Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostki LIBET - wątpliwości co do jakości (ZDJĘCIA)


Recommended Posts

Witam ,Kurde to mnie zmartwiles mam nadzieje ze bedzie ok.Ja tez zastanawialem sie nad kupnem libeta ale chyba odpuszcze :( wezme drewbet

 

Czekam na wyjaśnienia do jutra. Trochę już się uspokoiłem.

W sumie po namyśle, to ludzie mają większe problemy w życiu.

Co mi tam: dzieci zdrowe, żona zdrowa, ja zdrowy, jest gdzie mieszkać, jest praca. Kostka brukowa to tylko przedmiot. po cholerę mam się nerwowo wykańczać?

 

Darować nie daruję, ale muszę przestać się wkurzać, bo mi już zdrowia zjedli za dużo.

 

Czekam jeszcze do jutra. Pani dyrektor regionalny ds sprzedaży pofatygowała się aż z Wrocławia, żeby mnie przeprosić osobiście, potem telefonicznie jeszcze zapewniała, że będzie tak, jak się umawialiśmy i tak jak obiecywał sprzedawca, dostałem pismo od sprzedawcy potwierdzające ten fakt, po czym jeden dziwny e-mail z którego wynika, że zmienili zdanie z uwagi na "przede wszystkim zadowolenie klienta".

Wniosek jeden: prawie 12 miesięcy zmarnowanego czasu.

 

Nie ma już teraz czasu odebrać telefonu, oddzwonić. Napisałem maila. Póki co, na odpisanie też czasu brak.

 

Więcej za natręta robić nie będę. JESTEM DUREŃ I TYLE!

A prawnik się śmiał... "naiwny jest Pan" mówił...

 

Producent nie potrafił zachować się z twarzą, pozostaje więc oficjalna droga: sprzedawca.

PO CO MI ZAWRACALI GŁOWĘ I RAZEM ZE SPRZEDAWCĄ MYDLILI OCZY?

Nie wiem!

Edytowane przez grzegorz_si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 423
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trzymam za Ciebie kciuki od samego początku i teraz sam się trzęsę ze złości. Co za kraj, co za ludzie...

 

W mojej rodzinie mam teraz dwie budowy i w obu przypadkach opisałem Twój problem z Libetem. Obie rodziny zrezygnowały z tego producenta i mam nadzieję, że fama rozejdzie się po necie.

 

Mimo wszystko nadal trzymam kciuki!

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za Ciebie kciuki od samego początku i teraz sam się trzęsę ze złości. Co za kraj, co za ludzie...

 

W mojej rodzinie mam teraz dwie budowy i w obu przypadkach opisałem Twój problem z Libetem. Obie rodziny zrezygnowały z tego producenta i mam nadzieję, że fama rozejdzie się po necie.

 

Mimo wszystko nadal trzymam kciuki!

 

Michał

 

Dzięki wielkie. Dodzwonić się nie dodzwoniłem, ale wysłałem maile i w czwartek miałem jednak telefon z Libetu.

Mają sprawdzić co jest grane i mi wyjaśnić do środy o co chodzi.

 

Mam nadzieję, że to tylko nieporozumienie i po prostu ktoś przez te kilka miesięcy coś pomieszał.

Mogło się zdarzyć.

Wysłałem im kopię pisma, celem przypomnienia naszych ustaleń.

 

Niech to się już wreszcie skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wszystko się wyjaśniło! Termin wymiany mamy ustalony między 2 maja a 15 czerwca!

 

Coś sobie tam pomieszali z wykonawcami, ale już jest OK.

Zostaje wszystko według ustaleń, które mnie satysfakcjonują.

 

Tak więc... czekam i mam nadzieję, że wątek zakończę optymistyczną fotorelacją z prac :)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cos mi się zdaje ze w czerwcu stwierdzą że coś stoi na przeszkodzie i muszą zrobić ekspertyzę i dadzą ci znać po jej wykonaniu we wrześniu ( bo zaczęły się wakacje ). Potem rozpatrzą twoje odwołanie w grudniu 2013 ale ze względu na zimę przełożą wykonanie na 2014rok.

Szkoda słów na takie wykręty. A pomyśleć że chcialem u nich kupować kostkę! Trzeba będzie rozejrzeć się za jakąś poważniejszą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cos mi się zdaje ze w czerwcu stwierdzą że coś stoi na przeszkodzie i muszą zrobić ekspertyzę i dadzą ci znać po jej wykonaniu we wrześniu ( bo zaczęły się wakacje ). Potem rozpatrzą twoje odwołanie w grudniu 2013 ale ze względu na zimę przełożą wykonanie na 2014rok.

Szkoda słów na takie wykręty. A pomyśleć że chcialem u nich kupować kostkę! Trzeba będzie rozejrzeć się za jakąś poważniejszą firmą.

 

Ja jestem optymistą jednak. Już teraz prace mogłyby się rozpocząć, ale raz, że pogoda nie dopisała a dwa, mój wykonawca z powodów zdrowotnych nie da rady (tłumaczył mi się dzisiaj) - normalnie fatum nad tą nawierzchnią wisi jakieś.

 

Ekspertyzy niczego nie zmienią bo to nie gwarancja, więc w sumie producent mógł w ogóle tutaj się nie mieszać. Chcieli pomóc... Z resztą na refleksje przyjdzie czas jak będzie po wszystkim :)

 

Było sporo bałaganu, to fakt, ale powinno być już dobrze. Tak czy siak w maju szykuję się na sesję fotograficzną i tej wersji się trzymam :)

Tak po prawdzie, to byłbym naiwny twierdząc, że inni producenci jakoś od ręki i super ekstra załatwiają reklamacje...

 

Rafo30 - DZIĘKI.

Edytowane przez grzegorz_si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wczoraj w końcu podpisano umowę na wykonanie demontażu i ponownego montażu kostki ze wskazaną przeze mnie firmą brukarską.

Być może zaczniemy też wcześniej, bo brukarz powinien być dyspozycyjny za niedługo.

Wygląda na to, że jednak będzie dobrze i niepotrzebnie się wkurzałem.

 

Jak tylko zaczną robotę to wrzucę tutaj pierwsze zdjęcia.

Będzie trochę bałaganu, ale trudno. Byleby mieć to już za sobą :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich!

Wczoraj w końcu podpisano umowę na wykonanie demontażu i ponownego montażu kostki ze wskazaną przeze mnie firmą brukarską.

Być może zaczniemy też wcześniej, bo brukarz powinien być dyspozycyjny za niedługo.

Wygląda na to, że jednak będzie dobrze i niepotrzebnie się wkurzałem.

 

Jak tylko zaczną robotę to wrzucę tutaj pierwsze zdjęcia.

Będzie trochę bałaganu, ale trudno. Byleby mieć to już za sobą :)

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Pozostaje nam się tylko zastanowić do kogo miał być wysłany mail z odmową wymiany kostki brukowej, skoro zaszła pomyłka i trafił on do Ciebie.

Swoją drogą ciekawe jak wielkie jest to zjawisko i ilu klientów cierpi i użera się z Libetem. Ja jednak nie zdecyduje się na nich. Tragiczne podejście posprzedażowe i dużo straconego czasu, nie mówiąc o nerwach i zdrowiu.

 

Macie może jakieś opinie o kostce brukowej z firmy POLBRUK - maja ładnie wyglądające modele Granito i Ideo, nie żebym reklamował cos tutaj poprostu jestem przezorny po doświadczeniach kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z emailami i odmową uznania reklamacji jest zwykle tak, że trafiają one do ludzi, którzy nie mają jakiekolwiek wiedzy, albo o których wiadomo, że nie są na jakichś tam forach i nie robią zadym. Dla Libetu to tylko koszty które trzeba ponieść, a zero zysku - wymiernego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Na refleksje przyjdzie czas po wszystkim. My ruszamy z pracami w końcu w przyszłym tygodniu! :)

Dzisiaj potwierdził mi wykonawca osobiście termin. Czekam na transport kostki. Jak tylko przywiozą to wrzucam pierwsze zdjęcia.

Edytowane przez grzegorz_si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Na refleksje przyjdzie czas po wszystkim. My ruszamy z pracami w końcu w przyszłym tygodniu! :)

Dzisiaj potwierdził mi wykonawca osobiście termin. Czekam na transport kostki. Jak tylko przywiozą to wrzucam pierwsze zdjęcia.

 

trzymam kciuki Grzegorzu oby wszystko się dobrze skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mampytaniemożektoś doradzi co zrobić? Zakupiłem kostkę Libet szara i grafit i na dużej części kostek są ślady,takie jakby zarysowania jednej o drugą ,wygląda to jak pomalowane kredą,ale niestety nie schodzi nawet po szorowniu.Czy to normalne,czy domagać się wymiany kostki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...