Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja jestem zdania, że rynek jest tak ogromny, że można wszystko dopasować do mozliwości portfela...Za design zawsze trzeba było płacić i tak będzie niestety bo takie są założenia producentów, są poprostu rzeczy na których można zarobić bo są sygnowane znanym nazwiskiem a na to, żeby być rozpoznawalnym trzeba pracować często długie lata , ot życie...

Ja marzę o wielu rzeczach na które mnie poprostu nie stać, kupuję substytut ale nie produkty inspirowane bo to jakos kłóci się z moimi wewnętrznymi przekonaniami...fajnie jest miec marzenia, odkładać na coś bo gdyby wszystko było w zasięgu ręki to byłoby nudno...chciałabym mieć fotel Arne Jacobsena - egg ale juz dziś wiem, że zostanie jedynie w sferze moich marzeń bo nigdy nie dam 40 tys.zł. za fotel, nawet gdybym te pieniądze miała...

To tak jak z ubraniami...można kupić sukienkę w HM za przyzwoite pieniądze albo zamówić u Gosi Baczynskiej (o ile ta zechce nam ja uszyć) za grube pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, zgadzam się w 100%.

Mam parę marzeń. Teraz nie są w moim zasięgu, ale może kiedyś przełknę 9 tys. za lampę ;)

Ja też mam kilka marzeń oswietleniowych...też liczę na to , że kiedyś...póki co nad stołem wisi Ikea, może nie jest najpiękniejsza ale swieci:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami całkowicie co do realizacji marzeń.... kiedyś, kto wie. Trzeba w to wierzyć:yes: i próbować zrealizować.

Gorzej, że często niestety uroda, albo jakość tego co dostępne dla kieszeni nas nie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak ciekwa dyskusja sie tu toczy.zresztą już kieys było w tym temacie w innych wątkach. Każda z Was ma po troszku rację , bo zawsze i sytuacje są różne. Nie do podwazenia jest fakt, iż prawie każda z nas marzy o drogich desingerskich cackach i że prawie każda z nas ma ograniczenai finansowe i że tańsze z reguły znaczy gorsze. Szanuję zdanie każdej z Was i własne również. Zatem mnie tez nie stać teraz na fotel za 40 patoli o którym również marzę i na 1000000 innych cacek jeszcze. :( a szkoda oj szkoda :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek zamówiłam ważne elementy mianowicie pstryczki gniazdka,włączniki idt itp. wybraliśmy Legrand sistena life metalic, pałamy do nich miłościa od zawsze mielismy je w naszym M4 i wychwalamy po niebiosa. zamówienie składalam w elektrycznie.pl, maja najtaniej i dobre opinie.

http://el-mar.sklep.pl/public/assets/Kolorystyka-Sistena-Life.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - gdyby tak nas było na wszystko stać, to te rzeczy po prostu by nas tak nie cieszyły :) A tak - każda kupiona, długo wyczekiwana lampka cieszy i humor poprawia.

U mnie w domu tez na dzień dobry wszystkiego nie bedzie bo pieniedzy zabraknie na wiele rzeczy - mówi sie trudno i ... oszczędza sie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa dotarłaś wreszcie!!!!:D:yes:

Sklep z krzesłami moimi to ten sprzedawca z allegro http://allegro.pl/sklep/13375414_king-home-shop.

Udało ci się może namierzyć ten sklep z czajnikami? Bo ja dalej w garnku wodę pichcę.:mad:

Schody były gdzie na początku wątku chyba .

 

Co do krzeseł to stanęło na tym że wymieniamy 2 białe i dwa pomarańczowe na 4 sztuki czarne. Białe jednak strasznie się brudzą i nie zdają egzaminu przy małych dzieciach i mążu pracusiu.

:lol2:

 

Malkul-ja strasznie zabiegana jestem i chyba niezorganizowana ostatnio:mad::p:D

Dzieki za namiary na sklep z krzeslami-ale niezgadzam sie co do opini o bialych...Ja mam biale siedziska i byly myte kilka razy od listopada i nadal sa bielusienkie,za to czarna kanapa...:mad:TRAGEDIA!!!!Bedzie obita na nowo !!!!

 

Mam nadzieje ze znalazlas czajik-wiem ,ze ten moj to nie Alessi:D,ale poki co zdaje egzamin:D

 

Super ,ze bedzie szklo przy schodach!!!!!

 

BUZIALE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryczki elektryczki świetne! I jeśli juz wypróbowane, to wybór jest prosty :yes: .Ja biorę jeszcze pod uwagę Berkera K5.

Malkul, nie mogę się doczekać Twoich schodów. Pochwalisz się, gdy będą juz wykończone? Coś czuję, że będę zachwycona :D

 

 

A ja nie wiem czy on taki naprawdę piękny. Wydaje się trochę nijaki i zbytnio przypomina czajniki elektryczne. Mam taki sprzed „wieków” z brązowej glinki, tylko ma pokrywkę, a nie wieczko.

 

Dla mnie jest naprawdę piękny, doceniam jego minimalistyczną, niezakłóconą formę. Podejrzewam, że jakość wykonania też jest świetna. Tylko na polskie realia i przeciętne zarobki cena zaporowa. I w tym tkwi problem. Spirea i Aneta mają rację. Dobry design jest w cenie, nie każdy potrafi takie cudeńko zaprojektować, co widać na przykładzie tych tańszych czajników. Artyści się cenią :lol2:

 

Pozostaje nam zbierać złotówki choćby na kilka zachwycających przedmiotów i cieszyć się z nich.

Niektóre skrzynki na listy baaardzo w moim guście, dzieki!!! Choć gdybym mogła, kupiłaby tę za tys. bez wahania:yes:

 

 

Własnie, Malkul, synek się ucieszył? Takie chwile są wg mnie najpiękiniejsze na świecie!!!

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dobry design jest w cenie, nie każdy potrafi takie cudeńko zaprojektować, co widać na przykładzie tych tańszych czajników. Artyści się cenią :lol2:....

 

To błąd, bo to nie artyści zgarniają kasę za dizajnerskie przedmioty użytkowe :no: Wiem coś o tym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...