Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 5 months później...
  • 1 month później...

Idąc tym tokiem rozumownia:

Dom jest do jedzenia, spania, mycia się i ... - chyba że mamy EGO

Ubranie jest do zakrycia i ogrzania - ma grzać, ma nie widać być brudu. Chyba że mamy EGO

Jedzenie jest od odżywiania naszego organizmy - ma zapewniać konieczne nam rzeczy a nie smakować - chyba że mamy EGO.

Nasza działka ma zapewnić miesce na dom a nie jakieś trawniki czy kwiatki - chyba że mamy EGO.

TV ma wyświetlać wiadomości - chyba że mamy EGO.

Włosy na głowie... no chyba że mamy EGO.

 

Ale to życie jest proste. A teraz idę na śniadanie świąteczne, jajeczka nadziewane, rybę w galarecie... bo mam EGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skrajności to tez nie zdrowe

TV doskonale opanował sztukę manipulacji

Jak napisałeś ma wyświetlać wiadomości,- tu masz typową manipulację- pół prawdy

W NTV Janusza Zagórskiego w necie jest tego mniej,

a raczej brak ,sam oceniasz co usłyszysz i zobaczysz

lub u Maxa Kolonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha czyli tylko fajny samochod jest z powodu ego? I kto popada w skrajnosc?

 

Nie do konca rozumiem Twoj post z powodu braku uzywania znakow przystankowych. Wiem tylko ze dobrze ze malo ogladam TV to się nie daję manipulować

 

Nie wiem co Twoj przyjaciel kolonko mówi - oszołomów nie ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz sprawa indywidualna. Podoba mi sie natomiast jak ktoś określa w ten sposób ludzi posiadających inny światopogląd.

 

Dla jednego auto to pojazd do przemieszczania sie z punktu a do b.

Dla innego moze to byc wazne aby auto bylo ladne a dla trzeciego to pasja.

 

Jeden siedzi godzinami z wędką a drugi nie rozumie jak mozna siedziec godzinami i patrzec na splawik.

 

Jeden wydaje majatek na sprzet audio a drugi kupi chinskie radio za 50zl i uwaza ze gra rewelacyjnie.

 

Kazdy jest inny a doszukiwanie sie ego bo ktos che miec fajne auto jest... płytkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot Sylwester

Uważasz że Kolonko to oszołom no to dzięki, bo lubię jego komentarze

Mówi jak jest i to wszystko.No chyba ,że nie ogarniasz o czym mówi.

.i jego popularnośc 500-800.000wyswietlen

ja do nich tez należę.

Pasja lub hobby,a to juz nie jest ego!

tak przynajmniej mnie śię wydaje

Pozdrawiam Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ciekawy tekst o pomiarach prędkości. Osobę z rodziny ostatnio tak skasowali, chociaż twierdzi, że na 100 % jechała wolniej niż policja jej przedstawiła.

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-policja-bezpodstawnie-zatrzymala-mu-prawo-jazdy,nId,2181438

Mnie ostatnio skasowali za zbyt szybka jazdę wyciągając z kolumny aut jadących z taką samą szybkością, trochę większą od dopuszczalnej (80 na dopuszczalnej 70). Po prostu wyszedł pan z lizakiem i kazał mi zjechać na bok. Na moje pytanie dlaczego nie zatrzymał innych, którzy jechali przede mną i z mną stwierdził, że jechałem ponad 95/h czyli za szybko. Na pytanie nie odpowiedział, tylko powtórzył, że jechałem za szybko. Mam videorejestrator więc nie przyjąłem mandatu. Przesłuchanie na komendzie, dołączyłem film i ... du..a! Sąd ukarał mnie mandatem. Odwołałem się, choć musiałem już zaangażować prawnika i znowu wyrok. Policjant na rozprawie stwierdził, że nie pamięta ani samego wydarzenia ani nawet czym mierzył szybkość, nie odniósł się też do filmu na którym wyraźnie widać, że jadę w kolumnie. Sądu moje tłumaczenia nie przekonały. Widocznie kolumna jechała za szybko. Nie odwoływałem się dalej, bo to koszty a, jak mi powiedziano na komendzie a co okazało się prawdą sądy generalnie wyrokują na niekorzyść kierowców. Policjant o tym wiedział a, że pewnie wyrabiał normę, wybrał mnie, bo samochód wygląda na szybki i to wszystko. Do du..y z taką "sprawiedliwością".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm

Jaka sprawiedliwość sprawiedliwości NIE MA ! jest interpretacja przepisów jak komu widzi misie.,czytaj sąd, polucja

np polucja w Łowiczu jest zarejestrowana w Waszynktonie czyli firma handlowa czy co?

Eingetragener Firmenname

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W LOWICZU

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L

D-U-N-S® Nummer 437109123

Geschäftssitz

Ul. Bonifraterska 8

Postleitzahl

99-400

Postalische Stadt

Lowicz

Land

Poland

Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...