Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byl tu kiedys podobny egzemplarz do epikuryjczyka, jego podniecaly kobiety i zatrudnianie chylijczykow. Tez raczyl wszystkich zdjeciami, czyzby zmartwychwstal ? i zmienil profesje ? tylko.... epikuryjczyku, bardziej Cie docenia w dziale Psycholog dyzurny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epikurejczyk... ja nie grzebie w antykach... :p wole nimi jeździć...

 

a co do żony i dzieci... im się pochwal tymi wyrwanymi panienkami... :wiggle: na forum to tak anonimowo... żadna adrenalina... a przecież adrenalina najważniejsza?

 

i tym się róznią ludzie, dla mnie antyk to wartość sentymentalna nie użytkowa, XXI w.

 

Skoro tak to ciebie męczy, żona wie bo tego nigdy się nie ukryje i wiesz co? ciągle mnie kocha, nie za samochód , dom i konto w banku, ale za umiejętność cieszenia się życiem, razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epikurejczyk, wytłumacz mi, o co z tym podrywem chodzi? Czemu laski lecą na samochód? Dajesz im sobie poprowadzić?

 

 

 

 

Mnie sie marzy taka prawdziwa terenówka, którą po dziurach można jeździć. Nie taka, co paniusie w szpilkach do kosmetyczki się udają.

 

Dla mnie te całe pisanie jaczyna robić sie nudne. Tak z ręką na sercu nigdy o tym nie myślałem. Nie.

 

Tak dobitnie to napisze, że każdy face lubi poruchać na boku(w samochodzie również). Koniec tematu.

 

 

Ja odpale dvd to dam znać , to tak w zakresie tematu o samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

 

Ja odpale dvd to dam znać , to tak w zakresie tematu o samochodach.

Toś pojechał po malinowych nosach. :D

No popatrz, nie tylko w Gorzowie miód z ucha wypływa.

Na Wnętrzach pewnie barszczyk dzisiaj będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym się róznią ludzie, dla mnie antyk to wartość sentymentalna nie użytkowa, XXI w.

 

Skoro tak to ciebie męczy, żona wie bo tego nigdy się nie ukryje i wiesz co? ciągle mnie kocha, nie za samochód , dom i konto w banku, ale za umiejętność cieszenia się życiem, razem.

 

To sie idealnie dobraliście... gratuluje :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy nagranie z kamerki w samochodzie może być dowodem w czasie wypadku?

Jak najbardziej. W moim przypadku nagranie z kamerki uratowało odszkodowanie którego inaczej pewnie bym nie dostał bo facet co mnie z boku zajeżdżał cuda wymyslał by tylko zrzucic winę na mnie. Zdecydowało moje nagranie bo czarno na fioletowym było widać że to jego wina. Było odtworzone w sądzie na rozprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epikurejczyk Z ciekawości zapytam jak z awaryjnością tego modelu?Pytam bo rożne opinie słyszałem.... Wiem ,że kogoś kogo stać na ten samochód to nie bardzo interesuje ale ja kształtują się ceny napraw , serwisu tego samochodu. Autko bardzo ładne.

A na koniec dodam jedno epikurejczyk jak wybierałeś auto do wyrywania lasek to kiepsko wybrałeś .Lexus jest samochodem bardzo niedocenianym w Polsce. Ba 70% ludzi w Polsce nie wie co to i jak drogie jest a 90% nie wiem jak bardzo luksusowe. Więc ciężko z lansem naprawdę ....

Lexa albo się kocha albo przechodzi obojętnie.

Szkoda ,ze już na Europe nie robią wersji przedłużanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amalfi, lina kinetyczna, cena ok. 700 zł, zobacz na aledrogo

Ten numer patrol-40 ton to w zasadzie klasyka:)

Patrol też ułomkiem nie jest, masa własna ok. 2200 kg, reduktor i kinetyk robi swoje.

Dla ciekawości z zestawami zawsze jest problem ruszyć na śniegu lub lodzie. Tylne koła wtapiają się w śnieg, tworzą się miseczki lodowe, naczepa zaczyna trzymać konia. Dodatkowo koń ma dosyć mały nacisk na tylną oś, sam ma dziury w śniegu (od ciepła) i problem gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
A mój Werner :yes:

Twój Werner ma przedziałek?

Ja tam nie mam samochodu , bo jestem biedny. Mam za to rower, który nazywa się Mieczysław.

Jest mi bardzo bliski, bo dużo spędzam z nim czasu.

Lubię zwłaszcza latem wyjechać na łono przyrody.

Czasami leżymy sobie na łące, wówczas kładę głowę na siodełku Mietka a ręką trzymam go za ramę lub kręcę mu pedała i patrzę w chmury a on cichutko dzwoni swoim dzwonkiem.

Mietek ma dwa lata i jest nieźle wypasiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój Werner ma przedziałek?

Ja tam nie mam samochodu , bo jestem biedny. Mam za to rower, który nazywa się Mieczysław.

Jest mi bardzo bliski, bo dużo spędzam z nim czasu.

Lubię zwłaszcza latem wyjechać na łono przyrody.

Czasami leżymy sobie na łące, wówczas kładę głowę na siodełku Mietka a ręką trzymam go za ramę lub kręcę mu pedała i patrzę w chmury a on cichutko dzwoni swoim dzwonkiem.

Mietek ma dwa lata i jest nieźle wypasiony.

Miłość ma różne oblicza. A nie próbowałeś tego związku sformalizować?

 

Przy okazji, to ty jesteś cyklista i już wszystko jasne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczę mój filmik. Zdecydował o tym że dostałem odszkodowanie z ubezpieczalni. Gdyby nie on udowodnienie czegokolwiek byłoby bardzo trudne bo gostek co mnie tak zajechał wypierał się wszystkiego.

Zamieszczę go też po to byście pamiętali że jeżeli znaki nie pokazują inaczej to pierwszeństwo ma zawsze jadący z prawej strony. To taki banał ale kierowcy nie zawsze o tym pamiętają. Ta ulica jest teraz inaczej oznaczona, właśnie po moim zdarzeniu i na prośbę gostka który jechał tamtym samochodem. Myślał, że jak zostanie to zmienione to sąd przyzna mu rację. Są tam teraz pasy wskazujące gdzie jechać. (inna rzecz że zrobiono to idiotycznie bo teraz nie sposób przejechać tego skrzyżowania zgodnie z przepisami, no ale ten co mnie otarł do mądrych nie należał)

 

Ulic takich jest w Polsce sporo. Przed skrzyżowaniem zmieszczą się obok siebie dwa samochody, za już tylko jeden. Ten z prawej strony. :) Pamiętajcie by zawsze być po właściwej stronie czyli prawej. Lewica jest be. :)

 

 

Muzyka jest po to by nie było słychać moich przekleństw. :)

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma pasów przed skrzyżowaniem lub są zasypane śniegiem i brak wcześniej oznakowania pionowego, to na skrzyżowaniu może stać koło siebie tyle samochodów ile się fizycznie zmieści:)

Zjeżdzając w wąską drogę zawsze ten z prawej ma pierwszeństwo, potem następny z prawej i tak dalej

Proste jak drut, ale masz rację, że większość o tym zapomina.

Myślą, że jak jadą prosto to mają pierwszeństwo:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co oglądnąłem to 4 razy ( szkoda ,ze wrzuciłeś dużo przed mało za) ale według mnie:

1.Pytanie czy za ucieczkę z miejsca stłuczki (wypadku) został pociągnięty do odpowiedzialności?

2.On ciebie ,,strzelił" jakieś 10-20m za pasami a z drugiej strony stały już samochody. Więc on jak dla mnie wykorzystał ta lukę pomiędzy Tobą a Sprinterem i chciał ciebie wyprzedzać ale dla mnie to on jest....

3.Była wzywana policja?

4.Najmniej ważne Dużo szkód narobił? Po jego aucie nie widać ale spodziewam się po całej sytuacji ,ze dużo.bo wygląda to tka jakby przerysował cały bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...