Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wentylacja Kuchni Pytania


Recommended Posts

witam

trochę czasu minęło od ostatniego postu zrobiło się zimniej i znów powrócił jak bumerang temat wentylacji grawitacyjnej

 

Wykonałem obrzęd gromniczy który pokazał że tylko w drzwiach od kuchni i łazienki płomień u góry wkazuje w jedną stronę a na dole drzwi w drugą.

Reszta pokoi na dole delikatny ruch (prawo lub lewo) a u góry wogóle - po prostu stoi.

Poczytałem troche i zrobiłem test z otwartym oknem w pokoju przystawiłem do niego świeczkę i okazuję się że płomień zamiast kierować sie na pokój to wędruję w stronę okna a powinno być inaczej.

Jak pisałem wczesniej na jednym z kominów mam założone kratki boczne na wylot a drugi jest normalnie otwarty od góry - ciąg w kratkach jest bo w kuchni nie zdemontowałem wentylatora i widać jak co jakiś czas się kręci.

 

czy ktoś może mi coś jeszcze podpowiedzieć - bo znów na oknach pokazuje mi sie woda.

 

 

Wykonałem rzut całego domu z zaznaczeniem grzejników okien drzwi kratek -

 

RZUT DOM.jpg

Edytowane przez danhill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziś to stan normalny!

:lol:

Zobacz ile pokazuje termometr za oknem a ile we wnętrzach...

MASZ wentylację!

Tyle, że dziś lata ona "odwrotnie".

 

I niech mi kto jeszcze raz powie - że wentylacja grawitacyjna nie jest kapryśna!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...