały przesłodki! do zacałowania te pulinty :)

 

I ja podziwiam za super organizację. Trójka dzieci, dom, ogród a ty jeszcze szyjesz.... brawo!

 

Marta:hug: Wiesz, moje dzieci już "duże" bardzo mi pomagają:yes: Najstarsza zajęła się Bartusiem kiedy ja za szycie się zabrałam.

To jest jeden z plusów dużej różnicy wieku między dziećmi;)

 

Śliczne fotki :cool:,a Ty wręcz kwitnąca :)

Buźka

 

Dzięki Olcia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć yuka. Przyszłam roletki pooglądać. Powiem tak: :jawdrop: Gratuluję. Pełen sukces. Potem "przelecę" jak torpeda przez Twój wątek - salon zapowiada się pięknie, nie tylko ze względu na roletki ;) Mam nadzieję na więcej takich fajnych zdjęć :popcorn:

 

Też vivany?

 

Synuś - ciacho! :yes:

 

Asia, tak vivany:yes: na zasłony ponabijałam przelotki, bo od zawsze marzyłam o zaslonach z przelotkami;) no i na rolety moim zdaniem też super materiał, delikatnie prześwitujący, taki jak chciałam:yes: O ile zasłony pewnie kiedyś zmienię (bo krzywe jak cholera) to roletki raczej zostaną:yes:

I dzięki za synusia:hug: Przy dobrych wiatrach możemy teściówkami zostać:lol2:

Hej:)

no synusia masz ślicznego,czysta mamusia:yes::D

Niech Ci rośnie zdrowo :hug:

 

Salon bardzo mi sie podoba-takie gustowne meble i dodatki.Gratki:)

 

Dzięki Ula:hug: Synuś to cały dziadek, nawet ja widzę podobieństwo do teścia:yes: chociaż zazyczaj trudno mi to dostrzec

 

 

oo mój szacuneczek do Twojego posta wlazl:o techniczna też nie jestem;) więc jeszcze raz:jawdrop:

 

Waryjatka:hug:

 

Hej yuczko,

 

witam się pourlopowo:hug:

Matko, ale masz przeuroczego synka- jest absolutnie śliczny!!!:jawdrop:I Ty jak z żurnala:jawdrop:

Niech się malutki zdrowo chowa:hug:

 

U mnie mała sesja z Madery- zapraszam:wiggle:

 

Aguś:hug: jak mi posłodziłaś;)

Zaraz pędzę na Maderę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita się waryjatka:lol2: ale cóż mam zrobić, że mi się w głowie namieszało od tych talentów:D ostatnio np. wyczytałam , że Venuska sama meble tapiceruje.. zresztą wychodzi na to, że nie ona jedna:D a ja z tych co DIY to umiem jedynie, kupić / zerwać kwiaty- wyjąć wazon- napełnić wodą -wstawić kwiaty.. no to jak mam nie zwariować:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczko, ani grama cukru nie użyłam:D Sama prawda :yes:

 

:hug:

 

Wita się waryjatka:lol2: ale cóż mam zrobić, że mi się w głowie namieszało od tych talentów:D ostatnio np. wyczytałam , że Venuska sama meble tapiceruje.. zresztą wychodzi na to, że nie ona jedna:D a ja z tych co DIY to umiem jedynie, kupić / zerwać kwiaty- wyjąć wazon- napełnić wodą -wstawić kwiaty.. no to jak mam nie zwariować:cool:

 

:lol2::lol2::lol2:

 

 

Aga ma rację.....ślicznie wyglądasz!!!!!!

Co do mnie......dzięki....mam nadzieję, że lepiej.....tak się czuję, z dnia na dzień będzie lepiej...i tego się trzymam:yes:

 

Wszyscy w to wierzymy:yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...