Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.lumina.sklep.pl/lampa-wiszaca-potrojna-smalto.html – piszą i na tej fotce też widać, że to antracyt.

 

Czekaj zaraz sprawdzę co narozrabiałam z wielkością, bo jakoś nie pamiętam, żebym się na tym specjalnie zastanawiała

 

Nogi co jakiś czas na 15 minut do góry, będzie lepiej. I oszczędzaj się.

U nas wczoraj taki gorąc był, że zamurowaliśmy się w chałupce i tylko wejście z garażu było otwarte, bo on od płn-wsch więc powietrze się troszkę schładzało. Koty leżą jak zdechłe, nawet jeść nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:ooooooooo...:wave: wpuściło mnie na forum. Znowu chłopaki coś dłubali. Powinni uprzedzać jak inne portale, bo człowiek nie wie, czy to jemu cosik padło, czy po prostu poczekać.

 

Dla porządku wklejam te dwie wizualki z popraweczkami w wielkości Smalto i z szarym nad blatami.

 

Malkul_kuchnia+SMALTO-IMG_7843.jpgMalkul_kuchnia+SMALTO-IMG_7831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszytskim za życzenia i za to że jesteście :yes:

Marzenko2007 sup[er że już jesteś tutaj :) zaglądaj prosze do mnie :)

Customform znam bo si.ę niestety połasiłam na lampy do sypialni http://www.customform.pl/Sklep/scienne/Tolo-Mega-Parete-,2,0,20,638.htm ale wczoraj jak montowalismy to jedną szlak trafił :( nie wiem co teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jestem :) Ale jak bedę na dwóch forach aktywna to mnie M wyeksmituje na 150%!!!

Tylko dla Ciebie będę zaglądać :)

Pisz co z tą lampą?? Może wymienią, towar wybrakowany???

 

I jeszcze pytanko gdzie się zazancza opcję aby powiadomienia o nowych wpisach dostawać??

Ja taka zacofana budowlano ostatnio jestem, potrafię tylko roślinki sadzić :)

Edytowane przez Marzena2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko2007 znam skądś to:bash:, mój M. jak siadam do kompa to dostaje agresora bo wie że znów wchłone, a jego komputer interesuje tyle co musi zawodowo i nic więcej.

Lampe dzis spróbuję reklamować ale nie wiem co z tego wyjdzie. aodnośnie opcji o powiadomieniach to nie wiem ale pogrzeb w ustawieniach może tam cos jest.

A kochana odnosnie sadzenia roślinek to tak u ciebie PIĘKNIE , że niejednemu szczęka by opadła do samego piekła!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie PIĘKNIE , że niejednemu szczęka by opadła do samego piekła!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ja należę do tych osób ;). I ogród i dom powala.

 

No a to moje obecnie jedyne TOLOMEO, wisi sobie samotnie i czeka na drugą połówkę (REKLAMCJO błagam;))

[ATTACH=CONFIG]123531[/ATTACH]

 

Zaciskam kciukasy za drugą połówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeee :D spokojnie Kobiety. Zajrzałam i na razie odkładam „na półeczkę” – 481 stron to zabójstwo:eek:

 

Ale w rewanżu zapraszam Was do ogrodu p. Danusi

http://www.roslin-menazeria.net/index.php

Poza urodą i pomysłem, sporo dobrych rad z „życia” ogrodniczki wziętych i... nie tak kłopotliwe oglądanie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...