Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Samochody


amalfi

Recommended Posts

Błysk mnie zaskoczył między Wałczem a Mirosławcem. W Jabłonkowie chyba. Taki nowy, żółty z antenką.

 

Prawda jest taka, że co by nie gadać (Lis mądry czy nie), efekt chyba osiągną. Na starość będę jeździł z umiarem...:D

Najważniejsze, żeby nie jeździć w blasku fotoradarów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trochę ubogo jak na hierarchię wartości dorosłego człowieka:rolleyes:

 

Nowa o samochodach, bo to temat o nich. Inaczej o gromadzeniu i zużywaniu dobra materialnego, jakim jest samochód.

Tak więc ,nowy ,wygodny ,niezawodny ,bezpieczny ,inaczej najlepszy w swojej klasie.

 

SAVAGE7, oczywiście mam i dlatego stosuje taką hierarchie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody miałem ich wiele od pierwszego garbusa 1302 z 1972 sam remont do wypasionej renault Grand Espace 4 INITALE PARIC full wypas. Ale trzeba sobie zadać po co na ma taki samochód?

Jest zawsze jeden samochód prawie do wszystkiego i samochód do zadań specjalnych i tu moja propozycja mojego samochodu.

Samochód dla faceta na budową domu:

 

PICT1765.JPG

 

PICT1849.JPG

 

DSC05779.JPG

 

Napęd na cztery koła blokady i zwolnica hak z naciskiem 120kg jachtowy, spore wnętrzem i agregat prądotwórczy 7,5kW 3x240V i 1x360Vplus szyny do przesuwania. Czysta mechanika z elektryki ma tylko szyby. Prosty do buli samochód ma jedną zaletę jest niezawodny i poważną wadę - jest trudny za zajebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam odwagi :no:

Od czasu kiedy robiłam prawo jazdy kodeks drogowy przechodził wielokrotne mutacje :rolleyes:

E tam. Pytania są banalne. Prawko mam mocno pełnoletnie a wyszło mi 72 punkty na 74 możliwe i to tylko dla tego że na jednym pytaniu filmik ładował się tak długo że czas na odpowiedź minął zanim filmik się załadował. (swoją ścieżką to dosyć idiotyczne że filmiki ładują się i ładują a czas na odpowiedź leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody miałem ich wiele od pierwszego garbusa 1302 z 1972 sam remont do wypasionej renault Grand Espace 4 INITALE PARIC full wypas. Ale trzeba sobie zadać po co na ma taki samochód?

Jest zawsze jeden samochód prawie do wszystkiego i samochód do zadań specjalnych i tu moja propozycja mojego samochodu.

Samochód dla faceta na budową domu:

 

PICT1765.JPG

 

PICT1849.JPG

 

DSC05779.JPG

 

Napęd na cztery koła blokady i zwolnica hak z naciskiem 120kg jachtowy, spore wnętrzem i agregat prądotwórczy 7,5kW 3x240V i 1x360Vplus szyny do przesuwania. Czysta mechanika z elektryki ma tylko szyby. Prosty do buli samochód ma jedną zaletę jest niezawodny i poważną wadę - jest trudny za zajebania.

 

To jest zwykły 20 letni Nissan Pathfinder.

 

Technika pognała daleko do przodu. Nie jest to niczym specjalnym ,sam mam rownież nowego hobbystycznego terenowca na "ryby" , ale pod maską jest troche podobny.

http://img826.imageshack.us/img826/1721/narybyiteren.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/8529/narybyiteren2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły 20 letni Nissan Pathfinder.

 

No ładne serducho, no ta tylko Nissan Terano 2.4bęzyna zagazowania kosztowała minę 3200zł a robotę robi za tysiące. A najważniejsze w tym jest to, że nie jest to przedłożenie a poziom zadowolenia bezcenny. Nie to, co się, komu podoba, ale kto co jak się w tym czujesz.

 

PICT6981.JPG

 

pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom zadowolenia?

Tak jak widzać w tym temacie ,jeden będzie udawadniać wyższość starego nad nowym.....inny odwrotnie.

Nowy to nowy, a szczególnie osobówka.

 

A co do agregatu ,to korzystam gdy wybieram się śnieżną zimą pod namiot. Tylko mieści się w plecaku, lub na dywaniku przed siedzeniem.Oczywiście bez szyn.

http://img17.imageshack.us/img17/3084/agregat.jpg

 

http://img43.imageshack.us/img43/9833/podnamiot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom zadowolenia?

Tak jak widzać w tym temacie ,jeden będzie udawadniać wyższość starego nad nowym.....inny odwrotnie.

Nowy to nowy, a szczególnie osobówka.

 

A co do agregatu ,to korzystam gdy wybieram się śnieżną zimą pod namiot. Tylko mieści się w plecaku, lub na dywaniku przed siedzeniem.Oczywiście bez szyn.

http://img17.imageshack.us/img17/3084/agregat.jpg

 

http://img43.imageshack.us/img43/9833/podnamiot.jpg

 

 

 

Nie no! Wymiękam....Jak jeszcze pokarzesz coś nowego wpadnę w kompleksy...Może szczoteczkę do zębów?! ...Masz nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no! Wymiękam....Jak jeszcze pokarzesz coś nowego wpadnę w kompleksy...Może szczoteczkę do zębów?! ...Masz nową?

 

Przepraszam ,ale agregat ma już dwa lata i jest bardzo tani coś w granicach 6000...więc nie jest to a-h o-h. Natomiast głowice szczotki wymieniam co 3 tygodnie, zwykły Braun 3d.

Myślałem ,że to temat o samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle może kolega potrzebuje rzeczy nie tylko na budowę. Co prawda takie rzeczy kupuje się w określonych rzeczach co prawda ja za swój generator zapłaciłem 1000zł ale taki był cel, bo to tylko na budową. A Tyrrano vell Nyska ja będzie jeszcze działał po budowie to będzie wykorzystywany do wożenia drzewa do kominka i jako pojazd gospodarczy.epikurejczyk nie przejmuj się pomnie o spływa:rolleyes:

pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle może kolega potrzebuje rzeczy nie tylko na budowę. Co prawda takie rzeczy kupuje się w określonych rzeczach co prawda ja za swój generator zapłaciłem 1000zł ale taki był cel, bo to tylko na budową. A Tyrrano vell Nyska ja będzie jeszcze działał po budowie to będzie wykorzystywany do wożenia drzewa do kominka i jako pojazd gospodarczy.epikurejczyk nie przejmuj się pomnie o spływa:rolleyes:

pozdrawiam Tomasz

 

Do dzisiaj mam King Caba. W zasadzie to Twój Terrano, tylko wersja pickup. Ponad 20 letnia maszyna do jeżdżenia po krzakach. 500.000 na liczniku. Świat nim zwiedziłem. Do niedawna podchodziłem, pyk i brzęczy dieselek. . Ostatnio coś mu mróz szkodzi, wiec go nie namawiam :D Poczekam do wiosny...

 

Aaa, zapomniałem dodać, bo to ważne dla niektórych...Mam go od nowego...;)

.

Edytowane przez eniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę kilkuletnie samochody, bo nie dbam o nie zbytnio, więc zawsze mniej żal jak sie coś zarysuje czy co... Za stary też nie może być, bo nie umiem naprawiać awarii, a sporo po nocach się przemieszczam, więc raczej bezawaryjny być powinien. Mam znajomych, którzy kupują nowe i dbają o nie bardziej niż o dzieci, terroryzując całą rodzinę troską o wózek. Jeden to chętnie obuwie by zmieniał. :D

Takie wypindrzone samochody to podobno dobry przedłużacz penisa. Ja nie mam co przedłużać, więc mnie to chyba nie dotyczy i nie musze się żyłować. ;)

 

Co do testu, to dobry sposób na przypomnienie sobie niektorych "mało spotykanych" przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę kilkuletnie samochody, bo nie dbam o nie zbytnio, więc zawsze mniej żal jak sie coś zarysuje czy co... Za stary też nie może być, bo nie umiem naprawiać awarii, a sporo po nocach się przemieszczam, więc raczej bezawaryjny być powinien. Mam znajomych, którzy kupują nowe i dbają o nie bardziej niż o dzieci, terroryzując całą rodzinę troską o wózek. Jeden to chętnie obuwie by zmieniał. :D

Takie wypindrzone samochody to podobno dobry przedłużacz penisa. Ja nie mam co przedłużać, więc mnie to chyba nie dotyczy i nie musze się żyłować. ;)

 

Co do testu, to dobry sposób na przypomnienie sobie niektorych "mało spotykanych" przepisów.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również zapomniałem dodać ,że czas to pieniądz więc samochód powinien być nowy. Ograniczamy sie do straty czasu tylko na kupno paliwa. Tak jak pisałem to tylko blacha ,która ma służyć nam jak najlepiej.Nie ma co się oszukiwać . Nowy to nowy ,a najlepszym rozwiązaniem jest samochód z górnej półki. Wszystko mamy "z głowy” ,a serwis 10x lepszy jak przy najlepszej wersji nissana navary(skoro jest ona tutaj tak popularnym odniesieniem). Ja cenie sobie własny czas i wygode, więc wydaje na to pieniądze bo od tego są.

 

 

A co do przepisów, to powinni wprowadzić 1000 złoty = 1 punkt karny...tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...