Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul i ja się witam u Ciebie. Gratuluję Małego Lokatora w brzusiu i dużoooo zdrówka życzę.

Domek cudny, no wszystko mi się podoba, dach, komin, okana, schody, pięknie jest. A kuchnia całkiem w moim guscie, bardzo mi się podoba!

Mam pytanie odnośnie tej cudnej wizualizacji łazienki - te płytki to Planujecie może takie duże formaty ala stary , zardzewiały metal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta

miło mi cię gościć. ja u ciebie już wiele godzin przesiedziałam na wątku :) z taką glazura ogólnie jest problem bo nie ma nic podobnego na rynku a jak było to ceny były zaporowe, nie wpsominając o takich gigantycznych formatach. musieliśmy zaspokoic się namiastką i kupilismy gres Nowa Gala INOX12 http://www.e-budujemy.pl/?k=883 one są metalizowane.

 

reni, dziękuję za miłe słowa, blat niestety jest brzydki i się gryzie kolorem z frontami jest jakby ciut wpadający w mleczny, a fronty bielusieńkie. uwierz mi że jakbym foty łazienke wstawiał to dopiero byś na dupie nie usiedziała - ze smiechu.

 

widziecie kobitki u nas to jest taka jedna główna bolączka, tzn. wszystko robimy sami, dwie pary rąk ja i mój dzielny M. i niestety są tego wady, m.in.:wieczny bałagan, niedoróbki, pełno różnego sprzetu budowalnego wszędzie porozpieprzanego - i dlatego tak ciężko wstawic jakieś sensowne ładne zdjęcia. co innego jak robią firmy, przychodzą, nabałagania , zrobią, posprzątaja na błysk i wychodzą, wtedy wchodzi inwestor robi piekne zdjęcia i gotowe. :( Oj jak ja bym tak chciała móc być tym drugim inwestorem :( My niestety lecimy z gotówki (która już niestety sie rozpynęła jak łza po policzku) i wszytsko trwa i wybory muszą być bardzo rozważne i przemyslane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta

miło mi cię gościć. ja u ciebie już wiele godzin przesiedziałam na wątku :) z taką glazura ogólnie jest problem bo nie ma nic podobnego na rynku a jak było to ceny były zaporowe, nie wpsominając o takich gigantycznych formatach. musieliśmy zaspokoic się namiastką i kupilismy gres Nowa Gala INOX12 http://www.e-budujemy.pl/?k=883 one są metalizowane.

 

reni, dziękuję za miłe słowa, blat niestety jest brzydki i się gryzie kolorem z frontami jest jakby ciut wpadający w mleczny, a fronty bielusieńkie. uwierz mi że jakbym foty łazienke wstawiał to dopiero byś na dupie nie usiedziała - ze smiechu.

 

widziecie kobitki u nas to jest taka jedna główna bolączka, tzn. wszystko robimy sami, dwie pary rąk ja i mój dzielny M. i niestety są tego wady, m.in.:wieczny bałagan, niedoróbki, pełno różnego sprzetu budowalnego wszędzie porozpieprzanego - i dlatego tak ciężko wstawic jakieś sensowne ładne zdjęcia. co innego jak robią firmy, przychodzą, nabałagania , zrobią, posprzątaja na błysk i wychodzą, wtedy wchodzi inwestor robi piekne zdjęcia i gotowe. :( Oj jak ja bym tak chciała móc być tym drugim inwestorem :( My niestety lecimy z gotówki (która już niestety sie rozpynęła jak łza po policzku) i wszytsko trwa i wybory muszą być bardzo rozważne i przemyslane.

Ja marzyłam o takich wielkoformatowych płytach, miałam upatrzone no i gotowa byłam z No ściągnąć ale mój mąż nie zapałał do nich tak wielką miłością jak ja...jak je dzisiaj u Ciebie zobaczyłam to padłam...fakt cena niefajna...te, które wybraliście będą fajnie wygladać.

Kochana podziwiam, za te wszystkie prace wykonane przez Was a z tymi ekipami to nie jest wcale tak fajnie...zostawiają niedoróbki i niespecjalnie sprzątają po sobie.

Wklejaj zdjęcia bo podobnie jak reni nie moge usiedzieć ale odwagi mi brakło, żeby to napisać w poprzednim poscie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, inspirantka miedziano-biała łazienkowa PRZEPIĘKNOŚCIOWA, aż mi żal, że ja o czymś takim nie pomyślałam u siebie :( cóż przechlapane.

 

Ameba, jeśli jest powód – Małż – bdb. :D, ale... trzeba zachować proporcje w stosunku do wielkości, a przede wszystkim wysokości pomieszczenia. Bo inaczej szlag bombki strzeli. Delikatna sprawa. Jakbyście tak kształt i rozmiar zamknęli dokładnie w powierzchni stołu... dawaj rozmiary stołu, fotkę z pomieszczenia i wysokość podłoga - sufit :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować : Kolejne kuchenne marzenie:

http://www.all4home.pl/product/image/9318/BottGrind-C-A-4418199-Download-300dpi-JPG-CMYK-20809.png

 

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym Młynekiem do soli i pieprzu ?

 

Ja mam taką szklaną parkę. Ręcznie się obracają. Stawiam tylko na stół od wielkiego dzwonu. Ładnie wyglądają i nie giną pośród zastawy. W kuchni wolę działać na szczypty :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię malkul cieplutko. Przybiegłam z wątku kuchennego zachwycona białą kuchnią. :yes: Bardzo, bardzo w moim guście. :D Pełen szacun dla Ciebie i małżonka, że wszystko sami robicie. Wiem ile to czasu zajmuje, ale jaka satysfakcja i ile się można nauczyć:D Wiem to a autopsji. :yes:

 

Piękne lampy Ci tu dziewczyny podrzucają. Ta ameba jest ciekawa, ale trzeba byłoby ja zminiaturyzować, (bo ta na zdjęciu to olbrzym) i nie wiem czy będzie robiła już takie wrażenie. :rolleyes:

 

Edit: O już pesteczka zaczyna działać:lol2: Zaraz zobaczymy jak to będzie wygladać:D

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....uwierz mi że jakbym foty łazienke wstawiał to dopiero byś na dupie nie usiedziała - ze smiechu.

 

widziecie kobitki u nas to jest taka jedna główna bolączka, tzn. wszystko robimy sami, dwie pary rąk ja i mój dzielny M. i niestety są tego wady, m.in.:wieczny bałagan, niedoróbki, pełno różnego sprzetu budowalnego wszędzie porozpieprzanego - i dlatego tak ciężko wstawic jakieś sensowne ładne zdjęcia. co innego jak robią firmy, przychodzą, nabałagania , zrobią, posprzątaja na błysk i wychodzą, wtedy wchodzi inwestor robi piekne zdjęcia i gotowe. :( Oj jak ja bym tak chciała móc być tym drugim inwestorem :( My niestety lecimy z gotówki (która już niestety sie rozpynęła jak łza po policzku) i wszytsko trwa i wybory muszą być bardzo rozważne i przemyslane.

 

Wiem na ten temat wszystko i jeszcze więcej. Pie....nik permanentny to normalka jak się samemu robi. Najemny przychodzi do pracy, robi, składa swoje zabawki i wychodzi. My nie mamy takiego musu, bo wsio nasze, po co składać zanim się skończy do końca, a robisz kawałkami, tu i tam równocześnie. Mój kiedyś na chwilkę odłożył ciężką wiertarkę (taką z udarową) z założonym półmetrowym wiertłem. I pół dziury w ścianie zewnętrznej zostało na 3 tygodnie. Nie mogliśmy wielgachnego w końcu przedmiotu znaleźć przez trzy tygodnie:lol2: Wystaw sobie... furia, awantura, szukanie i... kupa śmiechu na koniec, bo leżało na widoku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul no Wklejaj zdjęcia Kochana bo my usiedzieć jak widzisz nie możemy. :yes::D

Lampa nie w moim stylu więc głosu nie zabieram...Caravaggio też mi chodziła po głowie,nawet ją dotykałam i byłam bliska zakupu ale, że to było na miesiąc przed przeprowadzką i stan konta mizerny to zdrowy rozsadek wziął górę...no ale nadal o niej marzę do wiatrołapu w białej wersji, póki co mam ozdobna mega wielką żarówkę w białej oprawie - tak zastępczo tyle, że mam obawy że nazbyt długo może powisieć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bluckberry.pl/Krzeslo_czarne_Black_Piano_Craft-39.html

 

Malkul, wklejam u Ciebie, choć Ty już krzesełka masz, ale może komuś się ten link przyda – tam zresztą nie tylko krzesełka - mieszanka nowoczesności i klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wave: wreszcie, przecież to duma mojego M. uparł się że taka okładzian musi być i już, nie było mowy o dyskusji

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=121071&d=1340215226

a do tego juz M zrobił (czyt.zmajstrowała z aluminium i dał do malarni proszkowo +LED) takie lampy jak te

http://www.aquaform.pl/images/products/5_156.jpg

Koszty - grosze :lol2: SERIO SERIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wkład to z czytsym sumieniem polecam : SPARTHERM VARIA 1Vh H2O XXL-4S zupełny brak czarnej szyby (funcja samoczyszczenia), w zimę ogrzała cały dom 150m2 bo gazu nie mieliśmy jeszcze podpiętego. jest piękny, a sposób w jaki psala drewano - bajka, teatrzyk płomieni. To chyba najlepszy wybór w naszym domu.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa oszaleję z ta lampą SMALTO. na każdej stronie podaja inny kolor:czarny, brązowy i antracytowy. Wreszcie u producenta dowiedziałam się że to jest lampa o kolorze: CZARNY MATOWY. I mam zgryza co teraz, czy będzie pasowała?:mad::mad::mad:

 

Przemalowanie ewentualnie odpada?

Pytam, bo napisałaś, że Mąż reklamowy i lampę-amebę machnie bez problemu, to takie przemalowanie tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...