Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
W ogóle Toyot nie warto kupować. Są przereklamowane - wiem co mówię bo mamy w firmie 9szt. Toyota nie informuje o różnych dzwnych przypadłościach. Np. w corollach wszystkich padły manualne skrzynie biegów a a avensis bloki silnika do wymiany - o dziwo 5 lat od zakupu i zrobili na swoj koszt. Innych ciekawostek było więcek, począwszy od padania tych samych czujników w danym modelu w 3 szt, przez kończące się sprzęgła po 140tys, kończąc na blokująych się hamulcach.... Toyota nie jes OK. Chyba że taka z lat 80tych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie strony bym brał pod uwage pol zartem pol serio a autoswiata w ogole nie dotykaj. Pisza tam takie bzdety ze glowa mala. Najlepiej wejac na forum hyundaia i poczytac. Ale pamietaj ze masa ludzi tam sie loguje zeby napisac o problemach, wiec tez mozna sie wystraszyc. Warto natomiasr dowiedziec sie ze np. Silnika x trzeba sie wystrzegac albo ze w roczniku x byl lift i usuneli jakas usterke albo ze te auta maja taka usterke czesto i przed zakupem warto sprawdzic jakas konkretna rzecz bo jest droga.

 

Ja sie glownie orientuje w bmw, malo znam szczegolow innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie strony bym brał pod uwage pol zartem pol serio a autoswiata w ogole nie dotykaj. Pisza tam takie bzdety ze glowa mala. Najlepiej wejac na forum hyundaia i poczytac. Ale pamietaj ze masa ludzi tam sie loguje zeby napisac o problemach, wiec tez mozna sie wystraszyc. Warto natomiasr dowiedziec sie ze np. Silnika x trzeba sie wystrzegac albo ze w roczniku x byl lift i usuneli jakas usterke albo ze te auta maja taka usterke czesto i przed zakupem warto sprawdzic jakas konkretna rzecz bo jest droga.

 

Ja sie glownie orientuje w bmw, malo znam szczegolow innych marek.

 

A masz dres adidasa? :D

Żartuję. ;) Dzięki za rady. Poczytam sobie w wolnej chwili forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilam rav4 przez ponad 2 lata. Jezdzilabym dluzej, ale niestety nie moglam dluzej korzystac z samochodu na polskich blachach.

Rocznik 2002, w momencie zakupu mial juz 200tys. przejechane, ja do tego "dolozylam" prawie 40tys;) Od dnia zakupu do sprzedazy samochod stal u mechanika tylko przy okazji wymiany oleju, klockow hamulcowych i tarcz. Teraz mam honde cr-v i toyota jednak troche wygodniejsza byla (w hondzie miejsce na kubki nieporeczne dla mnie;))

Rozgladamy sie teraz za samochodem dla meza, a ze musimy miec 4x4 to bierzemy pod uwage wlasnie rav4, cr-v lub mitsubishi outlander.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą opcją z małych "terenówek" jest Subaru Forester. Auta są dzielne zarówno na czarnym, jak i w terenie. Warto brać z silnikiem benzynowym 2.0 i założyc LPG. Wszystko jest zależne od tego, do czego te auto będzie wykorzystywane. Co do Toyot, to na pewno Ravka I generacji jest bardzo udanym autem, o II generacji też krążą dobre opinie, natomiast ta nowsza to hmmm... trudno powiedzieć. Toyota słynie z dobrej jakości, ale nie można obecnych samochodów porównywać do niezniszczalnego Land Cruisera serii J8 itp. Zależy też ile pieniędzy ma być przeznaczonych na zakup tego auta. Jeszcze można pomyśleć nad Grand Vitarą albo Land Roverem Freelanderem, choć z pod znaku zielonego jaja, to wolałbym Discovery lub Defendera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...