Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem tyle, że przepalić w moim, to szmyrgnąć raz po raz 200...:D

A na wolnych obrotach to 30-60 sekund trzymać po ostrej jeździe,

coby turbiny ochłodzić (podobno mam 2). Jak zbyt długo silnika nie

gaszę, filtr się zapycha. Strach pomyśleć, co będzie, jak się to wszystko

zacznie starzeć i pierdzielić !:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesso, wy to hobbiści jesteście. Ja umiem sama włączyć stacyjkę i wlać benzynę. nawet radio mam jakies takie skomplikowane więc jak się ustawiło, tak jest... kabelki, kontrolki,,, dobrze, ze nigdy mi nie ustawił się jakiś czytnik spalania, bo moje autko z 10/100 w mieście to pali. Ale jeżeli trasę 10 min przejeżdzam w dzien w 40 min, to co się dziwić :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to przepalanie. O co z tym chodzi? Gdzie ja mam smyrać 200 na godzinę, jak stoję w korkach albo na światłach? No i to chłodznie turbin. Jak za szybko zgaszę silnik, to mąż się na mnie drze (stoi specjalnie w drzwiach i patrzy ;) ) Już nie jedno brzydkie słowo z tego powodu poleciało w niebo. :D A Ty Eniu teraz mówisz, że za długo też niedobrze trzymać. Zgłupiałam całkowicie. Ewa, pasjonatką to ja jestem umiarkowaną, ale lubię mieć sprawny samochód, bo już przerabiałam takie egzemplarze, że strach było po zmroku w niezabudowanym terenie jechać. Albo trzeba było sporo kasy po mechanikach zostawiać. Dlatego niektóre marki mi definitywnie obrzydły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pisałam już w jednym z wątków, że po tej kradzieży stoimy na światłach, patrzymy, a na pasach facet w swetrze męża i okularach przeciwsłonecznych (bardzo charakterystycznych z limitowanej serii). Nie muszę dodawać, że i sweter i okulary były w skradzionym samochodzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNie rozumiem tej kalifkacji czynu. Czyli z tego wniosek, że jak ktoś chce kogoś zabić i nie posiedzieć za długo, to powinien go przejechać samochodem. Jestem oburzona! http://polskalokalna.pl/wiadomosci/warminsko-mazurskie/news/smiertelnie-potracil-kobiete-i-dziecko-trafil-do-aresztu,1827062,227
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisał, że jest wesoło. Prawo nie służy do wzbudzania wesołości, to jego skutek uboczny. Powiedziałbym, że niepożądany.

 

A jeśli chodzi o ten konkretny przypadek, to moim zdaniem, równie dobrze mogła to być próba nadużycia "stanu wyższej konieczności", który wymaga, by zagrożenie było bezpośrednie, czyli zachodziło natychmiast. Jeśli pani mogła wezwać profesjonalną firmę do wycięcia, to mogła jej zlecić profesjonalne zabezpieczenie, przycięcie itd, na co sąd zwrócił uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Obejrzałem ten filmik i mi się gorąco zrobiło....wiedziałem, że pick-upy się kiepsko prowadzą ale że aż tak...tak jest gdy napęd na tył, przód jest lekki i brak elektroniki wspomagającej oraz zdrowego rozsądku....z obecnie robionych pickapów tylko L200 ma stały napęd na 4 koła, reszta to typowe tylnonapędówki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak. Nie oglądałam..... ;)

 

Sprzedałam dziś stare auto. Za taką cenę, że płakać się chce. Rynek zawalony i lepiej zajeździć niż sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Już to ćwiczyliśmy gdzieś na forum. Pan od szkoleń trochę za dużo powiedział, ale

Ameryki nie odkrył. Nieumiejętnie zinterpretował szkołę jazdy (dobra szkołę!), która

zakłada, ze lepiej w przeszkodę uderzyć, niż kombinować. Dotyczy to nie tylko

ciężarówek, ale również samochodów osobowych, od czasu kiedy opracowano

konstrukcję dającą więcej szans przy uderzeniu czołowym, niż bocznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...