Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Błędy ortograficzne na forum


beton44

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 140
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba się czegoś boi ponieważ poddaje mnie znowu analizie.;).Już nie zwraca uwagi na błędy ortograficzne ,które teraz sam popełnia.;).

 

Wg ciebie, pewnie powinienem napisać "Ódeż w stuł".

 

Już widać, że trafisz tutaj nie jeden raz. Zapowiada się ciekawie.

Czekam z niecierpliwością na przypływ zapału tworczego i jakiś większy esej, co by się nie rozdrabniać.

Na mnie możesz liczyć.

 

PS. Może jednak jako autor podejmiesz dysput z Pepegiem nt. przeprowadzonej analizy. Zachęcam - no i możesż się nie tylko wyżyć, ale i ... sprawdzić po świąteczno-noworocznej przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś wiedział co cię czeka. Tradycyjna flaszka a'la Coulignon:

[ATTACH=CONFIG]297582[/ATTACH]

 

Paru chłopa będzie...Damy radę;)

 

 

 

coulignon

 

Ja nie wyrobię, szkolenie poważne...ale Ty mógłbyś TĄ swoją gębę pokazać. Miło będzie zapoznawszyś ;)

 

Żyrardów też niedaleko...

Edytowane przez Kominki Piotr Batura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żyrardów też niedaleko...

Dzięki za zaproszenie :).

 

Wracając do tematu.

Komentarze do świeżej aktywności ulubieńca.

Gdybyś się orientował nie było by pytania. Rozumiem że wiesz wszystko

Podejście Waści jest ignoranckie.

Dziwny z Ciebie człowiek. ;(

Pytanie laika który chce zabłysnąć i ośmieszyć nie mając pojęcia że sam wpada we własne słowa.

A co do kolegi to dziękuję za dalszą rozmowę. Szkoda bić piany i udowadniać że nie mam garbu. Widać tylko tyle co niektóre oczy widzą.

Nie mam ochoty na pyskówki z Tobą Może się podzielisz swoją wiedzą? Jestem jej ciekaw

 

Zaiste wrodzona umiejetnośc rozwalania wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mnie to irytuje tym bardziej, że przecież komputer sam podkreśla błędy. Jak komuś się nie chce poprawiać, albo nie widzi tego później trzeba czytać komentarze, w których jest mnóstwo błędów. Nic na to już nie poradzimy, ludzie tacy są :p

 

Zależy jakie masz słowniki włączone, w jakim systemie pracujesz. Mnie na przykład podkreśla każdy wyraz w Twoim cytacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...