Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2:Spireo hihihhi ależ zaskoczenie co. :D Nic się nie przejmuj, ja sama w szoku. Ty mieszkasz w dwóch po0kojach a ja w jednym do wczoraj.:bash: Poniekąd stan jest jeszcze budowlany. Ale do sie żyć. Nasz synek ma 15-tego urodzinki , a że obecnie się wczasuej na mazurach to jak wróci to chciałam mu zrobić: "NIE LADA" niespodziankę. Poza tortem , nowy DOM.:p:lol::grin: Edytowane przez malkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki tez fajny troszkę transparentny.

http://www.faberpolska.pl/data/catalogue/StNjktNTE3ODYxLXByb2RfODc0OF8wLmpwZw==.jpg

 

O to, to fajne :D

Z wyborów łazienkowych wszystkie super - dwa z nich też planuję u siebie :) (umywalkę i baterię wannową).

 

Wszystkiego NAJ w nowym domku :). Niech wykańcza się szybko i pięknie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, ja tez gratuluję zamieszkania w nowym domu! Jakos do mnie równiez nie dotarło, ze to juz :jawdrop: Fajnie!!!

 

Czajniki...no właśnie. Jak zwykle nafajniejsze te najdroższe. Chciałaś "smaczki" ;) Ale jeśli zdecydujesz sie na elektryczny, na pewno znajdziesz jakis ciekawy w rozsądnej cenie.

 

Świetnie dobrałaś sprzet łazienkowy - wszystko kanciaste, takie spójne.

Krzesła czarne bardziej mi sie podobają (lubię zestawienia monochromatyczne), myslę, że nie ma tego złego...Tylko Ty juz się tak nie denerwuj i dbaj o Wasze :Dzdrowie !!!!!

 

Jeszcze wtrącę trzy grosze na temat rolet - pierwsz propozycja - wg mnie materiał zbyt połyskiliwy, nie sądzisz, ze do twojego domu bardziej pasowałaby tkanina matowa? Druga opcja - przy braku rolet zewnetrznych taka transparentna tkanina bedzie pełniła raczej funkcje ozdobną. Mam teraz w kuchni białą roletę z ikea, właśnie taką transparentną i przy zapalonym swietle na zewnątrz wszystko widać. Akurat w kuchni mi to nie przeszkadza, bo nie mam od tej strony sąsiadów.

Jednak może lepiej poszukaj jakiejś grubszej tkaniny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:JEJKU, jejku ależ się naczytałam. 2 dni byłam w Warszawie, a tu tyle się nadziało :jawdrop:

 

Malkul GRATULACJE wielkie jak stodoła, albo i bardziej :wave:

 

Czerwony na plakacie z pupą niech Twój elegancko domaluje na jednym trójkąciku czapeczki. Polecam farby transparentne specjalnie w tym celu do nabycia u plastyków. Ale to pewnie Twój wie. Tylko podpowiadam :yes:

 

U siebie w prysznicu też mam Omnires.

 

Żal krzesełek, ale stół faktycznie wykasował Ci kolor pomarańczowy z kuchni. Nic, kiedyś go zmienisz, albo odświerzając pokryjesz szarą bejcą, albo coś jeszcze innego.

 

Rolety rzymskie – odradzam zaciemniające. Wyglądają ciężko i sztywno. Te ciemno szare PRZEPIĘKNE, ani się waż brać inne. Te w Twojej kuchni będą bosko wyglądać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul-JAK NIE WIEM CO CI GRATULUJE TEJ PRZEPROWADZKI:lol2::lol2::lol2:

Nic sie nie przejmuj stolem,wyglada bardzo ladnie i fajnie ,ze sa jeszcze sklepy z ktorymi mozna sie jeszcze dogodac(wymiana krzesel)-daj prosze namiary na sklep:D

Co do czajnikow srobuje znalezc adres sklepu w ktorym zamowilam moj stalowy-nie wyglada jak ten Twoj ostatni ,ale tez sie nim inspirowalam:D(tylko ja...nie moj portfel:D)-wiec kupilam bardzo przyjemny za cale 42zl....Kazdy mysli ,ze kosztowal duzo iecej:lol2:-chociaz wcale nie o to chodzi:yes:

Kuchnie widzialam ,ale nie moge znalezc schodow...Gdzie one?:D

 

POZDRAWIAM I NIECH SIE WAM DOBRZE MIESZKA-W SZCZESCIU I ZGODZIE:yes:I NIECH TEN DOM ZASZCZYCAJA SWOJA OBECNOSCIA TYLKO ZYCZLIWI LUDZIE I PRAWDZIWI PRZYJACIELE:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Kontener śmieci:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:...... :D

 

Jakbyś miała w domu mola książkowego i zapaleńca elektroniczno-komputerowego, który przez lata kolekcjonował fachowe czasopisma, to kto wie ile byś wyrzucała. Sporo też było książek, które uznaliśmy za nie warte zatrzymania, ale te pojechały do miejskiej biblioteki. I tak mamy ścianę 8 x 2,70 książek i jeszcze masę w pudłach, np. całą wielką bibliotekę dziecięcą pamiętającą jeszcze moje dzieciństwo.

Walczyłam rok o ten kontener. Oczywiście nie były tam tylko rzeczy z tych chomikowanych. Przede wszystkim wyrzucaliśmy to co leżało na stercie po budowie. Opróżniliśmy też barakowóz ze śmieci po robotnikach, bo przecież nie wypadało takiego zasyfionego komuś oddawać.

Tak naprawdę, to bardziej „osobistego” bałaganu było może ze 3 worki.

Wytłumaczyłam się:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jestem.

 

Jak to się dzieje że jak się zamieszka w nowym domku to jakoś człowiek nie ma czasu na FM. Wcześniej obserwowałam to u INNYCH nałogowców a teraz mam to samo.

 

 

LAMPA-przyszła lampa SMALTO i na następny dzień ją zwróciłam. Wykonanie fatalne, najgorsza chińszczyzna z możliwych. pod czarną farbą rdza i odpryski. Od środka lampy to są ma być białe zostało w malarni źle zabezpieczone i polfekowane na czarno. Nie do przyjęcia. Kształt klosza piękny.

Wstępnie facet obiecał że postara się wybrać „najlepsze klosze” i odesłać nam raz jeszcze – ale powątpiewam że to się uda. Boję się że będę musiała szukać „nowej”.

Dla zainteresowanych melduję że kolor lampy SMALTO to czarny matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta poczytałam to co pisałaś w sprawie rolet. Przeanalizowałam Nasze potrzeby i jednak musi to być coś co nas schowa. Czyli transparentna odpada. Byłam w firmie która jest producentem rolet i maja takie jak z twoich inspiracji z linków. Zrobiłam wstępną wycenę i chyba się jednak zdecydujemy, ceny przyjazne, jakość zadowalająca.

Wczoraj mój M. Zrobił naszą przysypialnianą garderobę. Dziś będę wieszała szmatki , fatałaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...