Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul, nie ma co wybaczać :)

Raczej nie będę dawać już nic więcej czerownego. Kupiłam jedynie kosz na śmieci i możliwe, że będzie gdzieś tam stał. Jeśli dobrze pamiętam, to chcesz zrobić z niej blat pod umywalki. Wzięłabym więc chyba białe dodatki, bo tak będzie się zlewać z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, wspaniale powitaliście synka! Az łza mi się zakreciła w oku, uwielbiam takie sytuacje. Dzieci są najwazniejsze na świecie!:D

 

Do łazienki wybrałabym białe dodatki i tak, jak sugeruje Spirea, może jakis pojedynczy element czerwony. Dziewczyny, dacie czadu z tya czerwona mozaiką, super!

 

 

 

To błąd, bo to nie artyści zgarniają kasę za dizajnerskie przedmioty użytkowe :no: Wiem coś o tym :(

 

Ja też wiem coś o tym, skończyłam studia plastyczne :D Dobry artysta się ceni i jego projekty są drogie.Miałam tego przykłady w swojej galerii. :yes: Rozumiem to i boleję jedynie nad tym, że te wszystkie piękne przedmioty są dla nas w Polsce bardzo kosztowne. Dla ludzi z innych krajów, jak pisała Aneta, to ceny normalne.

Pestko, moze skończmy tę dyskusję, zeby nie zasmiecać juz watku Makul, tylko jej pomagać w rozterkach designerskich. Twoje wizualizacje są bezcenne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje do kuchni na ten długi parapet zakupic sobie kaktusiki (musi być cos niskiego, co powoli rosnie, bo okno ma 60cm wysokości)

Szukam sensownych doniczek , wklejam też moje inspiracje

http://www.swiatdoniczek.pl/images/images/Fotolia_14550891_XS.jpg

http://www.sklep.hydroponika.pl/files/objects/2716/121/slider-stone1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grafitowe świetne, ale musiałabyś je w grupce postawić, jak kamienie.

 

Aj, a wiesz te kaktusy co wnich rosną to duże bydlaki. Sprawdzałaś wielkość doniczek, bo może tylko duże są.

Mogłabyś taką jedną wielką na podłodze postawić też :D

 

Możesz bazylię też hodować. Ta sklepowa daje się przetrzymać całą zimę i rozrasta się w szerz a jest niewysoka. Mam u siebie na oknie taki ogródek podręczny: 2 bazylie zielona i bordo, mięta, tymianek, majeranek i jedna lawenda, co by kwitło coś

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...