Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DYMSZA REX- spełnienie marzeń <<<<<<Komentarze>>>>>>


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Lusiu dziękujemy za piękne życzenia Świąteczne.

Wam życzymy Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, radości z domku i i przede wszystkim zdrowia :)

A dzidziuś już pewnie duży !!!

 

Mieszkacie już ?

Widziałam ,że kuchnia gotowa.... piękna jest ,,, chyba ciut zazdraszczam :oops:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej Lusia,

Wydawało mi się, że tylko chwilę mnie tu nie było, a to już ponad pół roku minęło.

Przede wszystkim gratuluję synka. Teraz to już pewnie spory chłopak. Na pewno daje Wam dużo radości.

Z postępów w domu widać, że przeprowadzka lada chwila. Pewnie już przebierasz nogami.

Świetna kuchnia Wam wyszła

Wygląda na funkcjonalną.

 

U nas na razie zimowa przerwa, ale robimy przymiarki do okien. A wiosną mąż musi domurować ścianki działowe na piętrze i weźmie się za elektrykę.

Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej Lusia,

Wydawało mi się, że tylko chwilę mnie tu nie było, a to już ponad pół roku minęło.

Przede wszystkim gratuluję synka. Teraz to już pewnie spory chłopak. Na pewno daje Wam dużo radości.

Z postępów w domu widać, że przeprowadzka lada chwila. Pewnie już przebierasz nogami.

Świetna kuchnia Wam wyszła

Wygląda na funkcjonalną.

 

U nas na razie zimowa przerwa, ale robimy przymiarki do okien. A wiosną mąż musi domurować ścianki działowe na piętrze i weźmie się za elektrykę.

Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę. :bye:

 

Dziękujemy :-)

To prawda synuś pochłania każdą chwilę mamusi, bo tatuś na budowie spędza dni, ale nie żałuję ;) cudowny czas !!!

Każda wizyta w domku ( już można zacząć tak mówić, bo robi się coraz bardziej domowo) sprawia że nie chce się stamtąd jechać, ale jeszcze troszkę ;)

 

Ale i u Was wraz z wiosną nadejdą zmiany i każda wykonana praca będzie cieszyć oko :wiggle:

Powodzenia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku, bo od grudnia mnie tutaj nie bylo.

Pieknie idziecie do przodu, kuchnie chwalilam na prv, ale teraz przebieram nozkami czekajac na lazienke Wasza..wierze w to i jestem pewna, ze Twoj Mezus zrobi ja cudownie :yes:

 

Pozdrawiam :bye:

 

Witaj Meliska :)

 

Oj tak, już słodzę mężusiowi że świetnie mu idzie:wiggle: Muszę, bo jak jest zmęczony to słyszę, że to przeze mnie, bo mu tak naździwiałam hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, tak lubię: zaglądam i nowe zdjęcia :)

 

dzielny mężuś świetnie radzi sobie z tą łazienką. efekt na pewno będzie super.

 

schody, chociaż nie w pełnej okazałości, to i tak prezentują się bardzo ładnie. podoba mi się ten kontrast z jasnymi ścianami. kolor schodów to jakiś wenge, czy orzech?

 

pozdrawiam

kasia-max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, tak lubię: zaglądam i nowe zdjęcia :)

 

dzielny mężuś świetnie radzi sobie z tą łazienką. efekt na pewno będzie super.

 

schody, chociaż nie w pełnej okazałości, to i tak prezentują się bardzo ładnie. podoba mi się ten kontrast z jasnymi ścianami. kolor schodów to jakiś wenge, czy orzech?

 

pozdrawiam

kasia-max

 

 

 

Witaj Kasiu :) tak, schody są w kolorze orzecha, ściany są w sumie jeszcze nie pomalowane ale jeśli chodzi o efekt końcowy to też to będzie coś jasnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

CześćLusia od jakiegoś czasu zaglądam do ciebie i w końcu postanowiłam ujawnić się :) Pięknie się domek prezentuje, kuchnia rewelacyjna - szczególnie ten fiolet na ścianach i te dmuchawce... :) Gratuluję dzielnego mężą bo łazienka bardzo ładnie wyszła! Trochę zachodu było z fugami jak piszesz ale pewnie będą trwalsze niż zwykłe :) Życzę szybkiego wprowadzenia się do domku!!

Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćLusia od jakiegoś czasu zaglądam do ciebie i w końcu postanowiłam ujawnić się :) Pięknie się domek prezentuje, kuchnia rewelacyjna - szczególnie ten fiolet na ścianach i te dmuchawce... :) Gratuluję dzielnego mężą bo łazienka bardzo ładnie wyszła! Trochę zachodu było z fugami jak piszesz ale pewnie będą trwalsze niż zwykłe :) Życzę szybkiego wprowadzenia się do domku!!

Pozdrawiam Kasia

 

Dziękujemy Kasiu :)

 

No tak, jak się coś samemu zrobi to nie dość że zaoszczędzi się na firmach, to po drugie dwa razy bardziej się tego szanuje i dba ;) Pozdrawiamy i zapraszamy znów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Lusia,

też przyszłam pochwalić Twojego męża. łazienka wygląda naprawdę super. podziwiam, że daliście radę z tą fugą. czytałam w jakimś dzienniku (oczywiście nie pamiętam jakim), że ktoś polecał fugę epoksydową jakiejś konkretnej firmy, która się łatwo kładzie. nazwy też niestety nie pamiętam.

a Wasza jakiej firmy była?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...