Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mariomili parapery wew. to marmur carrara. ja mam w całym domu tylko te dwa parapety (te właśnie w kuchni) więc sobei pozwolilismy a na dodatek ta ścianka z kominkiem jest własnei obłozona tym samym mamurem i jeszcze na dokładke to co sie wycięło na dzire na kominek wsyatrczyło by zrobić ten mały parapecik 60cm w kuchni a ten większy to już osobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, kolejny raz jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich wizualizacji. W razie potrzeby można zgłaszać sie do Ciebie? I ustal cennik ;)

Ps. Co za godzina, spać nie możesz?

 

Malkul, obydwie lampy fajnie wyglądają, ale jeśli ja miałabym wybierać, wybrałabym drugą opcję. Ta czerń gasi trochę ten pomarańcz. Tak mi się wydaje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby Kochane, po kolei :D

 

Dzięki za miłe słowa :hug:

Mieszkam sobie na obrzeżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego na płd od W-wy w otoczeniu dzikiej przyrody.

Moje godziny pracy :lol2: gdzieś pisałam, że jestem grafikiem wydawniczym, pracuję bywa, że 2–3 doby non stop z przerwami na drzemki. Jak mam co robić oczywiście :cool: Mam przecież jeszcze dom i ogród, więc jest co robić. Stąd te dzikie godziny siedzenia przy komputerze :p

 

Cennika żadnego nie bandzie :no:, bo ja sobie te Wasze wizualki robię jako zastępstwo za gry rozrywkowe - inaczej grałabym w mahjonga dla relaksu :yes:

Zgłaszać się zawsze można :yes:, tylko z szybkością wykonania różnie bywa, bo zależy od czasu. Poza tym te montaże, jak pewnie zauważyłyście robię w oparciu o autentyczne zdjęcia wnętrz i fotografie przedmiotów. Tych ostatnich trzeba czasem sporo czasu szukać. Internet to śmietnik i nie zawsze jest łatwo go przekopać. Schody i różne płaskie powierzchnie to nie problem, ale przedmioty, meble, kominki... to już co innego.

Drugi powód, że cennika nie będzie – złamałabym prawa autorskie wykorzystując do zarabiania forsiaczków fotki objęte tym prawem. A tak wsio pozostaje w granicach przyzwoitości, bo nie używam ich w celach komercyjnych.

 

Mnie bardziej odpowiadają lampy wiszące. Malkul wolałaby szare, ale te akurat nie występują w tym kolorze. Poza tym wg. mnie takie czarne ładnie się odcinają – kontrast do bieli bardzo pożądany. Ta amebowa lampa raczej się nie sprawdzi w tym wnętrzu, bo wisząc nisko zajmuje za dużą przestrzeń, a pod sufitem traci swoją atrakcyjność. Pomieszczenie musiałoby mieć ze 4m wysokości:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, połów z Westwinga :lol2: kolejny (są dostępne do 4 lipca).

[h=1]Może jednak złamiesz się na ten czarny kolor :yes:[/h]HERSTAL(DANIA)-Drop”czarna(sr20cm).jpg

[h=1]HERSTAL (DANIA) Lampa wisząca „Drop” - czarna za 269 zl.

Może jednak złamiesz się na ten czarny kolor

[/h] Są jeszcze inne wzory, też ładniutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...