Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

1 czerwca - Konkurs dla Dzieci


Recommended Posts

Kochane dzieci, oto nasz Konkurs:

 

Narysujcie, namalujcie lub zróbcie pracę pod tytułem: Mój dom marzeń.

Poproście Rodziców, by zamieścili zdjęcie pracy (lub skan) na forum w tym temacie.

 

Prace można zamieszczać do niedzieli włącznie (3 czerwca). A w poniedziałek (4 czerwca) powiemy, kto wygrał jedną z 20 nagród.

 

Wszystkiego radosnego z okazji Dnia Dziecka!

 

Zapraszamy, weźcie udział w Konkursie. Ciekawe, jakie domy zaprojektujecie :)

 

http://cdn26.muratordom.smcloud.net/t/file/05/09/e8/0509e8fee4bcb195.jpg

 

NAGRODY

 

Program komputerowy "Pamięć" - 5 nagród

Program zawiera najnowsze metody, techniki i systemy doskonalenia pamięci. Znajdziesz tu ćwiczenia, które zwiększą zdolność zapamiętywania: tekstów, znaków, liczb, obrazów, sytuacji. Skróci się czas potrzebny na zapamiętanie informacji.

Film "Mniam" - 15 nagród

Animowana komedia z 2011 roku - przebój ze znakomitym dubbingiem.

 

Regulamin Konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A czy można pisać za dziecko które jeszcze nie umie pisać ? :-P

 

konkurs konkurs... ale tu nic nie widać..

 

 

ps. anetina: Bo napisałem ten post zanim redakcja zamieściła reguły konkursu... :-P

 

 

Jak moja córa odziedziczy talent po tatusiu.... to za kilka lat walnie taki domek że hooo :D

Edytowane przez Kangurzyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pytam się Michałka (niecałe 3latka) jaki chciałby mieć dom? odpowiada - Taki!!! (ten w którym mieszka z babcią i dzidziusiem czyli z nami) Często po powrocie do domu, po dłuższym czasie, wchodzi i mówi

ładnie tu, podoba mi się :)
Dziś usilnie próbowaliśmy namalować NASZ domek, wspólnymi siłami powstał "Przytulny" Michałka :)

Mój domek.jpg

 

Dla WSZYSTKICH DZIECI -dużo słoneczka, jak najwięcej uśmiechu na twarzy i samych radosnych chwil :):):)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1080223.jpg

 

A to dom marzeń -Mariusz Lat 5. Proszę zwrócić uwagę na nowoczesną bryłę budynku z 3 balkonami. Najnowsze trendy w kolorystyce elewacji- różnokolorowe pasy oraz kolor okien- każde w innym kolorze. Nie można przegapić również flagi Polski. Zaś co mamy wokół domu - garaż z bramą segmentową w kolorze orzecha, psa przywiązanego do łańcucha przed domem. Wokół domu przepiękna rośliność z kwiatami, drzewami w tle, no i oczywiście jakżeby inaczej słoneczna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przegoniłem synków od komputera, dostali kredki, papier i 30 min. na wykonanie projektu.

Młodszy synek Franek staranny i dokładny tzw. zadaniowiec misję potraktował bardzo poważnie, rysunek nr 1

Starszemu artyście (Filip 12 lat) wystarczyły trzy minuty i powstał dom (chyba strzechą kryty) :)to rysunek nr 2.

 

http://images46.fotosik.pl/1572/0acbf3fdba364c0cm.jpg

 

 

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s320x320/576686_2817872665608_787175419_n.jpg

 

Oba domy są całkowicie inne od tego, który budujemy w realu :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dorzucam rysunki córeczki Dagmarki, ma niecałe 5 lat. Sama byłam zaskoczona, bo narysowanie domu było jednoznaczne z rysowaniem ludzi.

Zaczęło się od dziewczynki z koleżanką, później doszli rodzice.

Na rysunkach jest kuchnia i piekarnik, który robi babeczki :)

 

Pozdrawiam

alex_

dom2.jpg

dom3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto domek marzeń moich dzieci mojego synka Patrusia:

http://images38.fotosik.pl/1606/5916dddb9ae46d65gen.jpg

 

I mojej Zosi :

http://images42.fotosik.pl/402/5276745fdc01db80gen.jpg

 

 

Mój Patruś ma 9 lat a Zosia 5. Byłam bardzo zaskoczona jej chęcią i zaangażowanie w tworzeniu domku marzeń. Pozdrawiam.

Edytowane przez Zosienka2404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs pobudził naszą kreatywność i wspólnymi siłami (Zuzia ma 2 latka) przygotowaliśmy 2 propozycje domów. Pierwsze - rysunki kredą, są rekonstrukcją naszego realnego budującego się Wspaniałego. Propozycje kolorystyczne należą do Zuzi - piękne, choć w realu chyba nie przejdą... ;P

 

DSC08703.jpg DSC08709.jpg

 

Druga propozycja: futurystyczno - romantyczna. Okrągła bryła, kwiarowy dach i akcenty na elewacji. Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego :)

 

DSC08743.jpg

 

Pozdrawiamy wszystkie dzieciaki biorące udział w konkursie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...