Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzisiaj miałem jatkę...w drodze do domu (polecam każdemu):(

Epikur;

-mam malinowy nos,

-mam miód w uszach,

ale Stanisławem od muratora nie jestem

a Tobie życzę zdrowia, bo to najważniejsze...

 

Zawsze mówie, że jak na kurwy to do Pragi.

 

PS ktoś Tobie leksem w kręcz szyi przypier...?

Edytowane przez epikurejczyk
kręcz szyi - skutek pierwotnych lub wtórnych zmian w obrębie mięśni szyi lub kręgosłupa szyjnego powodujących przymusowe przechylenie głowy i szyi w stronę barku z ewentualnym skręceniem w stronę prze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę Wam wpadnę w dyskusję, ale tytuł wątku chyba zobowiązuję (prawda :-D?) Żona chce koniecznie zrobić mi super niezapomniany prezent na urodziny. Ja nie cierpię sytuacji kiedy ktoś się pyta co chce dostać, więc niewiele jej w wymyślaniu pomogłem. Ale kobiecina wpadła na pomysł, że może kupi mi przejazd jakimś fajnym autem (podobno takie akcje sprzedają na okrążenia). Pomysł fajny, samochody lubię (szczególnie te dobre :D), ale jak to wygląda w praktyce? Dostał któryś z Was taki prezent? Opłaca się? Fajne to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czemu wśród taksówkarzy jest tylu matołów? Procentowo to chyba najbardziej zidiociała grupa zawodowa. Ostatnio 10 minut straciłem bo Pan Taksówkarz nie mógł pojąć że to on musi się cofnąć by umożliwić przejazd. Ja nie mogłem bo stało za mną z 5 samochodów ale Pan Taksówkarz jakoś nie był w stanie skojarzyć takiej prostej zależności. Cofnięcie się o 2 metry zajęło mu 10 minut i wymagało perswazji 3 kierowców. Dziwiłem się do momentu gdy się odezwał. Nie wiem czy znał z 200 słów, raczej nie.

A to przykład z dzisiaj: Pan Taksówkarz zabiera pasażerów:

19052013492.jpg

 

Pan stanął sobie na skrzyżowaniu, wysiadł, otworzył bagażnik, zapakował pasażerów i odjechał niewiele sobie robiąc z innych kierowców Tam jest gdzie stanąć, przed i za skrzyżowaniem chodniki są puste. Cymbalizm to mało powiedziane.

 

Domyślam się skąd to matolstwo ale nie powiem bo się zwolnieni stoczniowcy obrażą. :)

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zakrystii.

 

.....,

 

Wstydził byś się! Taka ładną dupkę obciąć. A gdzie reszta? Ty samolubie!

 

Reszta trąci historią i tym na c...patrz niżej,

 

Mówisz to w przenośni czy w sensie organoleptycznym?

 

Przecież zna i .... swoją Sz.....,

 

P.S.

Dużo jeszcze tej kieszonkowej Cavy masz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...